Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(nerimta @ 2011 03 04, 17:57)

Dėkinga labai smile.gif

QUOTE(Gyvse @ 2011 03 04, 19:58)
Sveikos,

merginos reikia pagalbos, mezgu suknele, ir rankoves nemoku uzbaigti, nes numezgiau ant 5 virbalu doh.gif (norejau, kad butu be siules). 40akiu po 10 ant virbalo, kaip uzbaigti graziai?
Aciu

na manau reiktų užbaigti normaliai - sumezgant akis, o paskui apnerti vėžlio zingsneliu smile.gif bus tamprus kraštelis ax.gif gal kitos kitaip patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2011 03 05, 12:30)
na manau reiktų užbaigti normaliai - sumezgant akis, o paskui apnerti vėžlio zingsneliu smile.gif bus tamprus kraštelis  ax.gif gal kitos kitaip patars  4u.gif

O aš pagalvojau, kad rankovę Gyvse mezga nuo apačios ir nežino kaip nuleisti akis, kad gražiai "įsistatytų" rankovė g.gif Niekad neteko megzti rankovės ratu, tai nelabai galėčiau ką patarti. Bet turbūt kaip paprastą rankovę: kažkiek akių nuleisti, o tada jau ant dviejų virbalų g.gif
Atsakyti
gal kas gali imesti nuoroda kur rasti osinkoje mergaiciu tuniku pavyzdziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 03 05, 16:03)
O aš pagalvojau, kad rankovę Gyvse mezga nuo apačios ir nežino kaip nuleisti akis, kad gražiai "įsistatytų" rankovė g.gif Niekad neteko megzti rankovės ratu, tai nelabai galėčiau ką patarti. Bet turbūt kaip paprastą rankovę: kažkiek akių nuleisti, o tada jau ant dviejų virbalų g.gif


butent taip ir mezgu, nuo apacios, kaip kojine pradedi, 1 gera 1 bloga, po to tik gerom(nu glusa kazkokia, esu tik megeja, o cia uzsimaniau be siules
bash.gif ). Isbandziau ir po 3 nuleisti kas antroje eileja - labai susiaureja, ir nuo vieno virbalo nuleisti visas akis, po to rata numezgu, nuo kito - irgi negerai doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gyvse @ 2011 03 06, 10:09)
butent taip ir mezgu, nuo apacios, kaip kojine pradedi, 1 gera 1 bloga, po to tik gerom(nu glusa kazkokia, esu tik megeja, o cia uzsimaniau be siules
bash.gif ). Isbandziau ir po 3 nuleisti kas antroje eileja - labai susiaureja, ir nuo vieno virbalo nuleisti visas akis, po to rata numezgu, nuo kito - irgi negerai doh.gif .

O jeigu taip pabandzius-nuleisti 8 akis /as rankovei nuleidineju 4-3-1-1-1 /o paskui megzti kaip paprastais virbalais t.y.mezgu eilute iki nuimtu akiu,apsuku mezgini,nuimu 3akis ,mezgu blogaja puse iki tarpo,vel apsuku ,nuimu 3akis i t.t.Kai tik galeciau permesciau ant paprastu virbalu/man atrodo,siuo atveju butu patogiau su valu/ ir megsciau kaip paprastai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2011 03 06, 10:56)
O jeigu taip pabandzius-nuleisti 8 akis /as rankovei nuleidineju 4-3-1-1-1 /o paskui megzti kaip paprastais virbalais t.y.mezgu eilute iki nuimtu akiu,apsuku mezgini,nuimu 3akis ,mezgu blogaja puse iki tarpo,vel apsuku ,nuimu 3akis i t.t.Kai tik galeciau permesciau ant paprastu virbalu/man atrodo,siuo atveju butu patogiau su valu/ ir megsciau kaip paprastai. blush2.gif



vat butent , kitam forume ir pasiule detis ant virbalu su viela, ir nuimineti paprastai. Taip ir darysiu.
Aciu uz patirties pasidalijima 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 03 05, 15:57)
gal kas gali imesti nuoroda kur rasti osinkoje mergaiciu tuniku pavyzdziu  4u.gif


Nežinau reikia ar vašeliu ar virbalais, tai įmetu bendrą, ten Туники - спицами крючком.

http://club.osinka.ru/topic-64106
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 06 kovo 2011 - 18:36
SVEIKUTES GAL KAS ZINOTE KAIP ISMEGZTI SIA KEPURYTE?
user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image

Noreciau numegzti kazka panasaus, bet nelabai isivaizduoju kaip blush2.gif gal kam teko matyti panasiu modeliuku schemutes ar paprasciausiai galetumete pasidalinti idejomis, kaip megzti toki grozi 4u.gif kaip suprantru, pradedama megzti nuo liemens i apacia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2011 03 06, 18:05)
Noreciau numegzti kazka panasaus, bet nelabai isivaizduoju kaip blush2.gif gal kam teko matyti panasiu modeliuku schemutes ar paprasciausiai galetumete pasidalinti idejomis, kaip megzti toki grozi  4u.gif kaip suprantru, pradedama megzti nuo liemens i apacia unsure.gif

http://club.osinka.ru/topic-85044
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti