Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

sveikutes :)labai noriu situ rastuku nerti bet tie lasiukai nu nesuprantu kaip juos nerti, gal turit kuri aiskesne shcmute ar nuoroda zinot http://www.tindirind...845530498d1.jpg aciukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 23 vasario 2010 - 18:24
Sveikutės smile.gif
Ieškau šio modeliuko kokio nors aprašymo smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(·..•SunShine•..· @ 2010 02 23, 18:01)
Laba diena mezgėjėlės. Kadangi esu pati pradininkė mezgime, tai reikia pagalbos šifruojant schemas.

user posted image
user posted image

Klausimas1. Kaip megzti blogąją mezginio pusę? Blogosios yra lyginės eilės kaip suprantu. Aprašyme rašo, kad turi būti mezgama atvirškčiai kaip parodyta. Tai ar aš gerai galvoju, kad megzti reikia žiūrint iš dešinės į kairę ir raštu:

1.  eilute
bloga bloga gera gera pridedamaNauja 2sumegztosIsKairės gera gera pridedamaNauja 2sumegztosIsKairės gera gera pridedamaNauja 2sumegztosIsKairės bloga bloga pridedamNauja gera gera gera gera 2sumegztosIsKairės gera gera gera gera 2sumegztosIsDesines gera gera gera gera pridedamaNauja

2. eilute
gera gera 2sumezgamIsDesines pridedamNauja bloga bloga 2sumezgamIsDesines  pridedamNauja bloga bloga 2sumezgamIsDesines  pridedamNauja bloga bloga gera gera bloga pridedamNauja bloga bloga bloga bloga 2sumezgamIsKaires  bloga bloga 2sumezgamIsDesines  bloga bloga bloga bloga pridedamNauja bloga

Klausimas2. Nuo 13 eilutės megzti kaip parodyta sukeitus raštus pusėmis?

Klausimas3. Rašoma 112 akių uždėti, o  2 skirtos  kraštams. Tai iš viso 114 ar 112 ?


Aš mezgiau tokį šalį, tik prieš metus, tai vienas iš sudėtingesnių raštų, nes abiejose pusėse reikia megzti pagal raštą.
Atsakant į klausimus, tai:
Antra ir visos lyginės eilės ten kur gera, neriama išvirkščia ir atv.
Užmesti 114 akių.
Nuo 13 eilės sukeisti raštus.
Atsakyti
radau aprasyma,nerimo "vezio zingsnelis" nu bet nesuprantu,kaip padaryti,gal kas galit paaiskinti daugiau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 02 23, 22:48)
Aš mezgiau tokį šalį, tik prieš metus, tai vienas iš sudėtingesnių raštų, nes abiejose pusėse reikia megzti pagal raštą.
Atsakant į klausimus, tai:
Antra ir visos lyginės eilės ten kur gera, neriama išvirkščia ir atv.
Užmesti 114 akių.
Nuo 13 eilės sukeisti raštus.

O žiūrint į schemą reikia visada iš dešinės į kairę žiūrėt, ar lygines eilutes reikia žiūrėt iš kairės į dešinę?
Atsakyti
kadangi nerime visiska naujoke,gal galit paaiskinti kaip sia palaidine nusinerti.Rasta suprantu,tik vat kaip nerti g.gif pradzia nuo kaklo,kaip ten tos rankoves,na gal suprasit ko klausiu.Su virbalais,tai viskas atskirai nugara,priekis,rankoves,o kaip nerime blush2.gif .Kvailas klausimas,bet nerusi vaseliu tik sijona viena,daugiau nieko nenusimanau apie tai.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(·..•SunShine•..· @ 2010 02 23, 23:43)
O žiūrint į schemą reikia visada iš dešinės į kairę žiūrėt, ar lygines eilutes reikia žiūrėt iš kairės į dešinę?


Nelyginės - iš kairės į dešinę
Lyginėse iš dešinės į kairę
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 02 23, 23:00)
radau aprasyma,nerimo "vezio zingsnelis" nu bet nesuprantu,kaip padaryti,gal kas galit paaiskinti daugiau.
user posted image

Kad labai paprasta mirksiukas.gif neri žemais stulpeliais iš kairės į dešinę,o ne kaip įprasta nerti iš dešinės į kairę smile.gif gal kiek iš pradžių gali būt nepatogiai nert, bet paskui ''įsivažiuoji''.
Atsakyti
user posted image

Gal kas turite schemą šio nertinio, labai norėčiau nusinerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2010 02 23, 18:24)
sveikutes  :)labai noriu situ rastuku nerti bet tie lasiukai nu nesuprantu kaip juos nerti, gal turit kuri aiskesne shcmute ar nuoroda zinot  http://www.tindirind...845530498d1.jpg aciukas  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ogi cia labai paprastai tiesiog neri eilute persoki i pries tai nunerta eilute ir apneri viena 4-5auksta syulpeli aukstais stulpeliaisis vienos puses ir iskitos, jau taikydama i ju tarpelius, kai lapelis isnertas gryzti i eile ir neri vel krlis aukstus stulpelius, na ir vel viskas is pradziu.....
Labai grazus ir paprastas motyvas thumbup.gif dar tokio nebuvau macius, as jau isi vaizduoju kaip ten butu galima gelytes isnerti, ir tuos lapukus kitai isdelioti.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif merginos noriu pagalbos jau uzklausiau keliose temose dar klausiu ir pas jus kaip mezgasi geltono megztuko didzioji pyne aprasyme padaryta klaida o pagal rasta niekaip nesigauna man unsure.gif gal kuri esat mezgusi sita pyne ir man zaliai mezgejai paaiskinsit blush2.gif
Nemoku ikelt tiesiai paveiksliuko tai dedu nuoroda

http://www.supermama...?...4487&st=216
Atsakyti
Sveikos

Gal kur nors matete sios palaidines rasto schemute?
user posted image
Atsakyti