Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška, 11 tema

bambooce
o sakyk kaip jų kokybė? Verta dėmesio ar tokia kaip iš igolki. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 02 19, 16:22)
koks grozis  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
ar butu galima i maila  1 ir 4 jolanchiuk@yahoo.com
didelis didelis dekuj  4u.gif


issiusiu vakare ax.gif

QUOTE(Safira023 @ 2010 02 19, 16:25)
bambooce
o sakyk kaip jų kokybė? Verta dėmesio ar tokia kaip iš igolki.  ax.gif  blush2.gif


kokybe superine mirksiukas.gif mano nuomone smile.gif ziurejau igolki, tai nieko panasaus
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2010 02 19, 17:35)

kokybe superine  mirksiukas.gif mano nuomone smile.gif ziurejau igolki, tai nieko panasaus

a tai jei gali pirmaja atsiūsk. pasižiūrėsiu kaip kokybė jei gera tai kibsim į darbuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2010 02 19, 16:37)
a tai jei gali pirmaja atsiūsk. pasižiūrėsiu kaip kokybė jei gera tai kibsim į darbuką  biggrin.gif


atsiust tai galiu tik kur? el pasto lyg tais reiketu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2010 02 19, 17:38)
atsiust tai galiu tik kur? el pasto lyg tais reiketu  rolleyes.gif

ot žmogaus išsiblaškymas doh.gif lotuliukas.gif
sangrija023@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2010 02 19, 16:56)
Paukščiuk kad kuo puikiausiai parsiunčia tą  porelės schemą. Rašyk emailą įmesiu...  ax.gif

ausragai@yahoo.com 4u.gif
ačiū
Atsakyti
laba diena merginos..

gal galiu paklaust, ar kas turi geros kokybes sio meskucio schema..as ji issiemiau is pirmo puslapio kur duota nuoroda "meskuciai", bet ten issiimu ir kai spuadinu vos vos pasilieje... blush2.gif kaikuriuos zenkliukus galima iziuret, bet kaikurie biski pasilieje ir sudetingoka... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 19 vasario 2010 - 17:57
QUOTE(bambooce @ 2010 02 19, 17:38)
atsiust tai galiu tik kur?

Oi gal ir man galima Nr.1 blush2.gif
anzelikasat@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2010 02 19, 17:57)
turiu tokius: blush2.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


KOKS GROZIS NORECIAU1,2,5...BET NETURIU ELEKTRONINIO ADRESO... verysad.gif verysad.gif TIK SKYPE...O INTERNETE NEGALIMA TOKIU RAST...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,
Turiu daug schemučių pdf formato. Gal galite patarti kaip greitai jas padaryti jpg ar pan., kad galėčiau ir jums parodyt, ir į www.gallery.ru susidėti, gal kas tiktų? ax.gif
Atsakyti
http://www.convertpdftoimage.com/
Atsakyti
http://chomikuj.pl/e...agnolia 2 - 4w1 cia yra tie visi triptkai.

bet man tai kelia is tikro abejoniu pirmuju magnoliju juodam fone schema. Pradejau siuvineti ir labai keistas pradiniam paveiksliuke rudos ir juodos derinys. nieko panasaus i nufotografuota failiuka sad.gif Kol kas numeciau ir laukiu kol atsiras Gytė, kad pasakytu, kaip is tikruju viskas atrodo, nes ji jau turetu but kokius du paveiksliukus prikryziavojus

manau, kad dauguma siu triptiku paimta is sio puslapio
http://www.allegro.p...s...&category=0 ir praleista pagal programa :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juba: 19 vasario 2010 - 19:19