Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška, 11 tema

[quote=Uodegyte,2010 02 15, 20:41]
user posted image

Aciu labai uz schemutes !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

norejau pasiteirauti 4u.gif
kur butu galima isigyti nebrangiai remus siuvinejimui? planuoju didesnius paveikslus siuvienti, o turiu tik paprasta remeli, gan nepatogu schmoll.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 02 15, 22:47)
O ten kaip jūs pasirenkat kokie siūlai? Kokie jų nr? Kiek jų reikia?



tiesiog ten viska jau toj programeleje padarai isikeli nuotrauka tada pasirenki centimetrais dydi paveikslelio (units) po to pasirenki spalvyciu skaiciu ir matai koks rezultatas galimas gal orisi daugiau o gal su maziau spalvyciu apsieisi, tada next ir random symbols...
spalvyciu numeriukai surasyti spalvyciu juostoje ai beje ten siuliukus gali dar pasirinkti bet as renkuosi dmc 1 4u.gif 4u.gif na man ta programele labai patiko nezinau kaip kitoms
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 02 15, 20:01)
kalnai  ohmy.gif tas virsuje tinka?



Kokiam cia virsuje? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Manele @ 2010 02 16, 10:09)
Kokiam cia virsuje? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Aciu labai Uodegytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tas su vasara superinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rivje @ 2010 02 16, 00:28)
na man ta programele labai patiko nezinau kaip kitoms


O bandėt kas pagal pačios pasidarytą schemą siuvinėt? Gal turit parodyt darbelių? ax.gif
Atsakyti
kalnai kitame puslapyje virsuje.
Atsakyti
jai idomu as su panasia programa pasidarau bet ka,7 psl. yra mardze kuria pasidariau,arta dar turiu,bandziau bmw zenkliuka pasidaryti neblogai isejo.gali koki nori is paveiksliuko.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 02 15, 22:53)
jurginėli, juk tai be galo paprasta schema, pasididink ir persipiešk  mirksiukas.gif


jei nieks nesuras - taip ir bus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 02 16, 11:43)
jai idomu as su panasia programa pasidarau bet ka,7 psl. yra mardze kuria pasidariau,arta dar turiu,bandziau bmw zenkliuka pasidaryti neblogai isejo.gali koki nori is paveiksliuko.


Kol kas mane domina siuvinėtas rezultatas padarytas šia programa. Kad pasidaryt galima, tą žinau, bet esu mačius siuvinėtus kelis variantus, tai rezultatas netenkina schmoll.gif Tad geriau imuosi jau padarytų ir išbandytų schemų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 vasario 2010 - 09:53
dideliu nesiimciau ir as, per daug rizikinga.
Atsakyti
Neradau, Uodegyte unsure.gif Su vasara siaip man daug graziau negu su ziema. Su ziema tokie niurus atrodo... blush2.gif
Bandziau parsisiust tavo ideta adresiuka su programa schemutes darytis, bet neatidare man. Net vyro pagalbos prasiau. O sitos irgi neparsiuncia. Gal mano kompas netikes g.gif Arba as pati lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.giveawayo...om/soft/035638/ ar sita nuoroda,programele schemom
Papildyta:
manele juros vaizdu graziu turiu.
Atsakyti