Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška, 11 tema

e.meskine jei galima ir man 4u.gif rita.pavtelyte@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jitute: 12 vasario 2010 - 19:52
Gal kartais turite siu schemutes? smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 12 vasario 2010 - 20:59
QUOTE(Weronica @ 2010 02 12, 12:14)
angeliukė9 ir mege2
mano emeil,
weronica@inbox.lt
tinka ir suarchyvuotas ir PM

ir iš anksto ačiūūū mergaitės mirksiukas.gif


išsiunčiau ir aš , gražių kryžiukų ir parodyk rezultatą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 10, 21:10)
Mergytes, gal kuri turite sio user posted image zavuolio schemute  wub.gif

ir as noreciau wub.gif
Atsakyti
Sveikutės! Ar galetumet man padeti? Gal kuri turite afrikiečių schemučių,buciau begalo dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitelele @ 2010 02 12, 19:20)
Sveikutės! Ar galetumet man padeti? Gal kuri turite afrikiečių schemučių,buciau begalo dėkinga  4u.gif



čia:
http://www.bezdelu.n...ion/12/55/5/10/

pradedant šiuo puslapiu ir iki galo.
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif As su labai dideliu prasymu... MB siandien pametejo idejo, kad pas mama virtuvej reiktu kokiu vaisiu paveiksla pakabint, butu grazi dovana, ir man pirmiausia ta vaisiu pintinele, kuria pora mergaiciu jau siuvinejo. Jei nebutu labai sunku, gal galetumete pasidalinti schemute arba pameteti kokiu panasiu ideju? Buciau labai labai dekinga wub.gif Mano pastas lakstuteee@hotmail.com
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rut: 12 vasario 2010 - 22:04
QUOTE(Raudona Vysnia @ 2010 02 12, 21:45)
Sveikos mergaites smile.gif As su labai dideliu prasymu... MB siandien pametejo idejo, kad pas mama virtuvej reiktu kokiu vaisiu paveiksla pakabint, butu grazi dovana, ir man pirmiausia ta vaisiu pintinele, kuria pora mergaiciu jau siuvinejo. Jei nebutu labai sunku, gal galetumete pasidalinti schemute arba pameteti kokiu panasiu ideju? Buciau labai labai dekinga  wub.gif  Mano pastas lakstuteee@hotmail.com

Čia yra idėjų virtuvei.
Atsakyti
Ar dar reikia? ax.gif Ar jau per vėlu blush2.gif ? Radau PM mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Siedingai dėkoju bigsmile.gif
QUOTE(Donalita @ 2010 02 12, 23:29)
čia:
http://www.bezdelu.n...ion/12/55/5/10/

pradedant šiuo puslapiu ir iki galo.

Atsakyti
QUOTE(Raudona Vysnia @ 2010 02 12, 21:45)
Sveikos mergaites smile.gif As su labai dideliu prasymu... MB siandien pametejo idejo, kad pas mama virtuvej reiktu kokiu vaisiu paveiksla pakabint, butu grazi dovana, ir man pirmiausia ta vaisiu pintinele, kuria pora mergaiciu jau siuvinejo. Jei nebutu labai sunku, gal galetumete pasidalinti schemute arba pameteti kokiu panasiu ideju? Buciau labai labai dekinga  wub.gif  Mano pastas lakstuteee@hotmail.com


Dar šiokia tokia vaisių pintinė
Atsakyti