Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška, 11 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2010 02 12, 13:06)
a dar tokiu siulu,negirdejau ,nemaciau,zinau kad yra muline,dmc,anchor,gamma.o is kur ju gauti?


Juos reikia konvertuoti į kitus. Jų pardavime nebūna, jie eina tik kartu su Dimensions rinkiniais.
Atsakyti
aciu didelis. wub.gif
Atsakyti
gal atsiras norinciu priglausti NIMUE gerbejos 4u.gif

http://picasaweb.goo...117078530541138
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 02 12, 11:14)
angeliukė9 ir mege2
mano emeil,
weronica@inbox.lt
tinka ir suarchyvuotas ir PM

ir iš anksto ačiūūū mergaitės mirksiukas.gif



išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Pauksciuk,

kokiu graziu schemuciu idejai!! bet as ten neprisiregistravus tam psulapyje rusiskam, ir nelabai moku ba su rusu kalba ne kas man sad.gif

gal galetum i meila permest man jas? nes laaaabai fainos smile.gif aciu 4u.gif

agne@termoizola.lt

dar kart aciu 4u.gif
Atsakyti
Turiu visi PM
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 02 12, 12:42)
Pakeisk laikinai datą kompe ir veiks mirksiukas.gif Taip man patarė viena šaunuolė


bijau, kad tai padėtų tik demo versijai unsure.gif o čia jo apskritai kompe nėra suinstaliuota lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, kazkada vasara buvo ideta nuoroda i viena rusiska puslapi gaip galima patiems raideles pasigaminti. pranersiau keleta senu temu bet neberandu nuorodos, gal kas turite dar.
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 02 12, 14:30)
Sveikos mergaites, kazkada vasara buvo ideta nuoroda i viena rusiska puslapi gaip galima patiems raideles pasigaminti. pranersiau keleta senu temu bet neberandu nuorodos, gal kas turite dar.
ACIU  4u.gif

o reikia kokiu labai imantriu? as turiu begale visokiu galiu atsiusti. o as pati darydavausi su PM programa
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 02 12, 15:45)
o reikia kokiu labai imantriu? as turiu begale visokiu galiu atsiusti. o as pati darydavausi su PM programa

ne man kaip tik reikia labai paprastu, ten panasei kaip rasant su word programa pasirenki srifta dydi ir tau ismeta norima zodi.
Nuorodos pradze yra www.shop-stitcher.ru bet ce tik i titulini psl. nukeliauji, o kadangi man rusu kalba tamsus miskas tai as ten taip ir nesusirandu nieko
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 02 12, 15:07)
ne man kaip tik reikia labai paprastu, ten panasei kaip rasant su word programa pasirenki srifta dydi ir tau ismeta norima zodi.
Nuorodos pradze yra www.shop-stitcher.ru bet ce tik i titulini psl. nukeliauji, o kadangi man rusu kalba tamsus miskas tai as ten taip ir nesusirandu nieko

parasyk savo meila
Atsakyti
dzenete@gmail.com
Atsakyti