Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kažkokį Savanorių prospekte pačiam gale arba pradžioj (čia nuo kurio galo žiūrins hihihi.gif )
Pasaulio drabužiai berots
dar palikau kiltą škotišką,nes nusprendžiau kad man jo nereikia
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 05, 20:30)
kažkokį Savanorių prospekte pačiam gale arba pradžioj (čia nuo kurio galo žiūrins hihihi.gif )
Pasaulio drabužiai berots
dar palikau kiltą škotišką,nes nusprendžiau kad man jo nereikia


cia vienas mano mylimiausiu, ir cia tas apie kuri tau norejau papasakoti, kad daznai buna vintage rubeliu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 05, 20:17)
zinau gi kad nereikia tau ju, o man labai reikia  ax.gif  lotuliukas.gif

Šuduko tau ant pagaliuko, nepiktai cia as, neisizeisk. mirksiukas.gif Man ju baisingai reikia, jau net zinau su kuo derinsiu. Jei atsibos, tai zinosiu kam ju reikia. mirksiukas.gif

QUOTE(reeva @ 2010 02 05, 20:24)
paskaičiau taip probėgiais (yr toks žodis??)
.....aij dar šiandien važiuodama namo iš Litexpo taip netyyčia ...
nu ir paklodė gavos karsta.gif

Jei nebuvo, tada dabar tiksliai yra. biggrin.gif
Nu tik nereikia cia... atseit netycia... zinom mes tuos netycia... biggrin.gif
Lauksim vaizdu. mirksiukas.gif
Atsakyti
zazuna, sekmingai nesiok ir mylek, kaip as myleciau 4u.gif
Atsakyti
tai va kaip gerai,nereikės suknių fotkint lotuliukas.gif
nu tikrai netyčia.važiuoju,sakau draugei-žiū,po du litus viskas.ta sako:tai višta,lipam lauk biggrin.gif
ir išlipom-ji du sijonus nukovė,aš vieną,suknių nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 05, 20:36)
tai va kaip gerai,nereikės suknių fotkint lotuliukas.gif
nu tikrai netyčia.važiuoju,sakau draugei-žiū,po du litus viskas.ta sako:tai višta,lipam lauk biggrin.gif
ir išlipom-ji du sijonus nukovė,aš vieną,suknių nebuvo biggrin.gif


Kadangi jis netoli mano kolegijos, tai per sesija daznai ten lankausi. Jeigu buvai mano bloge tai neseniai deta geleta suknyte is ten ir ta suknyte kur visi sake, kad su pauksciais irgi is ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 05, 20:36)

Ai nu tadu jo, pateisinama. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 05 vasario 2010 - 19:39

va tokios absoliučiai tobulos spalvos sijonas su trikampėm sagutėm biggrin.gifuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 05, 20:35)
zazuna, sekmingai nesiok ir mylek, kaip as myleciau  4u.gif

Auky dauky mirksiukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 02 05, 20:45)

Tai jei tokia spalvele, tai baisiai fain - tokia energijos priduodanti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 04, 01:26)
oi, sitas atributas yra vienas megstamesniu  irnesakyk.gif kadangi pas mane vyriskis auga, tai paponesis dedamas ant galvos ir tarnauja kaip vintazine lakuno kepure  biggrin.gif

Na ir priminei man malonia situacija. doh.gif Kai buvau kokiu 4-5 metu i musu namus ileke buldokas ir pagriebe mano triusikus,jei gerai pamenu ir i laiptine istempe. blush2.gif doh.gif Tai dabar po to sykio sunu fobija pasidare doh.gif ,nors dabar jau kaip ir geriau nebetiek bijau. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 05 vasario 2010 - 19:50
Zazuna, tai bus per dideli jie miratess vis tiek, jei tai kitu yra, su panasia koja biggrin.gif Labai labai faini tavo pirkiniai, labiausiai man gal portfelis ir paltas/dublionke biggrin.gif

Va, cia Danskes foto

user posted image


reeva, labai grazi tokia melyna good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 05 vasario 2010 - 19:51
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 05, 20:50)

Ok'is, turesiu uomeny mirksiukas.gif
Aga, dublionke, didoka, ale gal kaip nors sumazinsiu ja. g.gif
Ale Danskes kokios grazios lelytes wub.gif , sekasi kaip kurioms. thumbup.gif
Pamirsau pamineti, kad ir as nupirkau saviskei pajodzergai lelyte, yra ant kaklo vardas isspaustas ir skaiciai, bet tokia paprasta, basakoje mergyte su megstais rubeliais, ryt vakare gal idesiu, nes po bemieges nakties turgaus malonumai laukia, o veliau arbata ir liūle, tad kai prasipaipaliosiu nutrauksiu. mirksiukas.gif
Atsakyti