Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(j'aime @ 2010 02 05, 10:54)
aha, pamenu... del tos plonos, kol kas palaukim - as dabar tikrinu visus kuitukus pakeliui - gal ka rasiu...


pazadu uzmesti ir as aki. Praeita mensi po 1lt savanoriu humanoje labai daug buvo storu grandiniu auksiniu
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 05, 10:31)
O ta grandine turi buti tik grandine? Maciau kazkur grandine su oda. Ala Chanel tasiokas.  Drauge tai rekonstravo tokia grandine. Iskrapste ta oda lauk, o vietoj jos tinkamos spalvos kapronine juostele perkaisiojo. Tasiukas vasarinis ir rezultatas geras

variantas! su oda man dar geriau tiktu, bet oda turetu buti sviesi - labai abejoju ar atitaikyciau, del to ir ieskau tik grandines - as cia irgi rankinukui rankena kombinuoju. Bet issilupti oda tai variantas... nes su juoda oda tai maciau tik kazkodel neprikau g.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 02 05, 10:49)
pazadu uzmesti ir as aki. Praeita mensi po 1lt savanoriu humanoje labai daug buvo storu grandiniu auksiniu

Cepu ania? lotuliukas.gif Jei uzmatysi pigiai ir nebus geltona labai nusitrynus, tai prigiebk! arba duok zinia, kur - reida darysim!

Tiesa, mergicos - ar i blusturgi keliausit?
Nostalgie - busi? Lauknesiuka prigrienciau mirksiukas.gif As savo vyriski prudiju, kad ploksteles isnestu, bet tingi nedorelis - issisukineja.
Tiesa, kooookia plokstele gavom - su dukriuku atsokom abudu diskus - superiniai rokenroliukai: Buddy Holly. Jo istorija tokia ispudinga - buvo vienas rokelrolo pradininku, 20 metu tapo zvaigzde, o 23 uzsimuse lektuvo katastrofoj.

va cia jo novatoriskas gabalas - tipo naujas tuo metu skambesys (cia as nieko nezinau, diedas paaiskino biggrin.gif ):

http://www.youtube.c...h?v=WQiIMuOKIzY

na bent sitam video, tai jis tikrai 'novatoriskai' svelniai tariant atrodo tarp tu baliniu paneliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 05 vasario 2010 - 17:32

tai, kad su kostiumu tai normaliai atrodo tarp tu paneliu biggrin.gif

Man sian sekminga diena, nes gavau suknele, kurios laukiau ir dar toki sarafana languota melyna biggrin.gif Ir papirkau suknele nesiojimui po namus, persikine biggrin.gif Ir MB nupirkau orginalu juoda lietpalti burberrys su tamsiai melynu languotu pamusalu tai jau laukiu nesulaukiu, kada grish ir pasimatuos biggrin.gif

Va tokio modelio

user posted image


Tik truksta vienos sagos virsuj, o shiaip nei nusitrynes, nesi nusikalbes, nei juoda nublukus, be jokiu defektu g.gif Ir radau uz 1 lt. Tai jei tiks tai bus laimes, nes MB toki fred perry plosciuka turi tai nesioja smile.gif
Atsakyti
As nekeliausiu. Reikia pataupyti kuistukeliams lotuliukas.gif ten vistiek viskas brangiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 05, 19:03)


o kur pacios pirkiniai?
Atsakyti

Tamsu jau, ka cia prifotkinsi smile.gif Tai suknele viena tai ne pirkiniais, o dovana/mainai, o namine tai nezinau ar ish vis verta rodyt, nes elementari kaip dvi kapeikos biggrin.gif

Ai beje, galiu idet liemenes zalios verstos odos foto jei neistryniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 05, 19:13)
a
Ai beje, galiu idet liemenes zalios verstos odos foto jei neistryniau biggrin.gif


dek 4u.gif
Atsakyti

Nu su skyrybos zenklais man ne kazka doh.gif biggrin.gif Bet tingiu eit deliot smile.gif

Va

user posted image

Tik nelabai suprantu kodel ikelus i flickr pasikeite spalva g.gif Shiaip spalva sodresnes ir ryshkesne ir oda normaliai visose vietose, nes labai sunku versta oda graziai nufotografuot, nuotraukose ji dazniausiai demeta atrodo.Asihku man labiau patiktu, kad ji butu svarkelis,o ne liemene tai mastau labai, ka cia su ja padaryt biggrin.gif
Atsakyti
Bet kokia idomi bigsmile.gif butu nerealus pavasarinis paltukas jei turetu rankovytes
Atsakyti
j'aime, pikta buvau . Ta lentute siandien ryte parduotuves savininkas panaudojo sniegui ir ledui nukrapstyti nuo parduotuves laiptuku ir ismete. Taip pardaveja paaiskino , kai uzejau. Man pikta, o ji suprantu. Kas cia , skardos gabalas, kurio niekas nepirks.
O Nostalgie noras netinkamas sniegu grandyti, todel nupirkau ax.gif
Dar nuspirkau kambarini pomanderi. As cia ji taip pakrikstijau. Tokia moline sirdute su skylutemis sonuose. O nugaroj kaip druskiniu-pipiriniu dugniukuose, issiima guminukas ir gali zoleles pakeisti, kai nebekvepia.


Is liemenes labai lengva pagaminti svarkeli. Numegzti rankoves ir apykakle. Juoku darbas ax.gif

Gin, geras pirkinys TB. Musu vyriskiui negaliu nieko panasaus isiulyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 05 vasario 2010 - 18:48
QUOTE(mirattes @ 2010 02 05, 18:28)
Bet kokia idomi  bigsmile.gif  butu nerealus pavasarinis paltukas jei turetu rankovytes


Aha, jei butu rankoves tai butu idealus daiktas, taip ir matau prie savo raudonu verstos odos martensiuku ir dzinsu tamsiai melynu smile.gif Manau, sumastysiu kanors, dabar mastau apie megztas rankoves smile.gif

Ooo, del lenteles kaip liudna verysad.gif
Atsakyti
Rimtai juk prisimegzti visai nesunku, bet zinai atrodo giliai iskirptospazastys tai numezgus meskiniskos rankos tiek bicepsais gali atrodyti
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 05, 19:30)
j'aime, pikta buvau . Ta lentute siandien ryte parduotuves savininkas panaudojo sniegui ir ledui nukrapstyti nuo parduotuves laiptuku ir ismete. Taip pardaveja paaiskino , kai uzejau. Man pikta, o ji suprantu. Kas cia , skardos gabalas, kurio niekas nepirks.
O Nostalgie noras netinkamas sniegu grandyti, todel nupirkau ax.gif
Dar nuspirkau kambarini pomanderi. As cia ji taip pakrikstijau. Tokia moline sirdute su skylutemis sonuose. O nugaroj kaip druskiniu-pipiriniu dugniukuose, issiima guminukas ir gali zoleles pakeisti, kai nebekvepia.


Dar karta pasitvirtino taisykle - kas vienam siuksle, kitam - turtas smile.gif
o man rytoj iseigine thumbup.gif - tikiuosi kokiu nors lobiu parsitempti

Danske tu man ideja davei - as turiu metaline dezute, kurios dangtelyje tokios nemazos skylutes. druskine tikrai buti negali, tai gal irgi pomanderis g.gif
Atsakyti