Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 04, 02:22)
ne,nu jus pavarot-vos ne iki asaru kvatojau,kol perskaiciau-geras cia thumbup.gif
maniske irgi tokia buvo,o dabar tai jei galetu is spintos issitraukt-tai viska issimatuotu,beveik visos sukneles vintage,skareles,bateliai jau ismatuoti,nagai lakuoti ir dar kartais pasikvepinama kokiais nors vintage kvepaliukais biggrin.gif
juk ir pacios sitaip augom,pamenat? mamos pykdavo,o paskui juokdavosi,kai ka nors irgi rasdavo,bateliai,sukneles-ech... grazus laikas-vaikyste ir ziemos tada atrode ne tokios saltos,nors iki paskutinio siulelio perslapus pareidavau lotuliukas.gif
teisingai sakai,zazuna,starost-ne radost,nes jau ir menkiausias saltukas kaulus lauzo doh.gif


Prisimenu kaip mes pasislepe mamos spintoj issipakuodavom mociutes iseigini rankinuka (net dabar jauciu to zamso kvapa smile.gif ) ir klausydavom mamos muzikines dezutes melodijos (grojo sopena...) Ech... geri laikai buvo... tik kad visi karoliai po to gero laiko liko sutraukyti smile.gif
QUOTE(danske @ 2010 02 04, 15:51)

Apie apatinius. Juos labai megsta musu suo. Matyt palikau ne pilnai uzdaryta stalciu, tai grizus ju radau visur- kambary, koridoriuj , virtuvej .



nu va, o as galvoju, kam kilo ideja su triumph reklama, kur suo liemenele isikandes tupi... o cia is realaus gyvenimo pasirodo...

QUOTE(reeva @ 2010 02 04, 19:58)

o tau, pasirodo, istorijos mokymasis tik i nauda wink.gif saunuole!


QUOTE(reeva @ 2010 02 04, 21:56)
man Paryžius tik nuotraukose gražus.toks pasakų-svajonių miestas.
o realybėj-neprilipo smile.gif


reiskia, kaip sake mano prancuzu mokytoja, buvai netinkamu laiku... na arba netinkamas vietas matei.
Man jis irgi nepasorode pasaku miestas, bet savo zavesio tikrai turi. ypac kai nusuki nuo turistinio marsruto
Atsakyti
Pajamsim su angeliukais
Nuveiksi cia su tavim ka, viena koja pro duris o kita jau atgal ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 05, 00:15)
Pajamsim su angeliukais
Nuveiksi cia su tavim ka, viena koja pro duris o kita jau atgal ax.gif  ax.gif

aciu 4u.gif
tai cia tik pirmas kartas buvo...kita syk su abiem kojom uzeisiu ax.gif pazadu pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2010 02 04, 22:07)
Prisimenu kaip mes pasislepe mamos spintoj issipakuodavom mociutes iseigini rankinuka (net dabar jauciu to zamso kvapa smile.gif ) ir klausydavom mamos muzikines dezutes melodijos (grojo sopena...) Ech...  geri laikai buvo... tik kad visi karoliai po to gero laiko liko sutraukyti smile.gif
nu va, o as galvoju, kam kilo ideja su triumph reklama, kur suo liemenele isikandes tupi... o cia is realaus gyvenimo pasirodo...
o tau, pasirodo, istorijos mokymasis tik i nauda wink.gif saunuole!
reiskia, kaip sake mano prancuzu mokytoja, buvai netinkamu laiku... na arba netinkamas vietas matei.
Man jis irgi nepasorode pasaku miestas, bet savo zavesio tikrai turi. ypac kai nusuki nuo turistinio marsruto

aga,as irgi astimenu,kai mociutes baznytini rankinuka,beje,keli modeliuko,issitraukdavau,skareles,nosinaites ir karolius-ji leisdavo,kol rozanciu kalbedavo,po siai dienai irgi kvapas tas toks ne to naftalino,ne to kazkokiu kvepalu kartais islenda biggrin.gif ech....

o del paryziaus-na,as buvau karta,ir tai su dukra,su kuria kazi kur nenueisi ir kazi ko nepamatysi,bet,pamatem butiniausiais vietas,buvom be jokiu turistiniu marsrutu-nekenciu as tu turistiniu schmoll.gif pamatem,pavargom,bet-jis mane po siai dienai vis dar traukia ir noreciau ten bent menesiuka pagyvent ax.gif tik brangus,velnias doh.gif
Atsakyti

Danske, netikek Nostalgie pazadais, jos visi kartai tokie: ir pirmas ir dvidesimtas biggrin.gif atlekia 5 min irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 05, 00:57)
Danske, netikek Nostalgie pazadais, jos visi kartai tokie: ir pirmas ir dvidesimtas biggrin.gif  atlekia 5 min irnesakyk.gif

kas pasake, ant saves pasisake rolleyes.gif gaila, kad laiko nenuemiau, kai tamsta sveciavotes rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 05 vasario 2010 - 00:58

Bet tada vaziavau visai su kitu reikalu ir pas tave uzsukau tik pakeliui tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
o tai cia nepasiteisinimas rolleyes.gif juolab, kad as bent atvaziuoju i svecius, ne taip kaip ne kai kurie.... tik zada...zada hah.gif
Atsakyti
Zazuna, kiek atsimenu, tavo dupces puseles mazutes, tai keli kg nepakenks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 04, 22:41)
dar tiesa turiu prasyma - klausima visoms: jei kur uzmatysite duokit zinia - man labai reikia geltono metalo grandines rankinukui. T.y. rankenos is grandines. Bet man svarbu, kad jinau butu kuo storesne.

kazkas tokio kaip si rankena (gali buti tokia neilga arba ilga). na gali but ir plonesne.


Nugis, kur anksčiau buvai doh.gif Turėjau naują odinį Arden B rankinuką iš Amerikės. Ale mėlyną, rašalo spalvos... nikaip, nu nikaip man netinkantį doh.gif Visus metus SM turgavojau, kol kažkam už pigiai įsiūliau. Ano rankena ir buvo vat tokia grandinė: stora, tvirta - taip patikimai susiima. Neilga, bet grandinė... Ale nebeturiu bigsmile.gif
Turiu geltono metalo tokią lyg metalinę virvelę - irgi nuo rankinuko. Bet jau ne grandinė ten. Jei tokia domintų, galėčiau pasiknaisiot dėžėse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 02 05, 08:46)
Nugis, kur anksčiau buvai  doh.gif  Turėjau naują odinį Arden B rankinuką iš Amerikės. Ale mėlyną, rašalo spalvos... nikaip, nu nikaip man netinkantį  doh.gif  Visus metus SM turgavojau, kol kažkam už pigiai įsiūliau. Ano rankena ir buvo vat tokia grandinė: stora, tvirta - taip patikimai susiima. Neilga, bet grandinė... Ale nebeturiu  bigsmile.gif
Turiu geltono metalo tokią lyg metalinę virvelę - irgi nuo rankinuko. Bet jau ne grandinė ten. Jei tokia domintų, galėčiau pasiknaisiot dėžėse  mirksiukas.gif

aha, pamenu... del tos plonos, kol kas palaukim - as dabar tikrinu visus kuitukus pakeliui - gal ka rasiu...
Atsakyti
Nostalgie, nusikopinau ir poasidejau.Pazada. mirksiukas.gif

O ta grandine turi buti tik grandine? Maciau kazkur grandine su oda. Ala Chanel tasiokas. Drauge tai rekonstravo tokia grandine. Iskrapste ta oda lauk, o vietoj jos tinkamos spalvos kapronine juostele perkaisiojo. Tasiukas vasarinis ir rezultatas geras
Atsakyti