Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Gin,be tadu ir tu parodysi?
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 04, 19:52)

merci beaucoup!!! viskas, nakti nedirbsiu - spoksosiu doh.gif ir ateisiu i darba be rezultato doh.gif

va cia labai noriu uzsukti, kai busiu kita karta Paris:

user posted image

Angelina yra nuostabiu desertu ir zvaigzdziu kavine (viena seniausiu beje), o Laduree - sokoladininkai - gamina tuos zymiuosius 'macarons' pyragaicius (beje musu Poniu laimej jie taip pat laaaabai thumbup.gif ) Apie ta trecia nezinau, bet greit suzinosiu tongue.gif

Blem, as cia jum galva su tuo paryzium isusiu. Reik gal kokia maniaku tema atidaryti... Nes kam neidomu, tai gali siek tiek jau pykint... Sorry - obsession.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 04 vasario 2010 - 20:44
Paris....
nebijok,tikrai neisusi.....juk tai vintage sostine 4u.gif
Atsakyti
man Paryžius tik nuotraukose gražus.toks pasakų-svajonių miestas.
o realybėj-neprilipo smile.gif
Atsakyti
j'aime , kai as nezinau ne vienos gatves Paryziuj , tai ryt pafotkinsiu. Salia darbo ta parduotuve, jeigu bus dar. Siandien buvau uzlekus, tai maciau dar kampe .
Bet zinai kaip buna, niekam kelis men nereikia , o kai reikia-visiems.

Ji panasi. Taip pat juodai zalia, taip pat su ta kepurele. Tik kampuose rozyciu, gelyciu pripaisyta. Gali buti, kad ir tikra, tik kazkas pagrazino. Parudijusi ties tomis skylemis, kur tvirtinimas.
Atsakyti
Mirattes, nu ir kam gi tau reikejo imesti sita nuodemingaja nuoroda - nualpau pamacius ta skanuji obuoliu pyraga.... bigsmile.gif , seilevarvis neispasakytas. Dabar tu busi kalta jei man ant kuriotais sedynes puskepalio uzaugs papildomas kg, nes jau susinesiau visus saldesius ir dabar tarsau... blush2.gif
Oi negeriete tu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 04, 20:56)
man Paryžius tik nuotraukose gražus.toks pasakų-svajonių miestas.
o realybėj-neprilipo smile.gif

ane? man jis irgi is tolo mielesnis. cia kaip ir su meile - galima myleti pati mylejimo procesa... kaip jau rasiau - kiekvienam savo miestas, i kuri norisi sugrizti...

QUOTE(danske @ 2010 02 04, 20:58)
tai ryt pafotkinsiu.

ai, tai nereikia fotkinti, reikia jamti! tik as jau labai ikyri pasidariau doh.gif vis ko nors uzsimanau...

dar tiesa turiu prasyma - klausima visoms: jei kur uzmatysite duokit zinia - man labai reikia geltono metalo grandines rankinukui. T.y. rankenos is grandines. Bet man svarbu, kad jinau butu kuo storesne.

kazkas tokio kaip si rankena (gali buti tokia neilga arba ilga). na gali but ir plonesne.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 04 vasario 2010 - 22:50
Jamti,tai jamti. Jamsim smile.gif

Dar maciau skardine dezute, bet sirdeles formos , piesta angeliukais , kaspiniukais, gelytem. Abejoju ar vintage. 4 lt. O turgely buvo jau visa deze.Irgi skardine, miestais ir karvem puosta ax.gif Is mano praktiskumo ziurint nebent kokie trys pokeliai makaronu tilptu . Ir virtuves vaizda puostu. Be pokeliu kazin, parudijus vietom
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 04, 20:56)
man Paryžius tik nuotraukose gražus.toks pasakų-svajonių miestas.
o realybėj-neprilipo smile.gif

as per trecia apsilankyma prisijaukinau....ir nuo tada labai myliu wub.gif is pirmo syk Paryziu sunku suvokt...neaprepiamai didelis, o kadangi esminiai taskai viens nuo kito labai ismetyti, tai ir laiko daug uzima, kad ji suvokti ir pamilti smile.gif

o laikrodukas good.gif

QUOTE(danske @ 2010 02 04, 22:57)
Jamti,tai jamti. Jamsim smile.gif

Dar maciau skardine dezute, bet sirdeles formos , piesta angeliukais , kaspiniukais, gelytem. Abejoju ar vintage. 4 lt. O turgely buvo jau visa deze.


galima man uzsisakyt? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 04 vasario 2010 - 23:11
QUOTE(reeva @ 2010 02 04, 20:20)
Gin,be tadu ir tu parodysi?


jei padarysiu ir jei gausis taip, kaip isivaizduoju tai butinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 05, 00:11)
as per trecia apsilankyma prisijaukinau....ir nuo tada labai myliu  wub.gif is pirmo syk Paryziu sunku suvokt...neaprepiamai didelis, o kadangi esminiai taskai viens nuo kito labai ismetyti, tai ir laiko daug uzima, kad ji suvokti ir pamilti  smile.gif 

o laikrodukas  good.gif
galima man uzsisakyt?  bigsmile.gif

Galima, galima. Ka su tavim darysi ax.gif Kuria? Su angeliukais? Ta greiciau rasiu, nes salia darbo. O ta turgine nezinau. Pati matei, kaip ten atmintis dingsta
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 04, 23:58)
Galima, galima. Ka su tavim darysi ax.gif Kuria? Su angeliukais? Ta greiciau rasiu, nes salia darbo. O ta turgine nezinau. Pati matei, kaip ten atmintis dingsta

oi, nesakyk...su manim daug ka nuveikt galima rolleyes.gif biggrin.gif su angeliukai bigsmile.gif clap_1.gif
Atsakyti