Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage


Danske, ne nemushk biggrin.gif Gal ateityje darysiu kazka toookio, kad bus verta apie tai rashyti biggrin.gif Bet ash taip pamasciau vakar, kad apskritai populiariuose zurnaluose retai rasho apie lietuvaiciu kuryba ivairia g.gif

Reeva, gal visai ir megciau biggrin.gif
Atsakyti
Del gavimo i kaili tai dar labai nesidziauk nono.gif
Jei neraso, tai kaip tik galejo buti tas kartas, kai parase.
Jei mazai kas zinos , tai nezinosi kiek tai verta. Kai suzinosi kiek verta, bus aisku kiek geriau gali padaryti
Atsakyti
Gin,į meilą išsiunčiau nuorodą
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 22, 20:50)
Seniai ką bepirkau, seniai ką berodžiau, tai įkelsiu pasimaivymui vėl gi familinį sijonuką ir palaidinę, kuri anam gyvenime buvo suknelė  rolleyes.gif Sijonas labai mylimas ir nešiojamas, nes be to kad gražus, dar ir šiltas, o vat palaidinė tai net nežinau, kurioj lentynoj žiemoja  unsure.gif



Koks grožis wub.gif Aš vintažu nenešioju, nors žaviuosi, bet su tokiu derinuku tikrai išdrįsčiau išlįsti į viešumą ax.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti

Danske, gerai nesidziaugsiu, sugedinai mane blush-anim-cl.gif

Reeva, gavau ir jau antra karta klausau biggrin.gif
Atsakyti
durniavo SM nemačiau naujų pranešimų mad.gif

uch,kaip faina biggrin.gif
Atsakyti
Jau kaip man smalsu, kas ten per dainos jumi taip veža biggrin.gif Bet nėra darbe ausinių, tai lieka tik spėlioti doh.gif

Gin, o darant kažką su versta oda, ją reikia klijuoti? Tarkim norint sijoną atlenkti (patrumpinti). Dabar lyg ir paklijuota, nesiųta. Kažin, kokiais klijais reikia tai daryti g.gif

jolo 4u.gif na toks teatrinis derinukas išėjo, palaidinė įpareigojanti, tai nė karto jos ir neapsivilkau niekur.

Vakar su lelijos paltu sušalau, o šiandien su vintažiniu už tris litus šiiiilta biggrin.gif
Atsakyti
Kniaumiau kadanors įvesk į Youtubą 'Florence and the machine' ir pamatysi kas per dainos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 23 vasario 2010 - 15:06
QUOTE(reeva @ 2010 02 23, 16:05)
Kniaumiau kadanors įvesk į Youtubą 'Florence and the machine' ir pamatysi kas per dainos biggrin.gif


Grįžus namo taip ir padarysiu smile.gif
Atsakyti
Kniaumiau, paprastu momentu mirksiukas.gif O shiaip galima ir siuti, bet klijuoti gal paprasciau, plius siudamas oda, dazniausiai turi tik viena bandyma biggrin.gif Na, su versta oda truputi lengviau, nes gali "ishshukuoti" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 23 vasario 2010 - 15:16
Sveikos 4u.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 22, 16:23)
Ai, kukli, situ kelniu gale yra guma, tai man tas patogu labai pasirode


teisingai ..kelnes su guma nugaroje , juosmenyje ....yra pats geriausias variantas..jei figura moteriska ir su visais linkiais drinks_cheers.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 22, 17:58)
apejau blusturgi.... kelias vintage, parduotuveles...nusprendziau, kad jei tokiom kainom kokios yra ten, parduociau visas savo vintage gerybes, tai turbut uz ta suma ir buta isirengciau bet vietoj to, sugebejau nusipirkti batus  doh.gif bet, kad labai patiko ir nkaltas buvo oras...atvaziavau su ilgaauliais, o kai saule uzsviete, tai ir neatsispyriau pagundai persiaut  zodziu, kaip matavausi, taip ir isejau su jais  
Kukli nezmoniskai gaila, kad nepavyko susimatyti, nes as neturejau jokios galimybes prieiti prie kompo, kol buvau Briuselyje   gaila, kad neparasei man...taip laukiau...tai ta proga, vietoj Gento i Liovena nuvaziavom...diena gera buvo, bet su pacia buciau visai mielai susimacius 
o suknele, man, man, man  jei kazkas bus blogai nesiu pas siuveja 
del batuku, jei netiks, tai turiu omeny


* butent kainos cia baisios...o jei zmogus zino ka parduoda ..tada viskas..todel kisene reikia prispaudus laikyti ..ir tiktrai tikrai daiktu labaiii noreti..kitu atveju viskas baigiasi paspoksojimu ir paciupinejimu, seiles pavarvinimu verysad.gif (ir gana daznai)
**na yra kaip yra ..o ir as nezinojau kiek pati busi Briuselyje ..ir kokius planus turesi...o savaitgalis maniau bus draugei skirtas ir kartu pasibastymui...bet ir mano buvo suplanuotas mazylio naudai..gal kita karta mirksiukas.gif
***del sukneles gerai tada sakyk kas domina ismatavimai ir visa kita bendrausim per az..ok?
****del batuku viska supratau drinks_cheers.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 22, 20:50)
Seniai ką bepirkau, seniai ką berodžiau, tai įkelsiu pasimaivymui vėl gi familinį sijonuką ir palaidinę, kuri anam gyvenime buvo suknelė  Sijonas labai mylimas ir nešiojamas, nes be to kad gražus, dar ir šiltas, o vat palaidinė tai net nežinau, kurioj lentynoj žiemoja



wub.gif labai dailus....derinukas ..eiciau ir negalvociau ..kad kas ipareigojancio..(as megstu kita karta ir paprasta diena pasipuosti blush2.gif paprasciausiai del nuotaikos beje figuryte pacios ir thumbup.gif

QUOTE(j'aime @ 2010 02 22, 21:05)
aha, as uzskaitau, bet sau niekaip nerandu... netinka man iki kauliuku kazkaip. ir siaip vis randu prie ko prikibti...
aha, sian ir man jau taip atrode, kai saule islindo... o Belgijoj koks +15? ane?
grazu! labai grazi figura!!! sijonas tikrai tobulas, bet ir palaidine man patinka. net tas spalvu derinys - labai keistas, pati taip nesugalvociau, bet patinka...

as seniai pastebejau, kad man su spalvom...sudetinga. suderint lyg ir moku, bet tokiu idomiu variantu galvon nesauna. tai vis kai pamatau - geriuosi ir mokausi...


*reiks ir man vienas kelnias traukti ..tik vis nesugalvoju virsau kaip derinti unsure.gif
**pas mus zada savaitgaliui iki+13....vakar buvo +9..siandiena +5..ale lyja ...tai fuuu kaip dregna ..visur purvas ..kolkas nesmagu unsure.gif
Papildyta:
tiesa..del dezuciu..tai buvau sestadieni ..kaip zadejau ...visos buvo su svilpesiu isparduotos jau seniai ..sake tipo..sekantis vezimas pirmadienio vakare -antradienio ryte.., kad jau ziureti kitaip vel greit dings......tai ka MB buvo pulta i kelius ir paprasyta ..rado galimybe nuvezti tik siryt....buvau tik atidarius...dar nebuvo...tai ka ..pradejau pardaveja klausineti kaip cia padarius kad man pasisektu...o pardaveja tokia jaunute ...atrodo kaip vaikas...(na as cia pagal save:))) ir buvau maloniai nustebinta ji man pasiule uzsisakyti..tipo kai atvez bus jau man rezervuota ir dar gal paskambis (sios dalies nelabai supratau.....ne del kalbos ..bet del pasakymo..nes pradejo jau rinktis pirkejai..tai ir nebetrukdziau)..vienu zodziu ryt tureciau tureti..nes turiu kasos ceki..savo rezervacijai.
o kur as galeciau strapsni apie GC paskaityti..kur buvo nuoroda supratau , kad ten nevisas ..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 23 vasario 2010 - 15:26
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 23, 16:12)
Kniaumiau, paprastu momentu  mirksiukas.gif O shiaip galima ir siuti, bet klijuoti gal paprasciau, plius siudamas oda, dazniausiai turi tik viena bandyma biggrin.gif Na, su versta oda truputi lengviau, nes gali "ishshukuoti"  biggrin.gif


Momentu? Geras biggrin.gif Tai čia pasirodo ne tik naudingas, bet ir visapusiškai malonus užsiėmimas - zomšinių sijonų tvarkymas biggrin.gif Nelabai ten kas šukuosis, trumputė zomša, reiks klijuot.
Atsakyti