Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Gavau Laimą nail.gif
Atsakyti
as irgi...dabar beliks autografa susisaudyt biggrin.gif
Atsakyti
Gin, saunus pirkiniai, kelnes ir suknele labiausiai patiko, lauksiu ant saves pasirodant mirksiukas.gif
Laistytuvas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 22, 20:48)
as irgi...dabar beliks autografa susisaudyt  biggrin.gif

Sveika sugrizus smile.gif

O cia gera mintis, su autografu. Belieka Gin su glebiu zurnalu aplankyti mirksiukas.gif

As vistiek negaliu nepabambeti. Kodel ne vieno Gin kurto darbo foto nera? Dirzas grazus, bet graziau butu pacios gaminti papuosalai. Betvarke gun_bandana.gif
Atsakyti
Laistytuvas wub.gif

mano močiutė nemažai užlaikius, na ne ji, o mama gal. labiau. ji kaupikė juoda.
dabar išsitraukiau močiutės nertas pirštines, jau ir pačios močiutės pirštai keli pernerti, ale vistiek jas myliu ir dėviu kiekvieną pavasarį wub.gif
nuo mokyklos rolleyes.gif taip taupydama, nes žinau kad jos neamžinos dėja verysad.gif
sakė pirko Vokietijoje viešėdama... bet kadangi jos dramblio kaulo slavos tai nenešiojo... pagal jas buvo nusinėrus pamenu mėlynas, žalias... dar juodas berods... tikrai prisimenu kaip nešiojo, bet tos jos darytos neišliko g.gif g.gif
tai aš savąsias kaip ir beveik naujas priglaudžiau wub.gif
Atsakyti
mrs Shirley, faina, kad nemažai močiutės daiktų turi. Man giminės palikimas pats brangiausias - ar tai būtų stalo įrankiai, ar prosenelės siūti drabužėliai smile.gif iš mamos pusės daug gėrio turiu dar iš proprosenelių, o vat iš tėčio tik šį bei tą, močiutė buvo tarybinė moteris ir senienų nekaupė, o gaila rolleyes.gif

Nostalgija kaip greit Belgijon sulakstė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 22, 20:17)
Sveika sugrizus smile.gif

O cia gera mintis, su autografu. Belieka Gin su glebiu zurnalu aplankyti mirksiukas.gif

As vistiek negaliu nepabambeti. Kodel ne vieno Gin kurto darbo foto nera?

labas, labas 4u.gif kaip tais tamstos ir paisilgt suspejau blush2.gif

aga, prasysimes i svecius...arba siaip po balkonais reksim bigsmile.gif
kazkaip vis Gin vertinama, labiausiai kaip teisingai besirengiantis, o ne ir kuriantis zmogus g.gif
QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 22, 20:37)
Nostalgija kaip greit Belgijon sulakstė  bigsmile.gif

aga, as kartais labai mikli bunu ax.gif Figaro sen, Figaro ten biggrin.gif
Atsakyti
Beje, Zazuna, čia į derinių temą reikėjo, bet ir šitai tinka, nes gi naftalinu dvelkia biggrin.gif Labai patiko antras ir trečias tavo onsambliai bigsmile.gif Ypač sijonukas ir kelnės su batukais thumbup.gif o liemuo liemuo, kaip bitutės bigsmile.gif

Seniai ką bepirkau, seniai ką berodžiau, tai įkelsiu pasimaivymui vėl gi familinį sijonuką ir palaidinę, kuri anam gyvenime buvo suknelė rolleyes.gif Sijonas labai mylimas ir nešiojamas, nes be to kad gražus, dar ir šiltas, o vat palaidinė tai net nežinau, kurioj lentynoj žiemoja unsure.gif

user posted image
Atsakyti
As ir visom keturiom pritariu, kad kodel GIN darbu neidejo aggressive.gif, sakau - ten 5 lapai turejo buti, o tik vienas gavosis - betvarke! protest.gif
Papildyta:
QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 22, 21:50)

Gaudyk 4u.gif
Ale jei taip iki velyku rysiu, tai kamane greiciau busiu... lotuliukas.gif
O jau koki faini rubeliai bigsmile.gif , bliuskutes kukardos unreal bigsmile.gif WOW! Ir derinukas grazus, spalvos graziai dera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 22, 16:51)
Jaime, zinok taip ir galvojau, kad kelnes uzskaitysi biggrin.gif


aha, as uzskaitau, bet sau niekaip nerandu... netinka man iki kauliuku kazkaip. ir siaip vis randu prie ko prikibti...
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 22, 17:58)
sveikutes  4u.gif turiu nuojauta, kad dabar jau pavyks perziemot iki galo......


aha, sian ir man jau taip atrode, kai saule islindo... o Belgijoj koks +15? ane?

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 22, 20:50)

Seniai ką bepirkau, seniai ką berodžiau, tai įkelsiu pasimaivymui vėl gi familinį sijonuką ir palaidinę, kuri anam gyvenime buvo suknelė  rolleyes.gif Sijonas labai mylimas ir nešiojamas, nes be to kad gražus, dar ir šiltas, o vat palaidinė tai net nežinau, kurioj lentynoj žiemoja  unsure.gif


grazu! labai grazi figura!!! sijonas tikrai tobulas, bet ir palaidine man patinka. net tas spalvu derinys - labai keistas, pati taip nesugalvociau, bet patinka...

as seniai pastebejau, kad man su spalvom...sudetinga. suderint lyg ir moku, bet tokiu idomiu variantu galvon nesauna. tai vis kai pamatau - geriuosi ir mokausi...
Atsakyti
eina sau,kniaumiau
kokia figūra ir koooks sijonas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 22, 21:05)

aha, sian ir man jau taip atrode, kai saule islindo... o Belgijoj koks +15? ane?
grazu! labai grazi figura!!! sijonas tikrai tobulas, bet ir palaidine man patinka. net tas spalvu derinys - labai keistas, pati taip nesugalvociau, bet patinka...

nu zinok, ten siemet kaip niekad salta ziema irgi buvo, tik pries pat man atskrendant snegas istirpo, o drauge sake, kad as ir saule kartu atsigabenau smile.gif beje sian ja, panasu, kad irgi kartu atsiskraidinau i Vilniu g.gif o Briuselyje buvo viso labo +5.... bet po lietuvisku salciu, man ten buvo rojus wub.gif
Atsakyti