Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Laba diena 4u.gif


QUOTE(mrs Shirley @ 2010 02 22, 11:13)
močiutės palikimas



grazios ir ryskios -raudonu atspalviu daug rolleyes.gif

QUOTE(jolo @ 2010 02 22, 12:14)
Labai gražios  wub.gif  Kaip tik šiandien žiūrinėjau vienojei internetinėje parduotuvėje, tai buvo nemažai tunikų panašaus rašto  wub.gif

Aš pasirodau mamos jaunystės laikų vašeliu nertą palaidinę  blush2.gif  Mama nešiojo, paskui sesė perėmė, o dabar ji pas mane ir būklė vis dar puiki  thumbup.gif


ir gi ryski ir grazi...


o as kazkaip vis nesusidraugauju su raudona ir taip bandau ir taip ....man grazu

kazin kodel? g.gif

gal kad zandai raudoni..ir uzsidejus raudona jie dar labiau uzsidega g.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 22, 13:27)
O ash prisiruosiau savo pirkiniu pora nufotografuot tai dedu smile.gif

Pilkai zydra suknute, kuria manau trumpinsiu smile.gif


Kelnes, kurias tingejau fotografuoti ant saves, o ant pakabos tai nelabai imanoma suprasti kazka, ishskyrus rashta biggrin.gif




*suknele ..kazkaip neturiu nuomones kol nepamatysiu ant koknretaus zmogaus galutinio varianto
**kelnes grazus spalvu derinukas...o as turiu tokias panasei orandzine su balta ...na taip ir nesugebu uzsideti ...nes per liemeni uzsiaurinta be proto o o klubai isplatinti apacia uzsiaurinta....vis uzsidedu pasistaipau , pasistaipau...ir nusprendziu kad sau nepatinku tai ir ranka taisyti net nekyla doh.gif
***palaidine nuostabi wub.gif
****o su laistytuviuko tai nuotraukos visumoje grazios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 22 vasario 2010 - 16:12
QUOTE(Kukli @ 2010 02 22, 16:09)
Laba diena 4u.gif

****o su laistytuviuko tai nuotraukos visumoje grazios  wub.gif


Gardi, matei? liezuvis.gif Taip, kad ir sau komplimentus galiu prisiimti biggrin.gif

O bliuskos ir sukneles nerodziau, nes jos skalbesi tuo metu, be to, man ji didele tai tau ish vis kaip maishas butu biggrin.gif

Ai, kukli, situ kelniu gale yra guma, tai man tas patogu labai pasirode smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
na ir groziu pridejot thumbup.gif suknutes raudonu atspalviu,laistytuviukas-oi,viskas grazu thumbup.gif

kaip noriu dabar ir as to laimos numerio-labai butu idomu paskaityt,gal mamos priprasysiu,kad nupirktu biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 22, 12:24)
Sveikos.

Rekomenduoju isigyti paskutini zurnalo Laima numeri.


jau skaiciau - vakar kaip tik nupirko man biggrin.gif
QUOTE(Dwiola @ 2010 02 22, 12:53)
O kaip Jum tokia rankinė? Ar ji vintažinė?


man atrodo ne vintage

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 22, 13:27)

O ash prisiruosiau savo pirkiniu pora nufotografuot tai dedu smile.gif



suknele ir kelnes liuks liuks, o laistytuviukas tai be zodziu. apie palaidine neturiu nuomones, bet isties viska noreciau pamatyti "ant" smile.gif


Tiesa, Shirley sukneles idomios - ypac ta geleta labai grazi medziaga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 22 vasario 2010 - 16:47

Jaime, zinok taip ir galvojau, kad kelnes uzskaitysi biggrin.gif Nes kaip pastebejau tai tu vienintele vintage kelnes uzskaitai apskritai biggrin.gif Ai dar zazuna, nes pati perka biggrin.gif

Ash jau aptingus visiskai,todel prisiverciau tik ant pakabuku nufotkint blush-anim-cl.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif turiu nuojauta, kad dabar jau pavyks perziemot iki galo...... gera buvo pabut ten kur truputi silciau nei pas mumi ir nera sniego.... rolleyes.gif

apejau blusturgi.... kelias vintage, parduotuveles...nusprendziau, kad jei tokiom kainom kokios yra ten, parduociau visas savo vintage gerybes, tai turbut uz ta suma ir buta isirengciau g.gif bet vietoj to, sugebejau nusipirkti batus doh.gif bet, kad labai patiko ir nkaltas buvo oras...atvaziavau su ilgaauliais, o kai saule uzsviete, tai ir neatsispyriau pagundai persiaut hihihi.gif zodziu, kaip matavausi, taip ir isejau su jais biggrin.gif

Kukli nezmoniskai gaila, kad nepavyko susimatyti, nes as neturejau jokios galimybes prieiti prie kompo, kol buvau Briuselyje verysad.gif gaila, kad neparasei man...taip laukiau...tai ta proga, vietoj Gento i Liovena nuvaziavom...diena gera buvo, bet su pacia buciau visai mielai susimacius 4u.gif
o suknele, man, man, man bigsmile.gif wub.gif jei kazkas bus blogai nesiu pas siuveja ax.gif
del batuku, jei netiks, tai turiu omeny mirksiukas.gif

Gin laistytuvelis ir suknele wub.gif neprikalbinu dukros, kad nubegtu Laimos iki spaudakioskio dry.gif ryt pati begsiu ieskot smile.gif

kazka dar norejau rasyt g.gif nepamenu unsure.gif
Atsakyti
Labuka mergyckos! 4u.gif
Mrs Shirley, o jau palikimo medziagytes ir spalvu grozis! bigsmile.gif Dabar ziauriai gaila, kad mano mociutuko geriu beveik nelike ir tie patys kur like neaisku kur nukisti... unsure.gif
Dwiola, aga ir man atrodo, kad cia inspired, man uzsegimas labai mielas thumbup.gif
Jolo, fainas nertinukas mirksiukas.gif , labai panasu, tik geltona, turejau ir as (matyt toks laikmetis buvo, nerimo),paveldejau ji is savo krikstamotes, bet "girtos" kandys palepeje suede... doh.gif
GIN, megyt, garsenybe tu musu mirksiukas.gif 4u.gif , saunu... saunu... saunu..., tik gaila labai straipsnis trumpas, galejo kokius 5 lapus parasyt apie tavy mirksiukas.gif . Mano mama perka si zurnala, tai labai teigiamai tave ivertino first.gif . O jau pirkinuku geris wub.gif , aga - kelnes uzskaitau, labai labai dailios thumbup.gif . Bliuskutes medziagyte, tai fontastiska wub.gif . Beja, kokia nuostabi dovana bigsmile.gif .
Nostalgie, sveika pargryzus 4u.gif , lauksim batuku vaizdu - baisiai smalsu kokius "emigrantus" parsiveziai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 22 vasario 2010 - 18:44
o ,sveika pargrįžus,Nostalgie mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 02 22, 18:41)
Nostalgie, sveika pargryzus 4u.gif , lauksim batuku vaizdu - baisiai smalsu kokius "emigrantus" parsiveziai.  mirksiukas.gif

QUOTE(reeva @ 2010 02 22, 18:47)
o ,sveika pargrįžus,Nostalgie mirksiukas.gif

gera buti laukiamai rolleyes.gif 4u.gif

batukus parodysiu...tik nzn kada, kai ne savo kompu naudojuos, tai nenoriu cia foto kelti unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 22, 19:53)

O mum gera, kad tau gera biggrin.gif 4u.gif
Aga, zinau ta reikala, kai ne savo kompu tenka pasinaudot, kai maniskis buvo nuduses, tai kartais pas bratka virsun uzlekdavau ir tai trumpam, nes pas ji visoki diediski reikalai doh.gif , tai zyzdavo, kad nuoma ims... - isnaudotojas... lotuliukas.gif
Atsakyti
o pas man dukra tokia dry.gif tik dar nuoma negrasina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 22, 20:06)

biggrin.gif Cic, be uzuos, kad verlo planas geras biggrin.gif
Atsakyti