Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(mrs Shirley @ 2010 02 22, 11:13)
močiutės palikimas


Labai gražios wub.gif Kaip tik šiandien žiūrinėjau vienojei internetinėje parduotuvėje, tai buvo nemažai tunikų panašaus rašto wub.gif

Aš pasirodau mamos jaunystės laikų vašeliu nertą palaidinę blush2.gif Mama nešiojo, paskui sesė perėmė, o dabar ji pas mane ir būklė vis dar puiki thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolo: 22 vasario 2010 - 12:15
Shirle, o spalvos, spalvos, taip nuteikia siltam sezonui smile.gif

Jolo, labai labai grazus tas nertinukas, bet man jis ne kaip paladine, o kaip megztukas ar kaip cia pavadinti mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 22 vasario 2010 - 12:18
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 22, 12:18)
Shirle, o spalvos, spalvos, taip nuteikia siltam sezonui smile.gif

Jolo, labai labai grazus tas nertinukas, bet man jis ne kaip paladine, o kaip megztukas ar kaip cia pavadinti  mastau.gif biggrin.gif


Na, jis toks palaidinė-megztukas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.

Rekomenduoju isigyti paskutini zurnalo Laima numeri. Gal po keliu metu medziote medziosim butent ta numeri ax.gif . Ko as labai linkeciau ir noreciau mirksiukas.gif

Megztinukas mielas, turejau ir as bent jau panasiu rstu megsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 22 vasario 2010 - 12:34

Danske, per netycia tapai anonimu biggrin.gif Net nesmagu pasidare kai perskaiciau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
jolo, labai grazus megztukelis 4u.gif seniai apie toki svajoju, tik niekaip neprisiruosiu pasigamint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 22, 13:32)
Danske, per netycia tapai anonimu biggrin.gif Net nesmagu pasidare kai perskaiciau blush-anim-cl.gif

Kur? As dar nepaskaiciau, tik nusipirkau, pamaciau ir islekiau. Vakare skaitysiu
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 22, 12:38)
Kur? As dar nepaskaiciau, tik nusipirkau, pamaciau ir islekiau. Vakare skaitysiu



Prie nuotraukos apie tuos batukus, kur man nupirkai biggrin.gif Nes nuotrauku komentarus sakiau telefonu tai taip ir gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Tai nesvarbu, koks skirtumas. Gerai ir anonimas.

Vakare ramiai apziuresiu, paskaitysiu. Gal koki atsiliepima parasysiu, jei kils minciu. Buna ten idomiausiu skaitiniu komentarai ax.gif

Turiu kita plana, bet dar konkretumo mazoka, tai pratylesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip Jum tokia rankinė? Ar ji vintažinė?
user posted image
Atsakyti
Labas.

O aš "Laimą" skaičiau, va smile.gif Ir mano pelėda Gin kurtoje segėje galutinai snapą užrietė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 02 22, 13:57)
Labas.

O aš "Laimą" skaičiau, va smile.gif Ir mano pelėda Gin kurtoje segėje galutinai snapą užrietė biggrin.gif

Taigi peleda-zvaigzde, priklauso ax.gif Dabar neaisku kada eilej pristovesim, jei sugalvosim dar kazka tureti ax.gif
Atsakyti