Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

čia tipo ji tvirtinasi prie marškinių apykaklės?
graži labai good.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 21, 19:12)
na va pazadejau, tai nepatingejau savo varlytes iamzinti (nieko ypatingo, bet tas irengmas man patiko  biggrin.gif )

http://public.fotki.com/kiovne/manono/


Fainas koks mechanizmas bigsmile.gif o jau fonas ant kurio fotografuota wub.gif
Atsakyti
mirateees,matei mano komentarą?
galiu ir čia nuorodą atkelt
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 21, 19:31)
mirateees,matei mano komentarą?
galiu ir čia nuorodą atkelt


maciau ir parasiau 4u.gif
Atsakyti
radau biggrin.gif
nervuoja mane per ten susirašinėt biggrin.gif
Atsakyti
o gal per skype man brukstelk? mirattes
Atsakyti
Kukli, suknute superine wub.gif
Zvirbliuk, koks fainas varlius bigsmile.gif , myliu as tokius grozius wub.gif , saviskiui pripirkus, bet bjaurastis nenesioja - as dabar sau pasigriebiau ir kišaliosiu - segaliosiu visur. biggrin.gif
Oi kokia as nemundagi - SVEIKOS MERGINOS 4u.gif
Atsakyti
Labai šauni, pozityvi ir miela tema 4u.gif Dažnai užsuku čia pasiskaityti, pasigrožėti, papavyduliauti smile.gif Šiandien klaidžiodama internete radau vienu labai gražių namų nuotraukas ir kažkodėl pagalvojau apie šią temą, kad galbūt dauguma iš Jūsų išsiskiria ne tik išvaizda, apranga bet ir visu gyvenimo stiliumi, būdu, todėl norėčiau tas nuotraukas čia įkelti, galbūt bus naudinga ax.gif Nuostabioji stebuklų šalis wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ta lova, kur mergyte sedi wub.gif , as uzmaciau vienoje parduotuveje tokio tipo (noriu savo princesei nupirkt), tai dabar sukioju ratus... vis sukioju... ir sukioju... ax.gif
Ach, kad tokia analogiska sena kur radus wub.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

unsure.gif kodel man kartais atrodo kad nematomu rasalu parasau

QUOTE(Gricė @ 2010 02 21, 09:26)
Kukli,
kokiam ūgiui suknutė? Jei dengtų kelius ūgiui 160 ir jei Nostalgiai netiks (nes kaip suprantu, ji jau pirmoji?) - norėčiau ax.gif
Beje, tuos rudus batus Nostalgia nupirko. Parašiau jai Jūsų niką, jei batai netiktų ar nepatiktų, kad duotų žinoti Jums.


cool.gif pasikartosiu...pacios suknutes ilgis nuo peciu iki apacio apie 98cm.....as 1.73m..man dengia kelius......tai manau 1.60 m tai tikrai dengs

na tikriausai ,Nostalgijai pirmai leisime rinktis ...pirmiausiai jos pageidavimas buvo drinks_cheers.gif
del batu ok drinks_cheers.gif aciu

QUOTE(j'aime @ 2010 02 21, 18:12)
na va pazadejau, tai nepatingejau savo varlytes iamzinti (nieko ypatingo, bet tas irengmas man patiko  biggrin.gif )



aha tikrai keistas , nematytas uzsegimas g.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 02 21, 19:27)
Kukli, suknute superine wub.gif
Zvirbliuk, koks fainas varlius bigsmile.gif , myliu as tokius grozius wub.gif , saviskiui pripirkus, bet bjaurastis nenesioja - as dabar sau pasigriebiau ir kišaliosiu - segaliosiu visur. biggrin.gif
Oi kokia as nemundagi - SVEIKOS MERGINOS 4u.gif



dekojimai nuo sukneles smile.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 02 21, 22:39)
Ta lova, kur mergyte sedi wub.gif , as uzmaciau vienoje parduotuveje tokio tipo (noriu savo princesei nupirkt), tai dabar sukioju ratus... vis sukioju... ir sukioju... ax.gif
Ach, kad tokia analogiska sena kur radus wub.gif


manau rasti nebutu problema...metalinis remas ....bet jei gerame stovyje tai kaina pasikandziotu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 22 vasario 2010 - 02:34
QUOTE(zazuna @ 2010 02 21, 22:39)
Ta lova, kur mergyte sedi wub.gif , as uzmaciau vienoje parduotuveje tokio tipo (noriu savo princesei nupirkt), tai dabar sukioju ratus... vis sukioju... ir sukioju... ax.gif
Ach, kad tokia analogiska sena kur radus wub.gif

taogo ikea yra, analogiška atrodo visai. ir tikrai nebrangi.
aš čiut kitokią, bet panašią pirkau savo sūnui blush2.gif nes man aktualu kad neišsiridentų naktį miegodamas, tai nenorėjau su visai atviru šonu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 22 vasario 2010 - 10:03
močiutės palikimas
user posted image
user posted image


user posted image
user posted image
Atsakyti