Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Kuklis, labai faina suknele, manau nostalgie tikrai jos nores, jei kazkas nenugriebs, kol ji ish Belgijos grish smile.gif

Mano rubeliai visi ishplauti, o gal tik sumesti skalbti [netikrinau blush2.gif ] biggrin.gif

O gardzios suknute tai bus perdaryta visa, cia fotografuota tik nupirkta, didoka ji jai smile.gif
Atsakyti
Hilou.

Gražuolė nėrinių suknelė... rolleyes.gif Gerai, kad trumpa - man netiks (nors dydis kaip ir mano) hihihi.gif

Gardi, neliūdėk - bus tų padidintų stipendijų 4u.gif O suknelė ir segė puikios (nors man ir tavo apranga trečiadienį žadą atėmė - taip gražu buvo...)

Atsakyti
moterys, gal kas turite seną, labai seno leidimo vardyną? na kad senoviniai vardai būtų surašyti?
pasiskolinčiau bent blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2010 02 20, 15:12)
moterys, gal kas turite seną, labai seno leidimo vardyną? na kad senoviniai vardai būtų surašyti?
pasiskolinčiau bent blush2.gif

Žinau, kad pas mane kažkur turėtų būti tarpukario laikų "Ūkininko kalendorius" (ar kažkas panašaus į jį su visais kiekvienos metų dienos vardais, nu bet tačiau "ant smūgiaus" savo tokiuose tvarkinguose namuose negaliu rasti. Jei niekur arčiau negautum, o maniškis atsirastų, duosiu žinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 02 20, 01:03)
atejau sukneles priduoti apziurejimui

ajna sau!!! superine ne kitaip. gaila (o gal gerai), kad man didele... bet pats gifiuriukas - irgi manau, kad patiks Nostalgie...

as aplankiau De Zavu, bet kazkaip neuzkibau uz nieko tikrai vintage. Buvo grazi rusama silkine varlyte, bet pabijojau, kad nesurisiu graziai, tai nusipirkau kita - paprasta juoda, bet su tokiu "chitru" uzsegimu - ne su gumyte, o segama prie kalnieriuku. Pagar ta irengima, prisiuvima ir audini, padariau prielaida, kad true vintage - ryt pafotkinsiu sviesoj, nes tokios "irangos" dar nemaciau.

Ir, tiesa, dar mirattes apiplesiau ax.gif Tai dabar grazieji kietieji bateliai ir languota suknele pas mani tongue.gif Tik ant manes kitaip atrodo...
Atsakyti
Žvirbli,vėl tu prieš mane užlindai sleep.gif
Vaizdų prašom dabar duot

Suknė tai tobuloji.Ir visiškai laisvai Nostalgie su ja įsivaizduoju
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 20, 19:35)
Žvirbli,vėl tu prieš mane užlindai sleep.gif
Vaizdų prašom dabar duot


cia del varlytes? nifiga! dar kelios juodos buvo, bet nei vienos su tokiu irengimu biggrin.gif . O del sukneles, tai man atrodo pagal ilgi man ji geriau tinka biggrin.gif
Atsakyti
gero nesiojimo zvirbli 4u.gif nors koks ten is taves zvirblis, greiciau kolibris mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 20, 11:37)
Kuklis, labai faina suknele, manau nostalgie tikrai jos nores, jei kazkas nenugriebs, kol ji ish Belgijos grish smile.gif


O gardzios suknute tai bus perdaryta visa, cia fotografuota tik nupirkta, didoka ji jai smile.gif

na jei tik ir patis jos ir bus....as tik abejoju del dydzio nes ...sakiau kad 14...bet paziurejau 16.......

na ir lux

QUOTE(Minerva @ 2010 02 20, 13:09)
Hilou.

Gražuolė nėrinių suknelė...  rolleyes.gif Gerai, kad trumpa - man netiks (nors dydis kaip ir mano) hihihi.gif


na jos visas ilgis 98 cm tai jau netokia trumpa...man su 1.73..tai kelius dengia .....(kai stoviu:))

QUOTE(mrs Shirley @ 2010 02 20, 15:12)
moterys, gal kas turite seną, labai seno leidimo vardyną? na kad senoviniai vardai būtų surašyti?
pasiskolinčiau bent blush2.gif


na kaip supratau pati del dezuciu apsigalvojai?
spalva tik tokia kokia ir rodziau rolleyes.gif

QUOTE(j'aime @ 2010 02 20, 19:07)
ajna sau!!! superine ne kitaip. gaila (o gal gerai), kad man didele... bet pats gifiuriukas - irgi manau, kad patiks Nostalgie...

as aplankiau De Zavu, bet kazkaip neuzkibau uz nieko tikrai vintage. Buvo grazi rusama silkine varlyte, bet pabijojau, kad nesurisiu graziai, tai nusipirkau kita - paprasta juoda, bet su tokiu "chitru" uzsegimu - ne su gumyte, o segama prie kalnieriuku. Pagar ta irengima, prisiuvima ir audini, padariau prielaida, kad true vintage - ryt pafotkinsiu sviesoj, nes tokios "irangos" dar nemaciau.

Ir, tiesa, dar mirattes apiplesiau  ax.gif  Tai dabar grazieji kietieji bateliai ir languota suknele pas mani  tongue.gif  Tik ant manes kitaip atrodo...

na va as jau buvau pradejus galvoti , kad ne i tema busiu pasiulius...va taip ir buna kai turi daikta....uz kises palaikai ir pamirsti jos grozi......bet jau nuspresta ...leidziu ja i pasauli....ir dziaugsius jei ras mylincia seimininke mirksiukas.gif

QUOTE(reeva @ 2010 02 20, 19:35)
Žvirbli,vėl tu prieš mane užlindai sleep.gif
Vaizdų prašom dabar duot

Suknė tai tobuloji.Ir visiškai laisvai Nostalgie su ja įsivaizduoju

cool.gif
vaizdus ir as mielai ziuriu rolleyes.gif
Atsakyti
Kukli,
kokiam ūgiui suknutė? Jei dengtų kelius ūgiui 160 ir jei Nostalgiai netiks (nes kaip suprantu, ji jau pirmoji?) - norėčiau ax.gif
Beje, tuos rudus batus Nostalgia nupirko. Parašiau jai Jūsų niką, jei batai netiktų ar nepatiktų, kad duotų žinoti Jums.
Atsakyti
kokios dar varlytės?? biggrin.gif
kotai nepatiko man De'Javu,tai ir nebeinu į ją
Atsakyti
na va pazadejau, tai nepatingejau savo varlytes iamzinti (nieko ypatingo, bet tas irengmas man patiko biggrin.gif )

http://public.fotki.com/kiovne/manono/
Atsakyti