Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage


Matyt...

Jau sian tamsu, nenufotkinsiu, gal ryt, su visom gelem smile.gif Bet per daug kotus nukirpau tai uzrengia ziedai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 18, 18:17)
Jau sian tamsu, nenufotkinsiu, gal ryt, su visom gelem smile.gif Bet per daug kotus nukirpau tai uzrengia ziedai smile.gif

na, iki ryt dienos pakentesiu ax.gif bent kazkiek, tikiuosi matysis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 18 vasario 2010 - 18:23
Oje, Nostalgie, ateinu su tavim paverkti verysad.gif . Tai negi niekaip ir niekas taves neisleidzia? Vezk man ta maziu, as kaip nors. Ar taip, ar kitaip velnynas namuose. O dickiai ir be taves nenumirs.
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 02 18, 16:12)
aisku tada verta ieskotibus ..nes pagalvojau ..kas as cia isdidesniu ...gal net nedomins..tai tik penktadieni galesiu neanksciau..nes jau praita vasara buvau ja pasiemusi paleisti i pasauli ja,pavarciau , pasimatavau ir is abzoriskumo kad man super tinka atgal padejau lotuliukas.gif ..nes mano dydziu gna sunku rasti..viskas daugiau kudesnems blush2.gif

na tikekimes kad ivyks tas stebuklas.... drinks_cheers.gif
kas del tokio amziaus draugu tai viskas suprantma pas mane truputi tik vyresnis...as nuo Briuselio 50km..1val vaziavimo traukiniu jei zinote netoli Gent

Kukli, tikrai verta tos suknutes ieskoti ir paleisti i pasauli, jei Jus nenesiojate. Baisiai jau ji man uzrupo ax.gif ax.gif ax.gif . Lauksiu nuotrauku smile.gif smile.gif smile.gif , labai labai lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 18, 17:04)
Danske, tavo siunta jau pas mane  pioneer.gif


Valio smile.gif

Linkėjimai nuo darboholikės-kavamanės... friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 02 18, 23:55)
Valio smile.gif

Linkėjimai nuo darboholikės-kavamanės... friends.gif

Aciu, Minerva.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 18, 21:09)
Oje, Nostalgie, ateinu su tavim paverkti verysad.gif . Tai negi niekaip ir niekas taves neisleidzia? Vezk man ta maziu, as kaip nors. Ar taip, ar kitaip velnynas namuose. O dickiai ir be taves nenumirs.

man regis bendras paverkimas padejo.... friends.gif kol kas lyg skrendu rytoj...bet labai bijau garsiai dziaugtis..... sumautas darbo sestadienis pakiso man koja doh.gif

Kukli del visa ko parsysiu savo tel nr i az.... ka gali zinot, gal pavyks i suknute gyvai pasiziuret blush2.gif
Atsakyti
Tada as dar paverksiu, gal suveiks. Ir geros tau keliones smile.gif
Atsakyti
ai, gal nebeverk...negerai verkti 4u.gif dekui, tikiuosi ji tikrai ivyks 4u.gif
Atsakyti
Mums tas atidibirnejimas uz laisvas dienas, pakisho kojas per vestuves sad.gif Netekom nemazai sveciu...Na, tikiuosi, kad tu vis del to ishskrisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 19 vasario 2010 - 00:21
Gin 4u.gif dabar kita beda ...istiko panika, kad nieko nespesiu doh.gif zodziu, kaip bebutu, bet moterim niekad nebuna gerai cool.gif
Atsakyti

Spesi, spesi irnesakyk.gif tik marsh nuo kompo protest.gif biggrin.gif
Atsakyti