Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Kukli @ 2010 02 18, 13:46)
o tikia gifiurine suknele tik su ronkovytemis..turiu ir tik tokios ale svelniai alyvines spalvos ..vis galvoju ...gal ja paleisti i pardavima (kazkaip ner progu kur uzsideti)


as tada eilej, jei kada taip nutiktu bigsmile.gif blush2.gif nes zazuna ta suknele, tai wub.gif wub.gif

pazliumbsiu biski...turejau ryt isskrist i Belgija pas drauge... galvojau per daug visokiu mazu parduotuviu prasieisiu ir ne per kur nesigauna verysad.gif cray.gif cray.gif

reeva, geros sventes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 18, 14:49)
as tada eilej, jei kada taip nutiktu  bigsmile.gif  blush2.gif nes zazuna ta suknele, tai  wub.gif  wub.gif

pazliumbsiu biski...turejau ryt isskrist i Belgija pas drauge... galvojau per daug visokiu mazu parduotuviu prasieisiu ir ne per kur nesigauna    verysad.gif  cray.gif  cray.gif

reeva, geros sventes  4u.gif


na va ..o koks Jusu dydis.....nes ten tokia kaip jau ir ant manes as kazkur i 14d......nors gerai nezinau..reiks dezese ieskoti ..tai tik poryt pazadeti galiu nuotrauka..dabar mazylis miega o ir mb gris tik po pusiaunakcio.....tai su mazyliu labai nepaieskosi ..nes tuoj ka suplesis ar sugadins:)))

na va gal kita karta..o gal ir susimatyti noro butu ..tiesa kokiame mieste Jusu drauge
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 18, 11:18)
Visai grazi kepure. Maciau gyva tokia. Tik patobulinta. Toj vietoj, nugarinej daly, kur siauriausia vieta kabo storoka kaip ir uodega.Grazu


Neišdrįsčiau šios užsidėti, kur čia dar su uodega lotuliukas.gif Man dabar visos uodegos asocijuojasi su A. Cholinos kailinukais su uodega biggrin.gif
Atsakyti
eina sau Nostalgie sad.gif
ačiū už palinkėjimus.dabar visa po prakaitu ieškau daiktų,kurie kątik buvo čia lotuliukas.gif
bet,atrodo,viską susirinkau
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 02 18, 14:56)
na va ..o koks Jusu dydis.....nes ten tokia kaip jau ir ant manes as kazkur i 14d......

na va gal kita karta..o gal ir susimatyti noro butu ..tiesa kokiame mieste Jusu drauge

as tarp 10 ir 14 balansuoju kaip kurie rubai....tai turbut labiausiai 12 g.gif as kazkaip emociskai priklausoma nuo neriniuotu ir gipiuriniu sukneliu blush2.gif bus smalsu foto pamatyti bigsmile.gif

as vis dar laikau kumscius, kad kazkas stebuklingo nutiktu ir as galeciau isskristi...bet su kas minute vis maziau vilties verysad.gif o siaip as i Briuseli skraidau.... bet dazniausiai juo neapsiribojam... ax.gif vienu metu vos ne kas tris menesius turedavau galimybe drauge aplankyti.... o dabar, kai turiu 1,5 metuku drauga namie, tai nieko nebesusiplanuoju doh.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 02 18, 15:03)
eina sau Nostalgie sad.gif

aga verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 18, 15:04)
as tarp 10 ir 14 balansuoju kaip kurie rubai....tai turbut labiausiai 12  g.gif as kazkaip emociskai priklausoma nuo neriniuotu ir gipiuriniu sukneliu  blush2.gif bus smalsu foto pamatyti  bigsmile.gif

as vis dar laikau kumscius, kad kazkas stebuklingo nutiktu ir as galeciau isskristi...bet su kas minute vis maziau vilties  verysad.gif o siaip as i Briuseli skraidau.... bet dazniausiai juo neapsiribojam...  ax.gif  vienu metu vos ne kas tris menesius turedavau galimybe drauge aplankyti.... o dabar, kai turiu 1,5 metuku drauga namie, tai nieko nebesusiplanuoju  doh.gif

aisku tada verta ieskotibus ..nes pagalvojau ..kas as cia isdidesniu ...gal net nedomins..tai tik penktadieni galesiu neanksciau..nes jau praita vasara buvau ja pasiemusi paleisti i pasauli ja,pavarciau , pasimatavau ir is abzoriskumo kad man super tinka atgal padejau lotuliukas.gif ..nes mano dydziu gna sunku rasti..viskas daugiau kudesnems blush2.gif

na tikekimes kad ivyks tas stebuklas.... drinks_cheers.gif
kas del tokio amziaus draugu tai viskas suprantma pas mane truputi tik vyresnis...as nuo Briuselio 50km..1val vaziavimo traukiniu jei zinote netoli Gent
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 02 18, 15:12)
aisku tada verta ieskoti bus ...

na tikekimes kad ivyks tas stebuklas.... drinks_cheers.gif
kas del tokio amziaus draugu tai viskas suprantma pas mane truputi tik vyresnis...as nuo Briuselio 50km..1val vaziavimo traukiniu jei zinote netoli Gent

aga, labai verta blush2.gif

4u.gif
zinau smile.gif esu netgi buvus Gente bigsmile.gif na...jei nepavyks si syk atskristi, tai kazkaip meginsiu rudeniop...gal koki rugseji-spali unsure.gif
Atsakyti
nu va,Nostalgie,negerai.linkiu,kad noras vistik issipildytu 4u.gif


man grazu ant kitu tokios sukneles,o pati sau-kazkaip asociacijos man nelabai patinka tu suknuciu,nors zinau,kad grazu,bet iki siol neturejau tokios gufiurines blush2.gif bet itariu,kad ir tokiai kazkada ateis laikas biggrin.gif


linksmos sventes,reeva 4u.gif
Atsakyti


Nostalgie, gaila del keliones, ypac kai zinau, kad taip laukei sad.gif

Danske, tavo siunta jau pas mane pioneer.gif Labai aciu, eisiu testuoti smile.gif


O ash dar siandien ir netiketu dovanu gavau biggrin.gif Labai labai grazu keramikini laistytuviuka su geliu rashtais ir geliu smile.gif Tai pamerkiau geles i ji smile.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kam reikia odiniu juodu martesniuku uz 12 lt . bigsmile.gif bigsmile.gif
Dydzio nebuvo kaip paziuret,nes taip kaina buvo uzklijuota bijojau ir plesyt.Viduj is akies maciau,kad turetu butu nuo 14-16 cm.
Va tokie tik nelakiniai ir juodi. bigsmile.gif bigsmile.gif
user posted image
As ju neturiu dar reiktu juos nupirkti.
Tai jei kuriai reikia brukstelkit man i az ryt nupirkciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 02 18, 18:44)
Sveikos,gal kam reikia odiniu juodu martesniuku uz 12 lt .  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Dydzio nebuvo kaip paziuret,nes taip kaina buvo uzklijuota bijojau ir plesyt.Viduj is akies maciau,kad turetu butu nuo 14-16 cm.
Va tokie tik nelakiniai ir juodi.  bigsmile.gif  bigsmile.gif
user posted image
As ju neturiu dar reiktu juos nupirkti.
Tai jei kuriai reikia brukstelkit man i az ryt nupirkciau.  mirksiukas.gif

Jau kaip ir uzsakyti,tik jeigu tiks. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 18, 16:36)
nu va,Nostalgie,negerai.linkiu,kad noras vistik issipildytu 4u.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 18, 17:04)
Nostalgie, gaila del keliones, ypac kai zinau, kad taip laukei sad.gif
...Labai labai grazu keramikini laistytuviuka su geliu rashtais ir geliu smile.gif Tai pamerkiau geles i ji smile.gif

matyt, kai kazkas labai norimo issipildo, tai kainuoja kitus didelius norus unsure.gif ech....

4u.gif 4u.gif

Gin, parodyk laistytuviuka ax.gif

adzani, labai suksiu saulytes, kad tiktu 4u.gif
Atsakyti