Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 17, 12:26)
O kalbant apie skrybeles

Gin sita skrybelaite nuostabi. Ir jokiu budu nereikia didesniu bryliuku - tokie man patys paciausi...


Zazuna, ziauriai patiko gifiurine suknele (uuuuuuu), sijonukas geletas ir inkariovas megztinis. Labai noreciau kelnes ir gifiurine bliuskike pamatyti "ant". kelnes itariu bus dar vienas pavydo objektas, jei gerai isivaizduoju. Gaila, man tokios netinka...
Atsakyti


Zazuna, et, jaučiu, kad visam gyvenimui čia smile.gif O jei rimtai, tai dabar turiu vengti ypatingai, jau kremo su 100 faktorium ieškau, o paskui gal kaip įprastai t.y galėsiu gal be skrybėlės apsieiti biggrin.gif O is pirkiniu man labai patiko sijonas,verstos odos svarkelis ir nertinis pirmas smile.gif Nuotrauku kokybe tai puiki kaip su telefonu smile.gif

Jaime, dekui smile.gif Tik man ji turetu buti labiau praktine nei dekoratyvine, uz tai ir nerimauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 17, 22:23)

4u.gif
Cia kiek uzmaciau, tai tos kelnes vyriskos (pagal pasiuvima g.gif ), o perdarytos moterims nesiot, va kaip ant manes atrodo, tai bandysiu sekmadieni pademonstruot (vakare kazkur), nes tik sekmadieni parjoja mano princas ant balto zirgo... ax.gif Kiti namiskiai, zinodami mano umu buda, nesiryzta nutraukinet.
Ech, o as tokia juk gera, svelni ir visada rami... Ir ko jie cia bijo mane fotografuot?... lotuliukas.gif
GIN, varksiuke - griebk balionščika 4u.gif Ir dekui 4u.gif
Na, bet uztat ryzkia menesiena nieks neuzdraus tau grozetis mirksiukas.gif , cia dabar tu kaip is "Adamsu" - menesienoje deginsiesi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 17 vasario 2010 - 22:03
Zazuna, mokykis pati biggrin.gif Mane kol fotografuodavo MB tai amzini pykciai budavo kai tik fotoaparatas pas ji i rankas patekdavo ir nuspausdavo knopke pora kartu biggrin.gif

Ai neliudziu per daug, nes niekad nebuvau saules myletoja, man kancia nuo vaikystes budavo su mama papludimyje guleti doh.gif biggrin.gif O su draugem tai budavo taip, kad jos deginas, o ash pavesyje kuonors uzsiimu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 17 vasario 2010 - 22:05
Reikes man stova nusipirkt fotikui, vis ruosiuosi, bet taip ir neprisiruosiu. doh.gif Tad galeciau drasiai save pyskinti. photo.gif
As, zinok ir nesu saulutes fane, per nestuma nuo sito "gerio" visas veidas pletmais nuejo, o dabar niekaip neisnaikinu, tik blogeja, tai va su siaubu laukiu saules sugryztant - busiu antras Gorbociovas, tik bus dyyydelis plemas jau nebe mazais gabaliukai, o per visa veida. unsure.gif
Atsakyti
Savaitgalį parsivežta (nors neketinu nešioti) kailinė kepurė iš mamos jaunystės "aukso fondo" tongue.gif :

http://public.fotki....ustule/vintaas/

Atsakyti
QUOTE(Faustule @ 2010 02 18, 09:37)
Savaitgalį parsivežta (nors neketinu nešioti) kailinė kepurė iš mamos jaunystės "aukso fondo"  tongue.gif :

http://public.fotki....ustule/vintaas/

Visai grazi kepure. Maciau gyva tokia. Tik patobulinta. Toj vietoj, nugarinej daly, kur siauriausia vieta kabo storoka kaip ir uodega.Grazu
Atsakyti
man šian šimtadienis rolleyes.gif ir per abidvi dalis (oficialią mokykloj ir neoficialią klube) būsiu su vintažinėm sukniom flirt.gif
Atsakyti


Pamaiva liezuvis.gif biggrin.gif
Atsakyti
aha biggrin.gif
neesmė,kad viena bus naudojama kaip alia drobinė tunika biggrin.gif
nes tokios neradau
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 17, 14:11)
Oi, faina labai  Sitos ir bryliai ilgesni tai jauciu ir veida dengia nuo saules neblogai, mano tai tokia labiau dekoratyvine,bet gal ir saugos ka reikia Ziuresim


..dekui..jos bryliai tik priekyje platesni o nugaroje siauresni..taip veida saugo gerai:))

QUOTE(reeva @ 2010 02 17, 15:49)
oo Gin tu ne viena dėžučių fanė biggrin.gif
dar popieriniai ar kokie medžiaginiai maišeliai labai labai man



QUOTE(mirattes @ 2010 02 17, 15:52)
As vat maiseliu kazkaip  nebent medziaginiai, o va dezutes tai 


na siame reikale lotuliukas.gif Jus nevienisos..kai pasivaisktau po gatves sendaikciu pardavimus...tai tai masine liga , bent jau pas mus..ir visi domisi iesko ir parduoda..turiu omenyje metalines visokias..ir nuo sausainiu ir nuo saldainiu , nuo kavos, nuo arbatos (gal maziau)...zinoma visos ispaisytos..kainomis kazkaip nelabai domejausi .. g.gif reiks pasidometi rolleyes.gif

QUOTE(mrs Shirley @ 2010 02 17, 18:21)
man popieriniai maišeliai labai patinka su logotipais visokiais ir pan rolleyes.gif


man taip pat ir popieriniai ir medziaginei.....MB vis juokiasi ...tai gi jau turi kelis kam dar tau:)))

QUOTE(zazuna @ 2010 02 17, 19:56)
Kukli, grazus skribliukas - as toki nesiociau tol kol tik skutukai liktu , tikra madam. 

Galit uzmesti aki jei turit noro. mirksiukas.gif
SPUSTELEKIT CIA


aciu..na toks a le vintage....
is pirkinuku tai patiko
-mergytes megstukas wub.gif
-meztukas su nerinias (na tas baltas lyg ir )
o tikia gifiurine suknele tik su ronkovytemis..turiu ir tik tokios ale svelniai alyvines spalvos ..vis galvoju ...gal ja paleisti i pardavima (kazkaip ner progu kur uzsideti)

QUOTE(zazuna @ 2010 02 17, 20:37)
Dekavoju visoms 4u.gif
Reeva, na zinok po abu namo aukstus iskavota visur...  , dar palepese kai kas stovyklauja, o siaip, tai tau taip atrodo, neturiu as daug šmutkiu - turiu per mazai spintu...
Kuo daugiau turiu - tuo daugiau reikia ax.gif , o be to na kaip nepriglausi jei jau pats ant ranku lipa ir nesvarbu ar tai rubelis, ar daiktelis - apzora as gailestinga...


teisingas poziuris bigsmile.gif mirksiukas.gif

QUOTE(reeva @ 2010 02 18, 13:21)
man šian šimtadienis  ir per abidvi dalis (oficialią mokykloj ir neoficialią klube) būsiu su vintažinėm sukniom


geros sventes:)) drinks_cheers.gif
Atsakyti
ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti