Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 02 17, 16:49)
oo Gin tu ne viena dėžučių fanė biggrin.gif
dar popieriniai ar kokie medžiaginiai maišeliai labai labai man blush2.gif


As vat maiseliu kazkaip schmoll.gif nebent medziaginiai, o va dezutes tai wub.gif
Atsakyti
aš tai jaučiu muziejų maišelių atidaryt galėčiau biggrin.gif
neseniai išmečiau krūvą,nes jau į savartyną panašu buvo
Atsakyti
man popieriniai maišeliai labai patinka su logotipais visokiais ir pan rolleyes.gif
Atsakyti
Kukli, grazus skribliukas - as toki nesiociau tol kol tik skutukai liktu biggrin.gif , tikra madam. mirksiukas.gif
GIN, nu negerai, kad taip stipriai reikia tau saules saugotis, viliuosi, kad laikinai. mirksiukas.gif O kas del skribliuko, tai ir labai grazus - man tokio tipo skrybelaites visada atrodydavo neprilygstamai, o merginos ar moterys devincios jas - gleznutes ir labai rafinuotos. wub.gif
Nu tai kū, metu savo siandieninius..., prisipirkau irdabar negaliu atsidziaugt. ax.gif
Nertinukas - vaikiskas, bet sueis ant suknuciu wub.gif ; velvetinis sijonukas - iki keliu ir aukstintu liemeniu, isimylejau is karto wub.gif ; gifiurine suknute - eiline meile is pirmo zvilgsnio blush2.gif ; bliuskute - labai nerininukai patiko, tokia paprastute, bet smagi velniskai smile.gif ; verstos odos klasikinis svarkelis - o jau zydrumas jo... mmm...; siltas svarkas - sagutes ragines (Peta nepagirtu... blush2.gif ), ir modeliukas "vežantis"; rankine su kaspineliu - kampuotesnes dar neturejau, ale gerai - bus pirmoji; kimono tipo svarkelis - leisiu sau pavaizduoti geiša blush2.gif ; ilgas megstukas - inkaras cia visas cinelis, taip sakant inkaras siame grozyje ir yra inkaras biggrin.gif ....
Tokios tokeles, palikau baisingai patenkinta siandienos laimikiais. ax.gif
Galit uzmesti aki jei turit noro. mirksiukas.gif
SPUSTELEKIT CIA
Atsakyti
ilgas megstukas - inkaras cia visas cinelis, taip sakant inkaras siame grozyje ir yra inkaras .... laugh.gif
laabai suknia patiko (kaip gi kitaip blush2.gif ) tuomet rankinukas,sijonas,ir švarkas
Atsakyti
Ai va dar kelniu nepaminejau - storokos drobines medziagos, virs kauliuku - kaifuosiu vaiksciodama... biggrin.gif
O del nuotrauku kokybes, tai liabai atsiplasau..., su tel. fotkinau, nes tingejau fotika primaitinet - tegu dar pasidietina. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 02 17, 21:00)

For You 4u.gif
Atsakyti
zazunka, kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
zazuna,man užkilo vaprosas
kur tu dedi tiek skudurų?nes jau kai būna užpirkimas,tai toks galingas laugh.gif
ir po kokį vieną savaitėj biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazus tas pirmasis megztukas. Panasu turiu, tik be spalvu ir labai megztu ant pprastos linines suknytes su petneselem devet. Kad nebuciau labai nuoga ax.gif
Atsakyti
Dekavoju visoms 4u.gif
Reeva, na zinok po abu namo aukstus iskavota visur... biggrin.gif , dar palepese kai kas stovyklauja, o siaip, tai tau taip atrodo, neturiu as daug šmutkiu - turiu per mazai spintu... biggrin.gif
Kuo daugiau turiu - tuo daugiau reikia ax.gif , o be to na kaip nepriglausi jei jau pats ant ranku lipa ir nesvarbu ar tai rubelis, ar daiktelis - apzora as gailestinga... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 17 vasario 2010 - 20:39
nu ir groziai thumbup.gif
labai megztukas,nertiniai patiko,sijonas ir tas idomus svarkelis kimono-nezinociau,prie ko derint,bet manau,kad tikrai graziai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 17, 21:40)

4u.gif
Man jau paisosi vaizdiniai kaip ta svakeli galeciau pritaikyti, tik va dar reikia gelsvo (garstyciu spalvos), sijonuko paaukstintu liemeniu - manau tiktu. g.gif
Deciausi pieno spalvos (praeita karta), pirktus batelius, pieno spalvos matines pedkelnes, pakrigeliuotus baltus baltinukus, sita kimona, rankine kokia tais ? g.gif ir skarute unt cebureko (galos ta prasme). O jau tada i trasa... biggrin.gif
Jau kaip laukiu siltu oru... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 17 vasario 2010 - 20:55