Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Ooo, noriu tikrai, man ir stilistiskai ir pagal spalvine gama i isipaisytu i kambari, o ir susideti visada yra ka. gal net skrybeles, nes guli ir dulkeja sad.gif biggrin.gif tai laukiu atsakymu i kitus klausimus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 17 vasario 2010 - 11:50
na pas mus cia parduotuveje ......sios svaites pasiulymas...nes paziurejau visai saunios , kad man reikia tai galvoju gal ir ka kita sudomins .... tik pasiulymus gavau .....smile.gif) prasysiu mb nuvezti tai tuo paciu galeciau prigriebti ir daugiau, nebrangios ( na cia mano supratimu)- butu uz visas 3/ 20 lt
tiesa imesiu dar duotus ismatavimus:))
Hoeden
Opberg
Dozen
34x23 cm
31x20 cm
28x17 cm
Atsakyti

Kukli, o cia Lietuvoje? blush-anim-cl.gif Ir kokiam mieste? Mastau, kad jos neturetu buti sunkios, bet vis tiek koki 10 siuntimui prideti reiktu,nes kazin kaip jas ipakuot, kad nesusiniokotu siunciant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 02 17, 11:50)
na pas mus cia parduotuveje ......sios svaites pasiulymas...nes paziurejau visai saunios , kad man reikia tai galvoju gal ir ka kita sudomins .... tik pasiulymus gavau .....smile.gif) prasysiu mb nuvezti tai tuo paciu galeciau prigriebti ir daugiau, nebrangios ( na cia mano supratimu)-  butu uz visas 3/ 20 lt
tiesa imesiu dar  duotus ismatavimus:))
Hoeden
Opberg
Dozen
34x23 cm
31x20 cm
28x17 cm

o kitų spalvų yra? dar? nes aš norėč biežinių ar žalsvų na arba whatever.

noriu noriu - sakyk kur čia gal Vilniuje? ax.gif atlėkčiau bigsmile.gif

man 2 rinkinukus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 17 vasario 2010 - 11:54
tai kad jos ir vadinasi ir skirtos skrybelem, kepurem
Atsakyti
Tai todel, kad apvalios smile.gif Pas mane tai nugule visokie kariuliukai, juosteles ir panasus dalykai smile.gif Bet reiktu jau ir skrybelemis pasirupinti smile.gif Man vieno rinkinio, nes viena jau turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 17 vasario 2010 - 11:55
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 17, 11:52)
Kukli, o cia Lietuvoje? blush-anim-cl.gif Ir kokiam mieste? Mastau, kad jos neturetu buti sunkios, bet vis tiek koki 10 siuntimui prideti reiktu,nes kazin kaip jas ipakuot, kad nesusiniokotu siunciant  g.gif



QUOTE(mrs Shirley @ 2010 02 17, 11:52)
o kitų spalvų yra? dar? nes aš norėč biežinių ar žalsvų na arba whatever.

noriu noriu - sakyk kur čia gal Vilniuje? ax.gif  atlėkčiau bigsmile.gif


*deja ne as gyvenu ne Lietuvoje (belgijoje)na as ir mastau , kad neturetu buti sunkios, del i pakavimu tai nematau problemos i deze o jas viena i kita sudeti ...del pakavimo tai neturetu but problemu , tik maza probleme ,kadangi Lietuvon grizti planuoju tik liepos pabaigai -rugpjucio pradziai.....tai jas tik tada ir atsiusciau .....nes siuntimas is cia labiiii brangus .... tai jai taip tinka tai jokiu problemu
*del spalvu tai nezinau ..manau , kad (nes taip paprastai ir buna)tik tai kas parodyta g.gif ...jei butu zalia .....tai as isvis susileisciau mano megstamiausia (jau taip MB pyksta ..viskas pasmus zalia ir pabandyk kanors surasti lotuliukas.gif
Papildyta:
na vienu zodziu JUs pamastykite....ir susakykite pageidaujamas spalvas , kad akreipciau demesi......o jei tik tokia kaip parodyta spalva ir prasau pasakyti...ar domintu....nes MB gales nuvezti tik sestadieni...taip kad yra laiko iki penktadienio vakaro:)))
Kolkas tada pasizymiu:
GC-1 komplektas
mrs S.- 2 komplektai? (ar tikrai jei tik tokia spalva?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 17 vasario 2010 - 12:06
oky, parašysiu iki penktadienio wink.gif 4u.gif
Atsakyti

Aha, ash irgi iki 5dienio parashysiu smile.gif

O kalbant apie skrybeles tai gydytoja man liepe/patare, vasara nesiot skrybele doh.gif Ish pradziu spjaudziausi nuo tokios idejos ir sakiau ne ne ne, nes ir taip saules vengiu, plius krema stipru labai naudojau, bet paskui radau sia ir supratau, kad man jos reikia biggrin.gif Tik jauciu, kad nuo saules nekazka saugos biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
as jau keleta (o gal ir visa 10 paskutiniu metu vasara stai tokia nesioju)..na labai patenkinta as ja ...ir Lietuvoje nesiodavau..zinoma mieste budavo zvilgsniu smile.gif))) bet man dzin..o cia kai uzsidedu ..tai mb juokiasi ...o tu siandiena madam:))))
user posted image
Papildyta:
tik kad ji is naturaliu siaudeliu tai jau vietomis.sutrukinejusi ir isbirejus;((( reiktu zvalgytis naujos..ir nuo laikumo tai cia tai ten ..truputi forma praradus
Atsakyti

Oi, faina labai smile.gif Sitos ir bryliai ilgesni tai jauciu ir veida dengia nuo saules neblogai, mano tai tokia labiau dekoratyvine,bet gal ir saugos ka reikia biggrin.gif Ziuresim smile.gif
Atsakyti
oo Gin tu ne viena dėžučių fanė biggrin.gif
dar popieriniai ar kokie medžiaginiai maišeliai labai labai man blush2.gif
Atsakyti