Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 02 16, 10:15)
su Valentino diena nesveikinau,nes nelabai man ta šventė,užtat daba sveikinu su Užgavėnėn biggrin.gif
ir einu blynų kept

Smagus priminimas - pavasaris artinasi mirksiukas.gif
Einu ir aš maišyt tešlos čirviniams bigsmile.gif
Atsakyti
ankstyvos jus cia visos 4u.gif biggrin.gif
as jau prisikepiau ir abi su maze jau prisikirtom cirviniu thumbup.gif

pamenu,kaime,kur mano tetes tevai gyveno(jau ata abiems),mociute turejo tokia vartoma,spizine,sunkia cirviniu blynu keptuve,specialiai tik ant peciaus dedama buvo,prikepdavo kalna ciriniu ir su naminem uogienem mes juos kirsdavom-jetus,kaip skanu budavo,ir skonis visai kitas tu blynu buvo wub.gif

su uzgavenem visas 4u.gif
Atsakyti
Nemoku blynu kepti sad.gif o taip noreciau.

Del batu, ta jus ten pacios nuspreskite, kada kas matuojasi ir man parasykit kur ir kaip smile.gif
As gyvenu Perkunkiemyje, o dirbu aukstuosiuose paneriuose, tai pakeliui man daugelis rajonu mirksiukas.gif
Atsakyti
taigi nieko ten mokėt nereikia mirattes biggrin.gif
tik keptuvę čirvniam turėt reikia
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 16, 17:35)
taigi nieko ten mokėt nereikia mirattes biggrin.gif
tik keptuvę čirvniam turėt reikia


as apie paprastus blush2.gif ok lekiu ir pamirstu kompa, nes namu darbai nedaryti, o piesimui as negabi...
Atsakyti
noriu pasidalinti graziu tektu:

user posted image

Atsakyti
Tikrai labai grazus zodziai
Atsakyti
Zvirbliuk, aciu uz ideta tekstuka, o snekant apskritai, tai asmeniskai man Y.S.L. - puikusis. 4u.gif
Mirattes, nu kaip cia taip? Nemoki paprastu blynu kepti? Koks vyras su tavimi gali gyventi? biggrin.gif Tai jei nemoki paprastu - kepk stebuklingus. biggrin.gif Vintazinius. mirksiukas.gif Juokauju. 4u.gif
Su riebiu blynu diena mergytes! 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos, blynus valgančiosios smile.gif

Čirvinių blynų prisišveičiau pas tėvus užsukusi tiek, kad visas mano sveikatinimasis sanatorijoje nuėjo šuniui ant uodegos... Dabar septynias savaites lieknėsiu (taip ir matau tą vaizdą...) hihihi.gif

Gardi, einu laiško rašyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.....as kazko patapau tik skaitytoja...nes pasigirti neturiu kuo ...niekur noses neiskisu..ir nieko nematau ir neisigiju:((((..na bet mazylis paaugs ir gal tada ir i mano kiema ateis svente:)))...
O JUs cia tiek groziu dedate ir tokiais grobiais giriates...na dziugu dziugu yra nors kur akis paganyti ir tai jau dziugina.....

tiesa as nesu tikra bet rodos kazkas domejosi ....dezutemis skrybelems....katik uzmaciau rinkinuka nebrangus susideda is triju skirtingu dydziu ...na ne vintage...bet piesinukai ale vintage...popierines...jei kadomins sakykite ..
Atsakyti
Kukli,mane domina smile.gif Ash isivaizduoju kokios jos, pati turiu taskuotas [zazuna irgi turi tik atvirkstiniu spalvu] smile.gif O kur matet? Kiek kastuoja? Kaip atrodo? smile.gif Ash jau suprantu, kad turiu silpnybe dezutem doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 17 vasario 2010 - 11:43
sumasciau gal i mesiu del viso pikto vaizda:))

user posted image
Atsakyti