Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

[quote=Laisvė,2010 02 15, 21:35]
Būtų faina thumbup.gif Ale kol kas neplanuoju: mamą išrašys po chemijos, gal reikės ką namuose patvarkyti, nes broliui vėl "zapojus"...

Nu zaraza tikras. Tarkim, tokiu budu pergyvena del mamos. Sutvarkei viska, apziurejai ar ko netruksta ligoniu ir ikalk koki penkiasdesimt. Kai slaugiau savo mama, tai vakarais niekaip negaledavau uzmigti. Vis tas klausiantis zvilgznis. Tai i arbata isipildavau beveik kas vakara. Apsvaigdavau ir uzmigdavau. Netikiu as tais dalykais, kad oi priprasi, io prasigersi. Pasakos. Gera patarle yra- girtas issiblaivo, o trenktas tai ar girtas, ar blaivus, vistiek trenktas
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 15, 21:14)
Nu zaraza tikras. Tarkim, tokiu budu pergyvena del mamos. Sutvarkei viska, apziurejai ar ko netruksta ligoniu  ir ikalk koki penkiasdesimt. Kai slaugiau savo mama, tai vakarais niekaip negaledavau uzmigti. Vis tas klausiantis zvilgznis. Tai i arbata isipildavau beveik kas vakara. Apsvaigdavau ir uzmigdavau.  Netikiu as tais dalykais, kad oi priprasi, io prasigersi. Pasakos. Gera patarle yra- girtas issiblaivo, o trenktas tai ar girtas, ar blaivus, vistiek trenktas

Brolis jau be prošvaisčių. Tiksliau, prošvaistės vis retėja ir trumpėja. Šįkart tęsėsi nuo Kūčių (dieną prieš jas sustojo) iki trečiadienio praėjusio... Kaimynai jau rūpinosi mamą vežti į chemiją. Ai, bet yra kaip yra, aš jau jo nei pakeisiu, nei pagydysiu...
Mielai įkalčiau kokį gramą, ale penkta diena "uspokajoncus" geriu. Skydliaukės antikūniai keliasdešimt kartų viršija normą (anot gydytojos, "nemačiau kol kas gyvo žmogaus su tokiu antikūniu skaičiumi biggrin.gif ). Žodžiu, išderinta skydliaukė erzina nervus, o šie nenusileidžia ir toliau derina skydliaukę... Paofftopinau blush2.gif Bet į turgelį padaikteliauti labai norėčiau ax.gif Penktadienį matysis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 02 15, 22:23)
Brolis jau be prošvaisčių. Tiksliau, prošvaistės vis retėja ir trumpėja. Šįkart tęsėsi nuo Kūčių (dieną prieš jas sustojo) iki trečiadienio praėjusio... Kaimynai jau rūpinosi mamą vežti į chemiją. Ai, bet yra kaip yra, aš jau jo nei pakeisiu, nei pagydysiu...
Mielai įkalčiau kokį gramą, ale penkta diena "uspokajoncus" geriu. Skydliaukės antikūniai keliasdešimt kartų viršija normą (anot gydytojos, "nemačiau kol kas gyvo žmogaus su tokiu antikūniu skaičiumi  biggrin.gif ). Žodžiu, išderinta skydliaukė erzina nervus, o šie nenusileidžia ir toliau derina skydliaukę... Paofftopinau  blush2.gif  Bet į turgelį padaikteliauti labai norėčiau  ax.gif  Penktadienį matysis  mirksiukas.gif

Gerai, jei planuosi , tai duok zinoti is vakaro. Bus smagiau dviese zioplineti ax.gif

As dar viena namini pomanderi radau. Dabar kvepia wub.gif Ir anksciau ju matydavau, tik nesupratau kas per daiktas.

Giriu matytus meskucius. Mano meskuciams kyla pavojus, mazos rankytes labai jau i juos tiesiasi
Atsakyti
danske, prisiminiau, kad ateinantį savaitgalį neišeis lėkti daikteliauti. Pas mumi teatrų festivalis, esu nupirkusi bilietų ir pasikvietusi draugę... Sekmadienį į Cholinos spektaklį eisim, tai šeštadienio programa kaip ir aiški mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 02 15, 22:42)
danske, prisiminiau, kad ateinantį savaitgalį neišeis lėkti daikteliauti. Pas mumi teatrų festivalis, esu nupirkusi bilietų ir pasikvietusi draugę... Sekmadienį į Cholinos spektaklį eisim, tai šeštadienio programa kaip ir aiški  mirksiukas.gif

Tai smagus savaitgalis nusimato. Sestadieni butinai pagal programa pabukit ax.gif Labai sveika mirksiukas.gif
O tu savaitgaliu bus, kuo orai geresni tuo smagiau zioplineti.
Atsakyti
Nostalgie, ai geriau gal i tave smile.gif O apie batus tai aprashyme buvo tiesiog "sviesus" biggrin.gif Tai ziuresim kokio sviesumo kai gausiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 15 vasario 2010 - 22:05
QUOTE(Laisvė @ 2010 02 15, 19:42)
danske, prisiminiau, kad ateinantį savaitgalį neišeis lėkti daikteliauti. Pas mumi teatrų festivalis, esu nupirkusi bilietų ir pasikvietusi draugę... Sekmadienį į Cholinos spektaklį eisim, tai šeštadienio programa kaip ir aiški  mirksiukas.gif

nu jo,gal ir ne mano reikalas,bet baisu,todel linkiu dideliausios stiprybes,nes skydliaukes problemu ir pati turiu,tik ne tokiu(tfu tfu tfu)kolkas baisiu doh.gif cia jums,merginos 4u.gif


siandien kalbu su mama,o ji skundziasi,jog atejo i musu miesteli Humana pardes-tai dabar nebus jai prekybos doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 15, 22:05)
Nostalgie, ai geriau gal i tave smile.gif O apie batus tai aprashyme buvo tiesiog "sviesus" biggrin.gif Tai ziuresim kokio sviesumo kai gausiu  biggrin.gif

tada truputi teks palaukt...iki rudens..... be to, jei nieks mano mokslu programoj nepasikeite, tai kaip tik ir darbuotis turesiu arbatinuku pievose rolleyes.gif
Atsakyti
as vis paskaitineju jusu visu blogus-jetus,kokios mintys ir kokie zodziai! kartais tikrai,net silta pasidaro arba nuo prisiminimu bangos asaros pradeda pacios riedet-grazu,labai grazu,merginos wub.gif thumbup.gif 4u.gif
as taip nesugebeciau rasyt-mano net dienorastis neisejo normalus,kai pasiemus po geru 15metu perskaiciau vel blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Adžani,
suknelė - mano svajonių suknelė thumbup.gif. Giriu, giriu, giriu ir noriu tokią turėt ax.gif

Mirattes,
batukai labai gražūs, ir spalva man miela wub.gif Mielai pirkčiau jei nespaustų ir jei Nostalgiai netiks. Beje, rudenį labai panašius juodos spalvos iš MD nusipirkau, bet mažoki, spaudžia. Nešiau pratempt batsiuviui, pratempė, bet vistiek spaudžia. Nebežinau, ar bandyti dar tempti, ar parduoti? Nors sako, kad kai pratempia, reikia iš karto juo nešioti, o aš tada jų nenešiojau, nes lietus lijo, demisezoniniais vaikščiojau unsure.gif
Atsakyti
su Valentino diena nesveikinau,nes nelabai man ta šventė,užtat daba sveikinu su Užgavėnėn biggrin.gif
ir einu blynų kept
user posted image
Atsakyti
Aciu merginos uz pagyrimus mano pirkinukams. thumbup.gif thumbup.gif
Jaimes tasiukas patiko panasu ir as turiu bigsmile.gif
Gin batukai fainuoliai. wub.gif wub.gif
Atsakyti