Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 15, 19:01)
Kadangi pernai pavasari susiduriau su problema, ka aveti prie sviesiu pedkelniu tai papirkau tokius baciukus biggrin.gif Belieka sulaukti kada ishsius smile.gif

Ir kazkaip labai uzsimaniau didelio ir grazaus keramikinio arbatinuko  biggrin.gif

blink.gif nu bliam.... as rudeni vos neapsiverkiau, kai viena syk nepasiemiau, o kita syk jau nebebuvo...bemaz lygiai tokie patys, tik, kad manieji vos vos ilgesniais auliukais...iki siol gaila..... verysad.gif

as zinau kas toki gali padayti biggrin.gif


mirates, jauciu man tavieji batukai butu mazi unsure.gif bet gal pabandyt susitikt pasimatuot g.gif nes jie man labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 15, 20:16)


mirates, jauciu man tavieji batukai butu mazi  unsure.gif bet gal pabandyt susitikt pasimatuot  g.gif nes jie man labai labai  wub.gif


O kokio dydzio iprastai batukus nesioji?
Atsakyti
Adžani, nu tu cia ir pavarei - viskas, be isimties, patiko. bigsmile.gif
Mirattes, grazuoliai, bet man stipriai mazi butu, nes manoji be galo plati koja, o jei tau spaudzia, tai apie mane is viso nera ka kalbeti. rolleyes.gif
GIN, grazuoliai batukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 02 15, 17:30)
Po ilgo laiko ir as atbildu su savo turtu.  blush2.gif


O jau suknele koooookia! Mano svajoniu!!! Uffff.
Dar labai padeklas patiko.

QUOTE(mirattes @ 2010 02 15, 17:33)
Dar pries rasydama i vintage skelbimuku skilti norejau pasakyti jums, kad parduodu savo tuos placianosius vintage sandalus.


noreciau asu ju... is ilgio, jauciu but geri, bet kazin kaip is plocio g.gif Jei Nostalgie netiks, tai as matuosiuos (kartu su dezute biggrin.gif )

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 15, 19:01)
tai papirkau tokius baciukus biggrin.gif Belieka sulaukti kada ishsius smile.gif


simpatiski. net pati stebiuosi, kad man tokie patinka, bet sitie grazus. jauciu, kad balti...


as tada irgi pasigirsiu - sita rankinuka papirkau gal pries pora savaiciu - ai galvojau paleisiu i ebay, bizniuka prasuksiu. bet sian pasiemiau i miesta ir nustebau, koks jis mielas ir koks geras dydis (pasiemiau po to, ka i mano corblentz netilpo pinigine lotuliukas.gif )...

Jis bordo lakuotos odos. Siek tiek pavarges, bet ne is priekio smile.gif

http://public.fotki.com/kiovne/manono/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 15 vasario 2010 - 19:26
QUOTE(j'aime @ 2010 02 15, 20:25)

Pagyros rafinuotajam rankinukui 4u.gif
Atsakyti

Ash tai tikiuosi, kad jie ne balti, o labiau pieno spalvos bus biggrin.gif

Nostalgie, ane? smile.gif Ash tai dar vienu buvau nusiziurejus, juodus odinius mary jane, ish vakaro ziurejau paskutini karta, ryte jau nebuvo doh.gif biggrin.gif O arbatinuka, kas? Tu ar sese? biggrin.gif I ka kreiptis? smile.gif

Zvirbli, fainas rankenukas, dydis tikrai labai geras atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 15, 19:20)
O kokio dydzio iprastai batukus nesioji?

nu zinok, pagal patikima....nuo 37 iki 39, ziurint, kaip labai myliu blush2.gif

zvirbli, superinis tasiukas wub.gif
Atsakyti
Grožių pas jumi užtikau thumbup.gif
adžani suknelė verta pagyrimo thumbup.gif
Gin batų norėčiau mirksiukas.gif
j'aime rankinukas labai jaukiai rankose atrodo wub.gif
Žodžiu, viskas super. Ir tas senelio dovanotasis puodeliukas wub.gif
Atsakyti
Gin,batai puikieji,nors nelabai man balta spalva limpa
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 02 15, 21:00)
Grožių pas jumi užtikau  thumbup.gif
adžani suknelė verta pagyrimo  thumbup.gif
Gin batų norėčiau  mirksiukas.gif
j'aime rankinukas labai jaukiai rankose atrodo  wub.gif
Žodžiu, viskas super. Ir tas senelio dovanotasis puodeliukas  wub.gif

Taigi atlek savaitgali, prasieisim smagiai pro turgeli, ir i pasta nereiks man eiti ax.gif
Manau, kad rasi ne viena idomu daikta. Man reikia kazkokiu ryzu batu, prie tu Gin su Nostalgie dovanotu marskinuku.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 15, 20:24)
Taigi atlek savaitgali, prasieisim smagiai pro turgeli, ir i  pasta nereiks man eiti ax.gif

Būtų faina thumbup.gif Ale kol kas neplanuoju: mamą išrašys po chemijos, gal reikės ką namuose patvarkyti, nes broliui vėl "zapojus"...
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 15, 19:54)
Ash tai tikiuosi, kad jie ne balti, o labiau pieno spalvos bus biggrin.gif

Nostalgie, ane? smile.gif Ash tai dar vienu buvau nusiziurejus, juodus odinius mary jane, ish vakaro ziurejau paskutini karta, ryte jau nebuvo  doh.gif  biggrin.gif O arbatinuka, kas? Tu ar sese? biggrin.gif I ka kreiptis? smile.gif

mano matyti, tai tokie vos vos, lengvai pilksvi...gal nuo amziaus buvo biggrin.gif

i abi gali, tik sese dabar daugiau galimybiu turi, nei as smile.gif
Atsakyti