Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

o as turbut,irgi prie tu nelaiminguju,kurioms nieko nelieka doh.gif verysad.gif ax.gif

noretau tos raudonos,bet ,jau issidalinot,vadinasi,teks apsieit smile.gif


eisiu sio men gale vel medziot ka nors-gal ir man nuskils biggrin.gif
Atsakyti
Zvirbli, itariu man ji mazoka butu, nors miratess ji ner aptempta tai gal ir ilysciau biggrin.gif

Beje, pamirshau MLP pagirti, dailiai ir megztukas ir sijonas atrodo smile.gif Ash kazkaip neprisitaikau klostuotu sijonu, vis atrodo, kad netinka, o ant kitu grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 15 vasario 2010 - 12:39
aciu,Gin 4u.gif
as irgi visad galvojau,kad netiks,bet kadangi jo toks siuvimas-ne nuo pat juosmens klostes,tai sitas dalykas man tinka,bet jei butu nuo liemens klostes-tada jau nebegaleciau devet-netinka man toks modeliukas ax.gif

aga,tai gal vis dar galiu pretenduot i ta raudona blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gin, tikrai nebutu mazoka wink.gif Nes jis gan plati ir laisva per visus galus, kaip ir visos likusios, bet su dirzeliais net nesiaurinus manau puikiai atrodo blush2.gif
bet sukneliu kolkas nedalinu tongue.gif
nemegstu as irgi raudonos ir netgi labai, bet sita vien del kaklo verta myleti blush2.gif
Atsakyti
Po ilgo laiko ir as atbildu su savo turtu. blush2.gif
Suknele su kuria buvau pasipuosusi per Kucias. wub.gif Nors raso 14 dydi man kaip nulieta nesioju xs-s. blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Dezute aukstyn kojom vintage ispired,bet vistiek parodysiu gal labai nepyksit. cool.gif
user posted image
Labai vykes pirkinys(bent jau man) padekliukas rytinei kavai i lova wub.gif ,nors naudojamas ne pagal paskirty. unsure.gif
user posted image
Meskinu kolekcija del kurios antra karta vaziavau i centra. ax.gif
Nepykit,kad ne vintage,bet negalejau nepasirodyt. blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Puodelis mano ata senelio dovana. verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 15 vasario 2010 - 17:31
Dar pries rasydama i vintage skelbimuku skilti norejau pasakyti jums, kad parduodu savo tuos placianosius vintage sandalus. Dydis ju manau 36-37, man mazi ir nesivarginsiu ju tampyti, tai jeigu kuriai idomu galiu jums perleisti, bet nzn kiek uz juos paprasyti blush2.gif na jeigu idomu tai brukstelkit i AZ ir siulykit savo kainyte mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Ir cia su jais smile.gif

user posted image
Papildyta:
adžani, daili suknele ir kiti pirkiniai saunus mirksiukas.gif
Atsakyti
pirkinukai,o ypac suknute ir meskiai-labai labai wub.gif thumbup.gif


o kodel tu juos parduodi-labai spaudzia? juk taip dailiai atrodo ant tavo kojytes ir ypac prie to derinuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 15, 18:51)

o kodel tu juos parduodi-labai spaudzia? juk taip dailiai atrodo ant tavo kojytes ir ypac prie to derinuko 4u.gif


Spaudzia per visus galus ir per ilgi ir per auksti, zodziu kojytes, kaip bulkytes
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 15, 18:55)
Spaudzia per visus galus ir per ilgi ir per auksti, zodziu kojytes, kaip bulkytes

Grazus tie tavo batai labai tik,kad tokiems kulnams jauciu antipatija. doh.gif
Pirkinukai dekavoja. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
adžani meškiai žavingi smile.gif ir suknia bei puodelis wink.gif
Atsakyti

Adzani, daili labi suknute smile.gif

Miratess, tai jei atsibos kada biggrin.gif
Papildyta:


Kadangi pernai pavasari susiduriau su problema, ka aveti prie sviesiu pedkelniu tai papirkau tokius baciukus biggrin.gif Belieka sulaukti kada ishsius smile.gif

user posted image


Ir kazkaip labai uzsimaniau didelio ir grazaus keramikinio arbatinuko biggrin.gif

Atsakyti
gin mirksiukas.gif

o batai saunus bigsmile.gif
Atsakyti