Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

nu tai,tai ir turėjau omeny biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 14, 19:47)
nu tai,tai ir turėjau omeny biggrin.gif


Tu labai izvalgi 4u.gif
Atsakyti
kam tos gėlės biggrin.gif bis.gif
čia istorija mane tokią padarė (ir lietuvių teksto suvokimo užduotys biggrin.gif )

aij,kažkas kažkada ieškojo grandinės,tokios masyvios,ane?tai mačiau vienoj siuvimo prekių parduotuvėje,tik kainos nemačiau.tai jaučiu visose tokiose parduotuvėse turėtų būt
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 02 14, 11:40)
Sveikutes! 4u.gif Labai "ant greicio" uzlekiau, kad:
SVEIKINU VISAS JUS MERGYTES  SU MEILES DIENA!

aciu! Tave su visa seimyna taip pat!!!

QUOTE(reeva @ 2010 02 14, 17:31)
nors vistiek visos švenčia ir čia tuščia ir gūdu (visai kaip lauke biggrin.gif ) dedu savo paskutinius grobius

abu grazus - geri grobiai!

QUOTE(Ui! @ 2010 02 14, 17:53)


ech.... kaip ten manes truks lotuliukas.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 02 14, 18:24)
vos sukeliau pries pora minuciu...  lotuliukas.gif


labai giriu silkine taskuota ir languota silta - mielai priglausciau (t.y. issimainyciau, kai nusibos mirksiukas.gif )

QUOTE(reeva @ 2010 02 14, 18:51)

aij,kažkas kažkada ieškojo grandinės,tokios masyvios,ane?tai mačiau vienoj siuvimo prekių parduotuvėje,tik kainos nemačiau.tai jaučiu visose tokiose parduotuvėse turėtų būt

ane? o cia kokioj? nes as nesu pastebejus nei vienoj...
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 14, 20:53)

labai giriu silkine taskuota ir languota silta - mielai priglausciau (t.y. issimainyciau, kai nusibos  mirksiukas.gif )



butinai tave turesiu galvoje, jeigu nenesiosiu ar noresiu perleisti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 14, 19:53)

ane? o cia kokioj? nes as nesu pastebejus nei vienoj...


tokioj miniatiūrinėj Vilniaus gatvėj
Atsakyti

man irgi labiausiai silkine patiko, nes labai megstu apvalius kaklus, apvalius kalnierius, raudona spalva ir taskucius biggrin.gif Zodziu mano megstamiausi dalykai viename rube biggrin.gif

Pasnibzdesiu, kad zvirblis nemegsta raudonos biggrin.gif Bent jau nemego biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 02 14, 08:21)
Nostalgia, gal Jums supakuoti, kai siuntinį ruošiu? Sijonas, atrodo, 10 dydžio.

manau, kad tikrai neatsisakysiu pasiulymo ax.gif kaip tik siuo metu darau pavedima, labai dekui uz kantrybe 4u.gif
Atsakyti
MLP, graziai atrodo sijonukas, tinka tau thumbup.gif mirksiukas.gif
Reeva, rankinukas labai patiko mirksiukas.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Mirattes, nu gis graziai isrodo pataisytoji suknia thumbup.gif ir siaip visi pirkinukai wub.gif
Atsakyti
jo.... mirattes-super viskas,o ypac ta,del kurios jau tik isigyta pamilau,o dabar-is viso,be zodziu,net seile nutyso bigsmile.gif

rankinukas irgi labai patiko,reeva thumbup.gif



aciu, merginos-cia jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 14, 20:27)
tokioj miniatiūrinėj Vilniaus gatvėj


zinau! aciu, reikes apziureti... niekaip nebenueinu ten juosteles aksomines nusipirkti...
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 14, 21:39)
Pasnibzdesiu, kad zvirblis nemegsta raudonos biggrin.gif Bent jau nemego  biggrin.gif

aha, su raudona man sunkiau g.gif Susitarem: man languota, Gin - raudona lotuliukas.gif
Atsakyti
sleep.gif eilinį kartą man koją pakiša ūgis,nes negaliu nei vienos mirattes suknios užsisakyti biggrin.gif
Atsakyti