Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

vyyyyyyy bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 13, 21:10)


o megztukas kada? ax.gif
Atsakyti
ryt gal.šiandien jau tingiu
Atsakyti
Supratau , zvirbliuk. Kadangi mano virtuvej toks amzinas bardakas, tai dabar pati jos uzsimaniau. Sudeciau sausu mieliu pokelius. O tai ju yra visur, o kai prireikia- niekur doh.gif Ir dureles yra tik apatinese spintelese. Tai viskas matoma. As turiu toki bruoza. Man turi buti po ranka, gaminti megstam visi, tai kokios bus tos dureles ir rankeneles n kartu jas ciupinant? Todel visokie indeliai, dezeles, idomus stiklainiai man ne tik grazus bet ir panaudojami
Atsakyti

O danske, man patiktu tavo virtuve good.gif Man labai patinka, kai spinteles buna atviros ir labai labai apkrautos biggrin.gif Ash ateityje zadu ir lekstes ir viska atvirose lentynose laikyti biggrin.gif
Atsakyti
wow,kokia tema-pas mane irgi,jei butu imanoma,viskas butu po ranka ir matoma,o ne suslepta,bet,taciau.... mb butu labai nepatenkintas,jei butu tokia mano virtuve biggrin.gif doh.gif

buvom siandien tokiam senam mazam miestelyje-kaimukyje,ten sena baznycia,seno vienuolyno sienos belike,bet kaip patiko vaikscioti aukstakulniais ir po grindini-akmenuotomis gatvelemis lotuliukas.gif vienoje stovejo senas citroen firmos masinukas,geltonai juodai dazytas,gal kokiu 40-50tuju metu-nu kaip dabar keikiuos,kad fotiko nepasiemiau doh.gif

uztat imetu senai pataisyta,bet niekaip neprisiruosta ikelt,sijona-na,as cia siandien taip bludinau,zinoma,su paltu buvau dar,bet taip atrodziau po paltu
user posted image

batai ne vintage,ir megztukelis-anksciau jau rodytas,jis gal ir nera senas,bet panasus i toki
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 13, 23:04)
uztat imetu senai pataisyta,bet niekaip neprisiruosta ikelt,sijona-na,as cia siandien taip bludinau,zinoma,su paltu buvau dar,bet taip atrodziau po paltu

MLP, man gražu thumbup.gif . Mėgstu tokius sijonus wub.gif, nešioju.
Būtent tokį, tik juodą, Jums, merginos, vis dovanų siūliau, bet taip ir neįsiūliau verysad.gif Gaila, kad geras daiktas nenešiojamas guli (man siauras).

Nostalgia, gal Jums supakuoti, kai siuntinį ruošiu? Sijonas, atrodo, 10 dydžio.
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 13, 22:04)
buvom siandien tokiam senam mazam miestelyje-kaimukyje,ten sena baznycia,seno vienuolyno sienos belike,bet kaip patiko vaikscioti aukstakulniais ir po grindini-akmenuotomis gatvelemis lotuliukas.gif vienoje stovejo senas citroen firmos masinukas,geltonai juodai dazytas,gal kokiu 40-50tuju metu-nu kaip dabar keikiuos,kad fotiko nepasiemiau doh.gif



taip ir girdziu kauskt kaukst!!! Sijonas - tobulas! Derinukas - nice, tik as skarele kitaip risciau...

QUOTE(Gricė @ 2010 02 14, 08:21)
MLP, man gražu thumbup.gif . Mėgstu tokius sijonus wub.gif, nešioju.
Būtent tokį, tik juodą, Jums, merginos, vis dovanų siūliau, bet taip ir neįsiūliau verysad.gif Gaila, kad geras daiktas nenešiojamas guli (man siauras).


Jauciu manes nebuvo tada g.gif Tik gal man siek tiek butu didelis?

Atsakyti
aciu,merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif


as skarute cia siaip tik uzsimeciau,o ir prie to paltuko,kuri buvau apsirengus,kitaip nesumasciau,kaip rist blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif Labai "ant greicio" uzlekiau, kad:
SVEIKINU VISAS JUS MERGYTES SU MEILES DIENA!
BUKIT VISADA MYLIMOS, GEIDZIAMOS IR NEPRILYGSTAMOS - TEGU VYRAI KRAUSTOSI DEL JUSU IS PROTO! BUKIT VISADA TOKIOS ZAVINGOS, PATRAUKLIOS, KOKIOS ESATE DABAR! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 14 vasario 2010 - 11:43
ačiū,zazuna flirt.gif

o aš atėjau pasirti,kad nusipirkau laaaaaabai tobulą rankinuką blusturgy bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 14 vasario 2010 - 14:16
Dėkui už tokį gražų sveikinimą, Zazuna 4u.gif
Linkiu visoms turėti po šaunų Valentiną mirksiukas.gif

QUOTE(reeva @ 2010 02 14, 15:16)
ačiū,zazuna  flirt.gif

o aš atėjau pasirti,kad nusipirkau laaaaaabai tobulą rankinuką blusturgy bigsmile.gif

O kur vaizdas? O kokiam blusturgyje?
Nors dar nemačiau ridikiulio, bet jau pavydžiu blush2.gif , nes aš per šias dienas nieko nenusipirkau verysad.gif
Atsakyti