Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

MLP sad.gif console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 12 vasario 2010 - 22:21
nu va,kokia as negeriete-jus taip linksmai cia plepejot,o as cia su savo bedom blush2.gif
aciu,merginos 4u.gif
taip,tai ir yra sunkiausia,kad negaliu nuvykt,nors laiko turiu,o va bilietu-nerasta siomis dienomis,zinoma,tokiu dalyku nenumatysi,todel is anksto neimanoma isigyt bilietu....

ai,kaip nors,svarbiausia,kad vistiek mano noras issipilde-ja pamaciau dar sia vasara smile.gif


kvaila mintis i galva sove-taip noreciau dabar is jos palikimo bent keleta jos senu daikciuku gaut,bet turbut,manes niekas neprisimins,o daiktai bus arba i labdaras,arba ismesti doh.gif
bet,tikuosi,kad jei i labdara-tai bent kazkas juos tikrai myles,nors taip noreciau nors ka nors jos turet prisiminimui ax.gif ech...


na,geriau apie kates pakalbam-jos juk irgi su vintagu turi daug bendro biggrin.gif

Atsakyti
MLP, uzjauciu. Mintimis palydek, zvaigzdele zibedama saugos tave ir supras. console.gif

O del kokiu daiktu prisiminimui, tai drasiai pasakyk kam nors is artimuju. Tokiu atveju, manau, niekas neatsakytu.

Mes pasirgom cia taip netiketai. Bet dabar pailsesim savo lovose. Brrr, ta ligonine. Gal ryt nuleksim iki turgelio, tai ir sveikata pageres.

Norejau tos rozines skaros pamurkti ( tesiant tema apie kates ax.gif ), bet pamaciau kaip dziaugiasi radusioji, uztilau blush2.gif
Atsakyti
aciu,danske 4u.gif


nu va,tai tau-kaip cia jus taip sugebejot-dar net ir ligoninej doh.gif blink.gif


bus tu skaru-gal ir dar grazesniu,tada jau as murksiu biggrin.gif
Atsakyti
čia apie mano skarą?
be kovos neatiduosiu biggrin.gif

o jei tęsiant apie kates,tai šian paryčiais buvau naudojama kaip prosprektas,nes jai reikėjo ant mano stalo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 13 vasario 2010 - 11:02
QUOTE(reeva @ 2010 02 12, 18:29)


ta desinioji su rozem - dieviska!

QUOTE(mirattes @ 2010 02 12, 19:05)
Rezultatas is kiekvieno po suknele smile.gif


laukiu laukiu vaizdu!!!

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 12, 22:06)
o man siandien liudna

labai uzjauciu. ka cia ir pasakysi - viskas atrodys banalu... bet prisiminimai lieka. ir su laiku jie grazeja...


Kalbant apie kates - mano kate irgi pasventino kreslus, o ypac viena - i kita atsigule tik tada, kai pirmaji papurskiau purskalu, nes jau nagus pora karty buvo suleidus... zodziu, ne kiekvienas, kad ir identiskas baldas namu fejai yra tinkamas...

user posted image

grazus man vaizdelis.
Minerva, gal ka girdejau apie siuos kvepalus -
Roses et Chocolat (Alaya Moriel)? Kiek supratau, kainuoja kosmosa blink.gif
Atsakyti
MLP,
nuoširdžiai užjaučiu dėl močiutės mirties. Nelaiminga šita savaitė - aš irgi artimo žmogaus laidotuves apturėjau verysad.gif

Apie kates: mano katinas pamilo sofutę - miega dieną ant jos. O ne visur, oi, ne visur, jis miega g.gif Bet kas jam netinka mirksiukas.gif

Kaip aš Jums pavydžiu Trakų Humanos ir joje randamų suknelių blush2.gif Labai norėčiau marinistinio stiliaus, 12-14 dydžio ax.gif
Atsakyti
ar čia mane vieną nervina tas diedas su strėle,ar visas? g.gif
Atsakyti
MLP - uzuojauta console.gif

Nors vakar pas mus kiek dziugesne gaida buvo - tecio jubiliejus smile.gif

Koks diedas su strele? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 13 vasario 2010 - 12:02
nu tas panoramos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 13 vasario 2010 - 12:04
aciu, merginos 4u.gif


taigi,ryt valentinas-ka gero(ar blogo biggrin.gif ) sugalvojot savo brangiesiems?


kalbant apie kvepalus-vis pamirstu parasyt,atrodo,akd zvirblis buvo uzsiminus apie bacarat guerlain,kad kainavo 80lt buteliukas-tai dar ne daug-nes kiek stebejau ebay,kainos vos ne iki 100svaru siekia doh.gif tai dar litus,kuriu norejo uz ta buteliuka-mokeciau,o va svaru sitiek-tai jau kazkaip atbaido blink.gif
Atsakyti

man nerodo jokio diedo biggrin.gif


Mes valentino dienos nesvenciam tai nieko ir negalvoju biggrin.gif Nei gero, nei blogo biggrin.gif
Atsakyti