Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(j'aime @ 2010 02 11, 19:52)
Hermes oxfordai:


Kaip man jie tiktų šokiams... rolleyes.gif

Hilou.

McQueeno gaila...

GinCherry, mes su geruoju pašto karveliu ryškiai prasilenkėme, taigi, skirsiu naujus pasimatymus po ilgojo savaitgalio (ryt išvažiuoju į Druskininkus sveikatos pataisyti) cool.gif Nepyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 11, 20:47)
Kazkuri berods ieskojot metaliniu arbatos dezuciu ar man jau vaidenasi?

as! matei kur nors???? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 12, 08:24)
as! matei kur nors????  bigsmile.gif


turiu viena, bet nzn kokiu tau reikia. Bet ne vintage, o seip daili arbatos skardine wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 12, 07:42)
turiu viena, bet nzn kokiu tau reikia. Bet ne vintage, o seip daili arbatos skardine wink.gif

imesk photo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 12, 10:24)
imesk photo  mirksiukas.gif


Butinai,bet tik vakare, vakar nufotkinau, bet kai nieks neatsiliepe, maniau cia man galva susisuko g.gif
Atsakyti

Liabazzz dienazzz mergytes! 4u.gif

QUOTE(reeva @ 2010 02 11, 18:20)


Grazi suknute bigsmile.gif , tik rankoves man kazko nelimpa g.gif , perdarysi? smile.gif
Atsakyti
Siandien lekiu i traku humana, paziureti ko neispirkot smile.gif Gal kuri zinot po kiek siandien rubukai?
Atsakyti
Lauksim sumedziotu vaizdu ax.gif , nusilauzk koja... (cia, kad sektusis) biggrin.gif
Atsakyti
........ aaaaaaaa...uuuuuuuuuuuuuu......, kur visos? g.gif
Ai, paseksiu ir as Mirattes pavyzdziu - lekiu i viena kuistuka, prikalbinau bratka, kad nuveztu... victory.gif sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 02 11, 21:51)

GinCherry, mes su geruoju pašto karveliu ryškiai prasilenkėme, taigi, skirsiu naujus pasimatymus po ilgojo savaitgalio (ryt išvažiuoju į Druskininkus sveikatos pataisyti) cool.gif Nepyk  4u.gif



Du kartus ieškojau, bet neradau, o trečiadienį vakare priverstiniu būdu išvažiavau namo, atsiprašau, kad geri norai ne visada pavyksta sad.gif
P.S. Minerva, ką šoksite? bigsmile.gif

Užtat vietinam kuistuke radau tobuuuuula suknytę, tik fotikas Kaune liko, nėr kaip nuotraukų pasidaryt...
Ruda suknia, su tamsiai raudonom rožėm, tokiom kaip tapytom, apvali iškirptė, apvalūs kalnieriai, ant krūtinės trys nemažos vilktos sagutės, virš kelių truputį wub.gif tądien gyvenimas labai skriaudė ir nervus žudė, tai nors skudurinė svajonė išsipildė...



Atsakyti

Gardi, turetu buti labai grazi smile.gif

O del tu kvepalu tai dzin,man ner skubu, ash moku palaukti kai to reikia biggrin.gif Yra dalyku, kuriu ne vieneriu metus laukiu.Aishku tikiuosi cia nebus toks lotuliukas.gif
Atsakyti
helau tauta,

šiandien man labai laiminga diena.o tą laimę suteikė ant klasioko švarko rasta boružė bigsmile.gif tai visą dieną išsišiepus vaikštau biggrin.gif
dar tai laimei papildyti nusipirkau dvi laabai gražias skarutes.foto norit?

o dėl suknios rankovių nyžinau dar nieko
mirattes,radai ką?
Atsakyti