Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2010 02 04, 00:15)
Dar vienas karoliukas laksto po namus ir viska tempia, ka tik pasiseka nuciupti.

Pas mane ir toksai (tiksliau tokia), ridinejasis, jau puses geriu praradus, o kai reikia neber. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai musu irgi tokia, menesiu uz taviske vyresne. Ir nemaza tokia, ir zino kam skirta kede. Pristumti prie stalo, kad butu galima ant jo uzlipti.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 04, 00:57)
Tai musu irgi tokia, menesiu uz taviske vyresne. Ir nemaza tokia, ir zino kam skirta kede. Pristumti prie stalo, kad butu galima ant jo uzlipti.

Maniske ir zino kas yra kede, o tiksliau ka su jagalima padaryti - palenda, susibroklina visa, kad tik subinius ir kasos kysotu, o tada dainuoja..., o mama (as), luztu is juoko. Paukstelis skyletame inkilelyje. lotuliukas.gif
Labiausiai, tai ja domina manieji drabuziai, kurie ant kedes, prie siuvamasines, sukrauti - isdrasko, puse ant galvos susivynioja, o kitus, kas netelpa, po kojom vietoje kilimelio.
Madistes auga, pamaina mamoms. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti

Man ir be tu mazuju karoliuku daiktais dingsta unsure.gif Ypac adatos, va savo paskutine geriausia nukishau kazkur, neturiu su kuo karoliuku siuvinet, o darbo daug,tai gerai, kad kitokiu darbu biski turiu tai nesiuvineju siuo metu smile.gif Negaliu pagalvot, kas bus kai dar kasnors prisides prie daiktu dingimo biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 04, 00:08)
... Negaliu pagalvot, kas bus kai dar kasnors prisides prie daiktu dingimo biggrin.gif  unsure.gif

...nebebus jokiu TAVO ir TAU reikalingu daiktu, tik milijonas zaislu...kuriuos kartais prisivertus perrinkti, atrandi puodo dangti, dingusi pries pora savaiciu, juodas pedkelnes, pora skirtingu savu kojiniu, plauku sepeti ir milijona panasiu dalyku, kurie, KAZKADA priklause tau .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 04, 01:08)

O tas besibadancias, tai as super saugau, bo gali negerai baigtis. unsure.gif
Nieko, zinai ta posaki, kad kai bus laikas...., tai va, tadu dar daugiau visko digs biggrin.gif . As kartais be kavodama paslepiu taip, kad pati nesurandu, o kadangi starost nie radost, tai ir atmintis nuvilia - ieskau ieskau, o vistiek nera... doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 04, 01:15)

As kaip tik siandienosna uzu loveles radau savo liemenuka, net vyrui nesiau parodyt, bo sako net nezinai pas ka palieki... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 02 04, 00:21)
As kaip tik siandienosna uzu loveles radau savo liemenuka, net vyrui nesiau parodyt, bo sako net nezinai pas ka palieki... lotuliukas.gif

oi, sitas atributas yra vienas megstamesniu irnesakyk.gif kadangi pas mane vyriskis auga, tai paponesis dedamas ant galvos ir tarnauja kaip vintazine lakuno kepure biggrin.gif
Atsakyti
ne,nu jus pavarot-vos ne iki asaru kvatojau,kol perskaiciau-geras cia thumbup.gif
maniske irgi tokia buvo,o dabar tai jei galetu is spintos issitraukt-tai viska issimatuotu,beveik visos sukneles vintage,skareles,bateliai jau ismatuoti,nagai lakuoti ir dar kartais pasikvepinama kokiais nors vintage kvepaliukais biggrin.gif
juk ir pacios sitaip augom,pamenat? mamos pykdavo,o paskui juokdavosi,kai ka nors irgi rasdavo,bateliai,sukneles-ech... grazus laikas-vaikyste ir ziemos tada atrode ne tokios saltos,nors iki paskutinio siulelio perslapus pareidavau lotuliukas.gif
teisingai sakai,zazuna,starost-ne radost,nes jau ir menkiausias saltukas kaulus lauzo doh.gif

oi,danske,pabandziau isivaizduot,kaip atrodai,kai brendi per pusnyna lotuliukas.gif
bet as nepiktai-viskas suprantama,zinoma,pati sedeciau LT-tai sukciau smegenis,kaip cia apsiredyt,kad nesusalt,nors ir pas mane dabar ne geriau,nei LT-as apie ora biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 04, 00:15)
...nebebus jokiu TAVO ir TAU reikalingu daiktu, tik milijonas zaislu...kuriuos kartais prisivertus perrinkti, atrandi puodo dangti, dingusi pries pora savaiciu,  juodas pedkelnes, pora skirtingu savu kojiniu, plauku sepeti ir milijona panasiu dalyku, kurie, KAZKADA priklause tau ....  biggrin.gif

chi chi chi! pralinksminai thumbup.gif

Atsakyti
hahhaa lotuliukas.gif
aš pati neturiu kas man ką nešiotų (nu tik katę ,kuri mėgsta su karoliukais pažaisti )
bet tai man netrukdo nukisšti kažkur viską,ko man mirtinai reikia kurią nors akimirką
pėvėzė,kažkada sugebėjau sukišti reples su rubais į spintą arba palaidinę į apatinių stalčių biggrin.gif
ir rask ant smūgio kad geras
Atsakyti
Su tuo daiktu pasidejimu, tai ir pati gabi esu. Rudeni turejau greitu tempu parnest pirkinius namo, persirengti ir vel islekti. Pirkiniuose buvo naujos pedkelnes, kurios su maistu pateko i saldytuva. O islindus is duso uzsimusdama neradau. Gerai, kad radau kitas. Vakare pamaciau blush2.gif

Kazkas ieskojo lenteles is Paryziaus. Turetu buti lentele nuo namo su gatves pavadinimu? Nes maciau lentele , su gatves pavadinimu, bet ji tokia dar rozyciu pripiesta aplinkui. T.y. ne autentiska. Kaina gal 2 ar 3 lt.

Apie apatinius. Juos labai megsta musu suo. Matyt palikau ne pilnai uzdaryta stalciu, tai grizus ju radau visur- kambary, koridoriuj , virtuvej . Cia dar mazosios nebuvo.
Tai laime, kad grizau viena doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 04 vasario 2010 - 14:52
Danske, tikiuosi pedkelnes ne i saldiklio skyriu nukeliavo lotuliukas.gif
Atsakyti