Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

na va,grice nesutiko su mano pasiulymu del skareles,tai dabar siulau tau,mirattes-dafai,tau ji nereikalinga,aaa ax.gif biggrin.gif as prie jos ir bateliu greit sulauksiu ir jau zinau,kaip ja nesiociau lotuliukas.gif nu,sakes,uzrodykit man tokiu geriu-as pas jumi kuria nors sukaupsiu,o po to-atvaziuosiu susirinkt lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 10, 22:12)
na va,grice nesutiko su mano pasiulymu del skareles,tai dabar siulau tau,mirattes-dafai,tau ji nereikalinga,aaa ax.gif  biggrin.gif  as prie jos ir bateliu greit sulauksiu ir jau zinau,kaip ja nesiociau lotuliukas.gif nu,sakes,uzrodykit man tokiu geriu-as pas jumi kuria nors sukaupsiu,o po to-atvaziuosiu susirinkt lotuliukas.gif  blush2.gif


MLP jeigu buciau ne gobsi perleisciau, bet as gobsumo isikunijimas lotuliukas.gif O sukneliu konkurencija labai didele pas mus vilniuje ir man nieko niekda nelieka. Viska zvirblis su reeva pasiima lotuliukas.gif
Atsakyti
zinai,kad gobsumas-nuodeme doh.gif lotuliukas.gif
na,tai lauksim pasirodant po pertvarkymo suknutes,jau labai idomu,kaip viskas bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 11, 12:59)
zinai,kad gobsumas-nuodeme doh.gif  lotuliukas.gif
na,tai lauksim pasirodant po pertvarkymo suknutes,jau labai idomu,kaip viskas bus 4u.gif


Okis, tik nzn kaip greitai pavyks tai igyvendinti ax.gif
Papildyta:
Zvirbleli, ar ne tu kartais ieskojai metaliniu arbatos dezeliu? g.gif
Atsakyti
tik paminėjo mane blogu žodžiu ir atsibeldžiau biggrin.gif
su žinia,kad nusipirkau drobinę gelsvą sukną biggrin.gif
labai taisytiną,bet čia jau baikis irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 11 vasario 2010 - 16:10
nu kai tik noriu bendrauti,taip štilis biggrin.gif
user posted image
vo.nekreipkit dėmesio,kad su džinsais ir dirželio nėra hihihi.gif
user posted image
čia va viršus.nelabai man tos kišenės patinka g.gif
Atsakyti
nugis grazu thumbup.gif
Atsakyti
aij,dar nepaminėjau,kad sijonas toks platus ir plėvesuojantis happy.gif
Atsakyti

O man fainai kisenes, nepatinka rankoves tik, raitociau ir sagas prisiuciau dekoratyvines gal, nes dabar matau sleptos smile.gif Dailiai atrodo ant taves mirksiukas.gif
Atsakyti
o man kaip tik patinka tos slėptos sagos hihihi.gif
o rankovės tai nežinau neužskliuvo man jos,bet gal ir tavo tiesa.reiks bandyti
aij,dar trakų humanoj palikau labai labau puikią suknią.irgi taisytina,bet nuostabaus audinio.man per siaura buvo sad.gif
Atsakyti

tai cia skonio dalykas, ash ishkart ziuriu kaip keisciau sau biggrin.gif
Atsakyti
aš tai pirkau nesimatavus,tai buvau nusprendus trumpinti.dabar jau nebežinau.patinka visai man toks ilgis.
Atsakyti