Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Stai tas turtas bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 10, 20:00)
Stai tas turtas  bigsmile.gif

apykakle wub.gif o jau kad silkine, tai vienareiksmiskai wub.gif
Atsakyti
ohmy.gif
Jinai jaučiu man tiktų tik partumpinti reikėtų biggrin.gif
tai gal tau jos nereikia?biggrin.gif
Atsakyti
Oj kaip man jos reikia. Tinka ir man, tik ilga. Su dirzeliu susijuosus labai bus unreal wub.gif dar sageles nedailios tai is medziagos likuciu planuoju jas aptraukti, nes dabar didokos ir visai visai nesimpatiskos
Atsakyti
viskas,išėjau skaityti beee.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 10, 21:04)
viskas,išėjau skaityti beee.gif biggrin.gif


Juk reikia istorija ismokti, o ne i sukneles ziureti tongue.gif
Atsakyti
dzin ta istorija.dabar įdomią knygą pasičiupau,tai kol neperskaitysiu niekas kitas (apart suknios) nerūpi biggrin.gif
Atsakyti
Nu gis ziuriu biski pagerejo reikalai - atkuto panienkos mirksiukas.gif biggrin.gif
Dekavoju visoms mergytes uzu pagyras, gaudykit kruva balionsciku 4u.gif 4u.gif .....
Cherry_, net neisivaizduoju kokia ju tikroji paskirtis, manau, kad gal dekoratyvioji, bet bandysiu kazkur pritaikyti smile.gif Kazkaip sunku buvo neimti, nes tik 8 lt paprase, tai griebiau nesvarstydama. biggrin.gif
Mirattes, o ne didoka tau ji? Kaip mastai ja perdaryti? Siaip mane labai zavi kalnieriukas ir medziaga. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 02 10, 21:09)

Mirattes, o ne didoka tau ji? Kaip mastai ja perdaryti? Siaip mane labai zavi kalnieriukas ir medziaga. wub.gif


zadu tik trumpinti, kadangi tai silkas, ji puikiai krenta gula ir visaip kitaip graziai maivosi ant kuno, tai jos perdirbineti manau nereikia wink.gif Kai bus baigta pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 02 10, 18:34)
]NE KAZI KAS, BET GALIT PAVEIZET. CIA[/url]

nieko sau ne kazkin kas. Absoliuciai viskas faina!

QUOTE(mirattes @ 2010 02 10, 19:49)
as siandien uz 5lt MD nukoviau raudona su baltais taskeliais vintage suknyte.

grazi... jei silkas, tai be kalbu!!! pasirodyk, kai nusitrumpinsi. toks ilgis man nepatinka.
Atsakyti
Zvirbliuk, gaudyk 4u.gif
Mirattes, tai jau butinai po to pasirodyk, galesim visaip kaip ispeikti, kad atseit "fu.. kaip negrazu..." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 02 10, 21:31)
Zvirbliuk, gaudyk 4u.gif
Mirattes, tai jau butinai po to pasirodyk, galesim visaip kaip ispeikti, kad atseit "fu.. kaip negrazu..." lotuliukas.gif


Gerai, kad atseit parasei tongue.gif
Atsakyti