Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2010 02 08, 19:31)
Ted Lapidus, visai nauja, ir esu baisiai patenkinta


pavydziu! noriu vaizdu...
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 08, 21:10)
o as nieko 100metu nepirkau, nes gyvenu uzpustyta ir kursuoju tik tarp namu, maisto parduotuves ir ligonines 

uzuojauta! bet viskas bis gerai. kuo arciau pavasaris, tuo geriau bus...

QUOTE(reeva @ 2010 02 08, 21:41)
turėjau omeny šlaunų

na as irgi pagalvojau, kad nedaug zmoniu uz mane mazesni buna... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 08, 20:15)

paziurejau mirates,tavo bloge naujienas tik kolkas-labai viskas,ypac sijonas,ir ten,kur su dzinsais bei geltona bliuskute-super atrodai thumbup.gif


aciu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 08, 22:10)
o as nieko 100metu nepirkau, nes gyvenu uzpustyta ir kursuoju tik tarp namu, maisto parduotuves ir ligonines  doh.gif  pavydu darosi dry.gif tai guodziuosi tik tuo, kad turiu metu pirkini kur gyvensiu ir tikiuosi pasensiu    wub.gif    biggrin.gif


ej bet tu savo pirkiniu manau visas pralenkei, na jeigu ne visas, bent jau dauguma, taip, kad nesijaudink, tavo visi vintage lobiai dar pries akis. Be to kur tu juos desi sukneliu milijonas, sagiu milijonas, batu milijonas, reikia kitoms bent po kelias desimtis leisti isigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 08, 23:09)
uzuojauta! bet viskas bis gerai. kuo arciau pavasaris, tuo geriau bus...

4u.gif jep, reik kazkaip perziemoti unsure.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 02 09, 10:24)
ej bet tu savo pirkiniu manau visas pralenkei, na jeigu ne visas, bent jau dauguma, taip, kad nesijaudink, tavo visi vintage lobiai dar pries akis.  Be to kur tu juos desi sukneliu milijonas, sagiu milijonas, batu milijonas, reikia kitoms bent po kelias desimtis leisti isigyti  mirksiukas.gif

na...nesistengiau pralenkt blush2.gif tiesiog labai namu reik ax.gif gygites, gygites, man negaila biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Ale vo kaip tylu... g.gif Ko cia taip? g.gif
Metu savo sestadieninius, nors ir zadejau, kad anksciau imesiu, bet tik dabar prisiruosiau ilgeliau prisest prie teplepo.
NE KAZI KAS, BET GALIT PAVEIZET. CIA
Atsakyti
aga,siandien cia tylu....
grazu,zazuna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 02 10, 19:34)
Ale vo kaip tylu... g.gif  Ko cia taip? g.gif
Metu savo sestadieninius, nors ir zadejau, kad anksciau imesiu, bet tik dabar prisiruosiau ilgeliau prisest prie teplepo.
NE KAZI KAS, BET GALIT PAVEIZET. CIA

kokie sauskstai nerealus wub.gif o kam jie skirti g.gif arbatai per dideli, sriubai nepatogus g.gif
Atsakyti
zazuna, gal ir nuobodziai skamba, bet man viskas nerealiai patiko bigsmile.gif 4u.gif o as siandien uz 5lt MD nukoviau raudona su baltais taskeliais vintage suknyte. Kai nuvykau jos pasiimti pardaveja sako: visai pamirsau pridurti, kad jinai naturalaus silko, as net susinepatoginau, kad atvaziavau be pinigines, o tik su 5lt rankoje bigsmile.gif Gal kokiu patarimu, kaip silkas siunamas? paprastai? na man ja reikes zenkliai trumpinti. Ar nerizikuoti ir nesti profesionaliai siuvejai?
Atsakyti
o kada vaizdai mirattes????????ir šiaip pavydžiu beee.gif
Zazunos labai tas juodas rankinukas patiko good.gif
Papildyta:
aij man dar šiandien labai faina diena pasibaigė labai nefainai,tai eisiu į MD ieškotis kompensacijos biggrin.gif
Atsakyti
zazuna, man kazkaip batai abeji labiausiai istrigo wub.gif

mirattes, kol nera irodymu, netikiu, kad silkine suknele uz 5lt schmoll.gif vaizdu bigsmile.gif ir manau, kad geriau nest siuvejai, jei savim nelabai pasitiki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 10, 20:56)
zazuna, man kazkaip batai abeji labiausiai istrigo  wub.gif

mirattes, kol nera irodymu, netikiu, kad silkine suknele uz 5lt  schmoll.gif vaizdu  bigsmile.gif ir manau, kad geriau nest siuvejai, jei savim nelabai pasitiki  g.gif


Pasitikejimo man nestinga biggrin.gif tuoj irodymus ikesliu. bet jinai dar netvarkyta, didele ir t.t. bet negalejau gi jums palikti biggrin.gif
Atsakyti
aha jo sleep.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 10, 19:57)
Pasitikejimo man nestinga biggrin.gif tuoj irodymus ikesliu. bet jinai dar netvarkyta, didele ir t.t. bet negalejau gi jums palikti  biggrin.gif

na, jei nestinga, tai pirmyn biggrin.gif nes as tik nukirpau su dideliu pasitikejimu savim...o apsiuvo jau siuveja biggrin.gif
galejai ir palikt...nebuciau iszeidus rolleyes.gif
Atsakyti