Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 02 08, 15:21)
j'aime,man rods nesusikalbėjom
neturiu aš to laikrodėlio biggrin.gif
o suknia kokio ilgio dabar?

tai kas ji tada nukove?????A????? Ir dar neprisipazista lotuliukas.gif
Sijono ilgis dabar apie 50 cemu turetu buti...
Atsakyti
Ka as cia pridrbau doh.gif doh.gif

Norejau pasigirti, kad irgi skarute nusipirkau. Ted Lapidus, visai nauja, ir esu baisiai patenkinta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 08 vasario 2010 - 19:35
QUOTE(j'aime @ 2010 02 08, 19:23)

Sijono ilgis dabar apie 50 cemu turetu buti...


man kažkur iki vidurio blauzdų sleep.gif
daba su liniuote matavausi lotuliukas.gif
Atsakyti
o as nieko 100metu nepirkau, nes gyvenu uzpustyta ir kursuoju tik tarp namu, maisto parduotuves ir ligonines doh.gif pavydu darosi dry.gif tai guodziuosi tik tuo, kad turiu metu pirkini kur gyvensiu ir tikiuosi pasensiu wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 08 vasario 2010 - 21:24
nieko,Nostalgie,ateis ir i tavo kiema svente 4u.gif
Atsakyti
imk baliončiką Nostalgie 4u.gif
Papildyta:
ir dabar perskaičiau,kad parašiau,kad man sijonas iki vidurio BLAUZDŲ lotuliukas.gif
turėjau omeny šlaunų
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 08, 22:10)
o as nieko 100metu nepirkau, nes gyvenu uzpustyta ir kursuoju tik tarp namu, maisto parduotuves ir ligonines  doh.gif  pavydu darosi dry.gif tai guodziuosi tik tuo, kad turiu metu pirkini kur gyvensiu ir tikiuosi pasensiu    wub.gif    biggrin.gif

Taigi pas zvirbliuka pora laukia , tik gal nepatiks ar netiks. Bet kas gi ligoninej? Mazius, didzioji? Ar is kitu artimuju?
Del metu pirkinio tai nesveikinu mirksiukas.gif Tik su svajones issipildymu, su tuom tai taip ax.gif
Atsakyti
patiks, patiks smile.gif bet pasiimsiu tik tada, kai MB pargris... jis ir yra ligoninej..... verysad.gif
ai, kai viskas bus taip kaip isivaizduoju, tai turiu vilties, kad truputi pasveikinsi rolleyes.gif biggrin.gif
aciu reeva uz balioneli 4u.gif MLP 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 08 vasario 2010 - 21:56
Opa, jei jau TB ligoninej, tai nera gerai. Paprastai jie nepuola sirgti. Na gal viskas nesunkiai ir neilgai
Pasveikinsiu, pasveikinsiu, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 08, 22:32)
Opa, jei jau TB ligoninej, tai nera gerai. Paprastai jie nepuola sirgti. Na gal viskas nesunkiai ir neilgai
Pasveikinsiu, pasveikinsiu,  mirksiukas.gif

papasakosiu kada... siaip sake dviem savaitem mazdaug...
Atsakyti
Supratau, dviem savaitem jau rimciau. Linkejimai jam.
Atsakyti
Nostalgie,stiprybes tau ir TB 4u.gif
Atsakyti