Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2010 02 08, 11:59)
Mirattes, buciau konkurente, bet per toli ax.gif

Nemazai ir as ju turiu, bet negaliu nepamatyti dar vienos, kurios butinai reikia


na as vos kelias turiu, todel man vis reikia ir reikia. Bet daugiau 3lt negaliu moketi ir apskritai ieskau uz 50ct biggrin.gif kazkaip sazine neleidzia permoketi
Atsakyti
Del kainos, tai daugiau ziuriu koks tai daiktas. Jei gaunu uz 1-3 lt. tai nesiulau daugiau. Bet jei tvarkinga, jei dar silkine skarele, tai tegu ir 5-7 lt gali buti. Internete kazkada ieskojau reikiamos spalvos, tai kainos tikrai ne tokios. Situo atveju nemanau, kad permoku. R.Lauren skarute viena isgelbejau, o uz kita mokejau 7 lt. Ir paziurejus ju psl labai buvau patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 08, 12:45)


Uz silkines ir vardines ir as mokeciau daugiau
Atsakyti
aciu,mergaites 4u.gif
na,skareliu turiu net nezinau kiek-neskaiciavau,bet,kai pamaciau sias-net minties nebuvo neimt,juolab,kad kainas juokingas mokejau,brangiausia,1£-tai ta silkine,su gvazdikais gavosi bigsmile.gif
o su arkliais daug maciau vakar-tik,man jos nelabai patiko-gal todel,kad jau pas jumi maciau panasias,ir siaip,spalviniai nelabai patiko bei audinys pats-poliesteris,ir jauciasi toks nemalonus.
butelaiciai taip pat dekavoja 4u.gif
galvoju-juos turbut reikia visus isssiplaut ir mastyt,ka i juos pilt-ar kvepalus ar siaip ka sugalvot g.gif nes kai pirkau,pirma mintis buvo kvepaliukus susipilstyt i kai kuriuos,ne po daug,bet po kelis laselius ir susistatyt-ale,va,su vieta pas mane ne kas jau-nebetelpa viskas ant komodos,o daugiau-neturiu kur ju susidet doh.gif jauciu,kad liks gulet tame krepselyje biggrin.gif

lelytes irgi man labai labai-kai pamaciau ju tokia gausybe-nezinojau net kruias rinktis-bet issirinkau labiau tradicines,nors buvo ir idomesniu-berniuku,ispane su savo tradicinais sokiu apdarais,bet kazkodel jos nemiau,na,jei kita karta jos dar bus-imsiu tada dar,nes ten ju nemazai buvo ir siaip,jei buciau galejus-visas buciau pasiemus,tik nezinau,kiek butu pardaveja uzsisaukus uz jas,mat ten visos buvo porcelianines bigsmile.gif
Atsakyti
Kookie buteliukai, kookios skarelės... rolleyes.gif thumbup.gif

Laba diena. (Per tuos grožius ir sveikintis pamirštu laugh.gif)

Šiandien aš GinCherry (bent jau paštininkė taip galvoja) biggrin.gif Siuntinukas jau pas mane, einu ieškoti gerojo pašto karvelio smile.gif
Atsakyti

MLP, gerai, pafotkint ish arciau, lauksiu smile.gif ash paziuesiu gal irgi likucio neishmeciau g.gif Bet jauciu, kad ishmeciau biggrin.gif

O, Minerva, kaip smagu smile.gif Lekiu ir ash rashyt Gardziai biggrin.gif
Atsakyti
j'aime,man rods nesusikalbėjom
neturiu aš to laikrodėlio biggrin.gif
o suknia kokio ilgio dabar?
Atsakyti
Oi mirrattes tu duodi kokiu groziu pridejai dabar negalesiu nakti uzmigt doh.gif Tie ilgauliai tai isvis super thumbup.gif thumbup.gif Sijonas labai graziai atnaujintas,niekada nepasakyciau,kad buvusios kelnes.
bigsmile.gif Na zodziu pirkiniai labai labai patiko bigsmile.gif
Mlp groziu nematau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 02 08, 17:12)
Oi mirrattes tu duodi kokiu groziu pridejai dabar negalesiu nakti uzmigt  doh.gif Tie ilgauliai tai isvis super  thumbup.gif  thumbup.gif Sijonas labai graziai atnaujintas,niekada nepasakyciau,kad  buvusios kelnes.
bigsmile.gif Na zodziu pirkiniai labai labai patiko  bigsmile.gif
Mlp groziu nematau? g.gif


aciu labai 4u.gif ir uzuojauta del nemigos tongue.gif
Atsakyti
aij dar pamiršau,kad MLP skarelės ir butelaičiai labai patiko good.gif (skubėjau sausainių kepti hihihi.gif )
Atsakyti
Minerva-Gin ar atvirksciai, man doh.gif

Ten idejau viena meginuka vadinamuju feromonu. Forume diskutuojam buvo, tai sumaniau pabandyti uzsisakyti meginuka. Visi musu namiskiai ivertino - fui....
Atsakyti
na,kaip zadejau,is arciau melynoji su rastais ir uzrasais
user posted image
user posted image



adzani,idomiai,man viska rodo g.gif ar jums merginos,irgi nerodo? g.gif
o su gvazdikais skareles viena krastine 33cm-sakyciau,kad nemaza skarute smile.gif

paziurejau mirates,tavo bloge naujienas tik kolkas-labai viskas,ypac sijonas,ir ten,kur su dzinsais bei geltona bliuskute-super atrodai thumbup.gif
Atsakyti