Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

sveikutes.nu,mirattes,visos apie tavo grozius-o as net nezinau,kur jie blush2.gif
na,ateinu su savo naujais pirkiniais ax.gif biggrin.gif tikuosi,kad labai nesupeiksit,nes cia apie sijonus,sukneles ir batelius kalbejot,o as cia su va tokiais pirkiniais-kalnas butelaiciu,kai kurie su pavadinimais,kai kurie graziai raizyti-zodziu,senelis man su visu tuom krepseliu juos uz 4£ atidave biggrin.gif tos lelytes-porcelianines,gal sprindzio dydzio-siandien irgi pirkau,su jomis dar pirkau ir dar viena lelyte-kitoj nuotraukoj ji,bei dar dvi,tokias,jau plastmasines,kur jau galima zaist,tik jos dabar issimaude dziusta biggrin.gif taip pat cia idejau trejas skareles ant galvos-man jos labai primena 60tuosius-dar kaciu akiu akinius-ir pirmyn lotuliukas.gif cia kaip tik matosi LT veliavos spalvos.beje,kai rinkausi-net nemasciau del siu spalvu,bet kai va maze mano pradejo deliot jas,sudeliojo LT veliava-tik dabar susimasciau-kodel butent sias spalvas emiau g.gif bigsmile.gif
user posted image



sekantis,bet ne prastenis-skareliu kalnas,na,prie siu ir tos spalvotosios,zinoma,priklauso.ta violetine su nedidelem rozelem-jacqmar firmos,labai grazi.kita-su skotijoj aptinkamais pauksciais,pagaminta skotijoj,melynais rastais-salis-ne kvadrato formos,bet kaip salikelis,idomiais rastai,plono audinio ir matosi dar paisley rasto skarele-sios visos irgi uz labai jau juokinga kaina atsiejo
user posted image



na,o cia tai buvo man atradimas-nuo tokio grozio net akyse sviesiau pasidare,kai ja pamaciau bigsmile.gif naturalus silkas,tik ne vardine,bet ir be to labai miela ir grazi ir didele-kadangi jau skalbiankej,tai nebent ryt ismatuosiu
user posted image




si lelelyte porcelianine-dar viena i mano kolekcija,labai apdaras rusiskus ponus primena ir filmukus
user posted image
Atsakyti
MLP, puikus pirkinukai. Buteliuku niekam nepazadek, kuriu nenoresi. Turiu ideja ka daryciau su tokiais butelaiciais. Ta artimiausiai stovinti turiu beveik pilna, jei gerai iziuriu
Ta poniska lele tikrai primena tas paneles-snieguole su sabalo kailiais puostais kailinukais. Tik movos truksta. Ir skarutes, ypac didzioji ir su pauksciais, grazios. Buna ir bevarde zymiai grazesne ir mielesne uz autorine.Sakei, kad nerandi. Va ir radai. Tai ir pas mus taip pat. Buna, kad apeini didziule aikste ir nieko nerandi.
Atsakyti
jo,siandien kazkodel taip visai netiketai tokiu dalyku prisirinkau.tingejau visus atskirai fotkint buteliukus,nes daug ju,bet kai kurie-su pavadinimais,kai kurie graziais rastais raisyti,o yra ir paprastu visai. visi gal ir nebus reikalingi,bet dauguma tai ras savo vietele,kuriu nenaudosiu-pirmoj eilej taip ir galvojau,akd vaziuodama parsivesiu ir kam nors is jusu(dabar jau zinau,kam biggrin.gif )atiduosiu 4u.gif

jo,kartais atrdod,kad ta vardine tik tiek ir tera verta,kad vardas uzrasytas,daugiau nieko,nes pvz bent man si su gvazdikais pranasesne atrodo is uz ta vardine,kur isigyjau,bet visos jos man labai patiko.svarbiausia,kad kai rinkausi,issirinkau is pradziu ta vardine,paskui radau su pauksciais ir ta paisley rastu-jos kampeli tik nufotkinau,nes visas atskirai-butu velgi daug labai zaidimo blush2.gif tuomet pardavejas,sako prie siu dvi dar gali rinktis,kurias nori-ten pas ji nemazai buvo,tai issirinkau dar ta melynais rastias salikeli ir dar tokia ruzavais rastais-ji medvilnine,taip,kad gavosi visia idomiai-perki 3vnt,du dar gauni nemokamai biggrin.gif
va dar tokia issirinkau
user posted image


ir dar tokia emiau kartu su tom plonom,permatomom-ji juoda,taip pat permatoma,bet dar puosta barchatinem rozem,manau,akd ja laidovetuvem naudojo,bet man ji labai patiko,tik labai sunku ja nufotkint
user posted image



dar ziurinejau zvirbli,tau lenteles-na,nebutu ji galbut gatves pavadinimas,bet namo-tai tikrai,bet neradau,nes pvz cia yra vardiniu namu ir ju lenteles kartais labai grazios buna,bet nieko panasaus neradau...
ai,dar batelius 60tuju buvau radus-bet man dideli,nors mazai nesioti matesi,spalvinis derinys mano akimis ziurint grazus-gelsva su kremine,beveik balta spalva,bet dydis ne mano buvo,tai ir net neemiau....

aciu,danske 4u.gif
Atsakyti
Tikrai sunku tas permatomas nufotografuoti. Rudeni buvom laidotuvese, vejas stiprus buvo. Panasia skara buvau taip, kaip tavo avatare apsirisus. Tai kai kuriose foto atrodo, kad buciau su kosmonauto skafandru
Atsakyti
biggrin.gif nu jo,isivaizduoju,kai paziurejai i nuotraukas,kokia reakcija buvo biggrin.gif
Atsakyti
AS si savaitgali niekur nebuvau. Vaziavom i sodyba, nes sniego oi, oi. Prakapstem truputi, pakurem peciu, kugelio kepem duonkepej krony. Taigi vintage savaitgalis gavosi
Atsakyti
MLP, labiausiai tai buteliukai wub.gif

O zinai ka, ziuriu ziuriu i ta tavo skarele, kur sakei, kad ne kvadratine ir man atrodo, mano vienoj rankinej buvo toks pamusalas g.gif smile.gif

ne kazkas tokio ten?

user posted image



Deja foto tik toks gabaliukas ishliko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 07 vasario 2010 - 23:16
aciu,Gin 4u.gif
ziuriu ir taip,ir kitaip-nea,mano labiau margas-as ryt nufotkinsiu ji is arciau. mirksiukas.gif
wow,danske,kaip as noreciau dabar tokio savaitgalio ir dar kugelio is krosnies-kazkada tai gaudavau vos ne kas savaitgali wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms iš ryto,
MLP, jau kiek visko daug tik per vieną savaitgalį 4u.gif . Man labiausiai patiko tos mažytės lėlytės (gal todėl, kad vaikystėj mažyčių ir pati turėjau nemažai (tik ne tokių gražuolių ax.gif). Apie kvepalų buteliukus nieko negaliu sakyti, nes ne žinovė. Bet vėl gi - vaikystę prisiminus - oi, kokių gražių figūrinių turėjom wub.gif Tik, aišku, "sužaidėm", nebėra seniai...
Skarelė ta šilkinė - tikra gražuolė thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 07, 21:38)
na,ateinu su savo naujais pirkiniais

buteliukai kokie! ir dar uz kokia kaina thumbup.gif skareles visos patiko margos ir nepermatomos. bet kiek ju turi?! as jau nebeperku, nes atrodo, kad daug turiu, bet su tavim palyginus lasiukas juroj butu. naudoji daznai skareles?
Atsakyti
MLP, kokie puikus pirkiniai jusu bigsmile.gif bet labiausiai uzupavydejau tai kvepalu butelaiciu, jau ir tas ir tas ir anas, nu jau visi labai grazus 4u.gif Skareles irgi mielos. As dabar perku tik vienos rusies, kaip as vadinu ARKLININKU smile.gif Bet gal konkurentu atsirado, nes vis maziau randu.
O del mano pirkiniu, tai nuoroda parase wink.gif
Atsakyti
Mirattes, buciau konkurente, bet per toli ax.gif

Nemazai ir as ju turiu, bet negaliu nepamatyti dar vienos, kurios butinai reikia
Atsakyti