Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 02 07, 17:48)
žinoma ,reikėjo man lysti į mirattes blogą ir pamatyti tuos tobulus batus ir sijoną sleep.gif


jap jie tobuli lotuliukas.gif
Atsakyti

aha, batukai tai tikrai grazus, jie tikros odos?
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 07, 18:21)
aha, batukai tai tikrai grazus, jie tikros odos?


Gerai butu, bet ne
Atsakyti

Aha, taip ir pamaniau, kad ne odiniai, bet pasiteiravau, nes galvojau gal tiesiog sena sukietejus oda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 07, 18:34)
Aha, taip ir pamaniau, kad ne odiniai, bet pasiteiravau, nes galvojau gal tiesiog sena sukietejus oda smile.gif


Minkstutis dermantinas biggrin.gif
Atsakyti

Nebijai, kad per salcius gali sutrukineti?
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 07, 18:38)
Nebijai, kad per salcius gali sutrukineti?

4dieni, jau tik -1. Be to labai geras odos pakaitalas, tai absoliuciai sutrukinejimu nebijau mirksiukas.gif Vienus neodinius aukstakulnius visa ziema jau tasau ir nei zymes
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 02 07, 13:40)
Nugis, visos buvo kažkada kavalierių užrašytos ir įteiktos ta proga - tokie buvo laikai, tokie ir papročiai  hihihi.gif

Grazinkit situos laikus!!!! Now! Bliamba, kaip gerai buvo. Reikia pas mama paknisti atviruku...

QUOTE(reeva @ 2010 02 07, 15:39)
buvau Humanoj ir blusturgy.

Ir as... Humanoj irgi ciupinejau viena suknele - iki zemes (man ir daugiau lotuliukas.gif ), geleta be rankoviu. Bet pagalvojau, kad vasara per toli biggrin.gif
O Blusturgy tai isvis nieko neradau ir net akys neuzkliuvo blink.gif . Kazkaip man ne taip ten buvo...

QUOTE(Laisvė @ 2010 02 07, 16:12)
Įmetu gūsį šviežio oro


o cia tikra foto? unreal!!!

QUOTE(mirattes @ 2010 02 07, 16:43)
vakar vaikstinejau po kuistukus, tai nusipirkau pirstinaites ir paprasta liemene  ax.gif

Batai ir sijonas thumbup.gif Ypac sijonas!!! Respektas.
Papildyta:
Dar: prisipazinkit, kuri laikroduka is isparduotuves nukovet??? mad.gif Pirmas, kuris man patiko (laikrodzio jau dau metu nenesioju) ir neber! Uuuuuuu. Uuuuuu. Uuuuuu.
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 07, 20:32)
Grazinkit situos laikus!!!!

Ir amžių tą patį flirt.gif Bet protas gali dabartinis būt hihihi.gif
QUOTE(j'aime @ 2010 02 07, 20:32)
o cia tikra foto? unreal!!!

Pati tikriausia mirksiukas.gif Ir pilis tikra bigsmile.gif Ir sniegas ne butaforinis - bridau per pusnis, smagu buvo thumbup.gif
Atsakyti
Pilis tai tikra, ne syki buvau

Laikai, kaip laikai. Amziu paimciau anuometini, proto nelabai mirksiukas.gif

Mirattes, as irgi megstu taip tulpes patupdyti i vaza, kad tik virsuneles kysotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 07 vasario 2010 - 20:55
jo,blusturgis kažkoks keistas buvo g.gif
aij,dėl laikrodžio,tai tikrai ne aš nukoviau,nors mąsčiau laugh.gif
Papildyta:
čia kaip su ta tobula gėlėta suknia išėjo biggrin.gif
(gal jau nebereikia jos?nes man tai reikia biggrin.gif (tik neprisimenu,pas ką jin))
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 07, 20:56)
jo,blusturgis kažkoks keistas buvo g.gif
aij,dėl laikrodžio,tai tikrai ne aš nukoviau,nors mąsčiau laugh.gif
Papildyta:
čia kaip su ta tobula gėlėta suknia išėjo biggrin.gif
(gal jau nebereikia jos?nes man tai reikia biggrin.gif (tik neprisimenu,pas ką jin))

O laikrodis eina? gal tikrai jo nebenori? g.gif
O suknia tai dar nei karto neisvesta pavaikscioti g.gif Is to gobsumo susigriebiau, net pasitrumpinau (tai aukstaugei nebetiks) ir... apsivelki ir vel pakabinu - kazkas virsuj man nepatinka g.gif g.gif

Tiesa, Danske, o turgelis bus kita savaitgali? Kaip ten su staliukais? Man prie prabangiuju kreslu verkiant prisereike mazo (bet ne zemo) staliukelio. Nes kitaip jie jauciasi vienisi ir pyksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 07 vasario 2010 - 21:17