Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Mirattes,čia špešial for jū biggrin.gif SUKNIOS
po keliomis yra komentarai,kad nesiblūdinti apie ką kalbama
Papildyta:
aij,ir dar tingėjau ant savęs fotkinti blush2.gif
Atsakyti
reeva, wowowowowowoow wub.gif
Atsakyti


Reeva, man visos melynos tobulos biggrin.gif Net neishsirenku kuri ish triju graziausia g.gif Gal mamos siuta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
kaip viskas gražu, ką rodėt wub.gif
Na, kadangi žadėjau, tai rodau Jums savo sofutę
user posted image

o čia mano mamos sivinėtas užvalkalas pagalvėlei. Pritaikiau
user posted image

O čia šiandien nusipirkau skarutę, nelabai aš jas mėgstu nešioti, bet gal kada nors
user posted image

šituos Pikolinos batus dėsiu į Skelbimus ir pardavinėsiu. Didoki jie man, tik kambaryje pavaikščiojau, neprigijo jie man, deja...
http://images112.fot...Pikoinos-vi.jpg
Atsakyti
suknutes ne visos,bet patiko.
sofkute kazkaip kitokia isivazidavau,o va skarele-davai,grice,darom mainus? blush2.gif mirksiukas.gif as tau ka nors,kas tau labiau patiktu,kai grysiu vasara,parvesiu,o tu-man sita skarute ax.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Reeva, suknutes labai grazios. Kaip jau Gin minejo melynosios tobulso, pora matytu is humanos biggrin.gif
Atsakyti
dar dvi mėlynos laukia pavasario pas močiutę,nes yra tobulinamos biggrin.gif
labą vakarą
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 05, 19:43)
Aha, uz tai dar masciau viena varianta, kad ish vidaus privitrintin megztka, kaip pamusalo principu [nes liemene be pamusalo], zodziu, kad atrodytu kaip liemene uz deta ant megztinio, bet ish tikruju tai butu svarkelis toks ir viskas kartu nusimtu smile.gif nezinau ar tinkamai paaiskinau  biggrin.gif

o as siandien uzmaciau nerelu tasiuka prie tavo liemenes... tik gaila kad vilniuj - toks ale daktaro lagaminelis.. tamsiai zaliai zamsinis ir per viduri geleto gobeleno juosta... man labai patiko, - buciau jamus, nors nezinau prie ko, ale 80ltl pagailejau
Ir pardavejas pudruotu veidu, ulaizytais blond plaukais ir juodu kostiumu mane labai nervino. kaip Bondas stovejo ir spoksojo... - turbut pries tai Cartier arba LV dirbo biggrin.gif

as tai saziningai per pardes prasiejau siandien, - menesiui uzteks... bet kazkaip beveik nieko nepirkau
tik ka priglaudziau - tai lele. kolekcine, vardine. nu bet toookia murzina, kad net liesti nesinori (del to turbut niekas ir nenupirko), net is maiso neisemus i skalbiniu krepsi igrudau, reiks uzsiimti maudmu, kai grozis uzmigs. uzbure ji mane savo zydrom akim ir dviem dantukais blush2.gif
tuo paciu patarkit, mergiates kuo lele plaukus isplaukti? - ar paprastas sampunas tinka?

apskritai humanoj sodu gatvej (ne prie pat stoties, bet toj kur arciau centro - prie kepykleles) labai daug leliu ir ypac visokiu klounu.
ir labai miela tikrai vintage vestuvine suknele - ilga, is medvilnes, su raukiniais, trumpom rankovytem, smulkiom klostem priekyje... tokia kaip is romantisko filmo... traku gatvej nieblogu sukneliu, ale dydziai - 42-44.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida2D: 06 vasario 2010 - 19:27
sveikutes smile.gif

reeva, giriu sukneles wub.gif pora net labai patiko wub.gif

danske, leles ir mano dezute wub.gif

zazunos, smagus pirkiniai, bet ne pagal mane, tai si syk nepavydesiu rolleyes.gif

Grices neprilipe bateliai wub.gif jau parasiau i az biggrin.gif

kas cia dar.... g.gif

aaa.... j'aime(ar kaip ten rasos unsure.gif ) nebusiu si sekmadieni blusturgyje.... aplink namus visokiu reikalu milijonas su puse doh.gif
Atsakyti
radau leliu myletojom - manau ne tik man pravers:

http://reviews.ebay....000000003564679

http://dolllinks.blo...s.html#Cleaning
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 05, 21:27)
Zvirbliuk, o tavoji kokio amziaus?

tik dabar uzmaciau - maniskei turbut butu geri - jos kazkur apie 20 pedute, o lapas lyg 24, ane?

QUOTE(reeva @ 2010 02 06, 14:35)
Mirattes,čia špešial for jū biggrin.gif


man, visos labai stilistiskai vieningos sukneles. Ir spallviskai.
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 06, 15:46)
Reeva, man visos melynos tobulos biggrin.gif Net neishsirenku kuri ish triju graziausia  g.gif Gal mamos siuta biggrin.gif

aha, man irgi melynos: su kalnieriukais, su taskiukais ir kaspinu ir paprasta be rankovyciu. liuks

QUOTE(Gricė @ 2010 02 06, 16:29)
Sveikos,
kaip viskas gražu, ką rodėt wub.gif
Na, kadangi žadėjau, tai rodau Jums savo sofutę

kazkodel man sofutes nerodo... ir uzvalkalo, o labai noriu pamatyt. O skarytes kampo uzrasas tobulas lotuliukas.gif
Atsakyti
aš ir pastebėjau,kad į labai panašias dairausi biggrin.gif
dabar svajonių svajonė-50-tųjų suknė.tokia su siauru liemeniu ir pūstu sijonu
panašiausia-ta mėlyna su sukryžiuota nugara ir viena vintage inspired,kurios nefotkyjau
žodžius,dar turiu svajonių biggrin.gif
Atsakyti