Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

reeva, melyna grazi, bet geriau saviski nufotkintum, vistiek gi istorijos nesimokai pries savaitgali 4u.gif
Papildyta:
agu, danskes lelytes, super
Atsakyti
Beja, pirkinukai visoms siuncia kruva balionu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
hahhaaha nereikėjo tos istorijos minėti,bo dabar iš visų galų puolat biggrin.gif
nufotkinsiu,bet kaip sakiau dieną,kad spalva pasimatytų,o ir šiaip šiandie nei rankyčių,nei kojyčių (nekenčiu tokių parodų kaip Studijos,nes daug info,daug bendravimo ir daug triukšmo.bent jau sužinojau ką reikia)
Atsakyti
Gin, liemenė - grožis ir gėris thumbup.gif Patiko ir spalva, ir odai jaučiu kažkokį mielą jausmą mirksiukas.gif
danske foto - ne kitaip, kaip erzinimas bigsmile.gif Gražu: ir lėlės ir dėželė, ir visa kita thumbup.gif
Atsakyti
Grazus baciukai, labai grazus.
Ir siaip geri pirkinukai.

Kurios vaikiuko kojyte galetu buti mokykinio sasiuvinio ilgio. Na, per gera sprindi. Pirkdama dezute palikau Martensus melynus geram stovyje. Musiskei labai ilgai laukti. Iki desimt litu kaina, tik man baisiai sudetinga jas atsiminti.


Papildyta:
Buvau islekus trumpam.

Lelytes man labai patiko, tokios tvarkingos, tegu ir ne vardines. O vienai ant kojytes tas pomanderis. Siaip ji pakabinau miegamajame, levandu nauju prikimsau.
Dezele Nostalgie. Ir ta vazele patenkinta. Labai smulkiai graviruota, bus kur dobiliuku pamerkti.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 05, 20:41)
Kurios vaikiuko kojyte galetu buti mokykinio sasiuvinio ilgio. Na, per gera sprindi. Pirkdama dezute palikau Martensus melynus geram stovyje. Musiskei labai ilgai laukti. Iki desimt litu kaina, tik man baisiai sudetinga jas atsiminti.

Ech... Puoliau saviškę statyt ant sąsiuvinio - pirštas kone visas išlindo doh.gif
Atsakyti
Mazi, Laisve, bus. Ir tvarkingi tie baciukai. Gal reiks paimti pirmadieni, jei bus.
Musu su Nostalgie zmoguciams tai dar oi, oi.

Zvirbliuk, o tavoji kokio amziaus?
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 05, 18:03)
Ir MB nupirkau orginalu juoda lietpalti burberrys su tamsiai melynu languotu pamusalu tai jau laukiu nesulaukiu, kada grish ir pasimatuos biggrin.gif



ajna sau! jega!!!

QUOTE(danske @ 2010 02 05, 18:30)
j'aime, pikta buvau . Ta lentute siandien ryte parduotuves savininkas panaudojo sniegui ir ledui nukrapstyti nuo parduotuves laiptuku ir ismete.


Nezinau ar bliauti, ar juoktis lotuliukas.gif Na per daug nerealu buvo... Turesiu sian, ka papasakoti juokingo...

QUOTE(zazuna @ 2010 02 05, 19:10)
Heliau! 4u.gif


Labai patiko cemodanelio sagtis. Ir baciukai thumbup.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 05, 19:50)

Va, cia Danskes foto



grazi porele thumbup.gif
Atsakyti
na,Gin,ar tiko paltas??
Atsakyti
j'aime, nesu tikra , kad tai butu buve tas daiktas. Gal tiesiog kazkas bande pasidaryti , nepatiko ir ismete.
O panasiu situaciju tai begale. Panasiai isgelbejau R.Lauren skarute. Parduotuvej darosi tvarka, pardaveja ciumpa ta skarute ir ruosiasi merkti i vandeni, dulkes valys. Tik persigalvoja, nes blogai sugers vandeni. Meta i maisa ir pasiima trikotazinius marskinelius. Paklausiau, ar galiu pasiimti? Zinoma, cia i siuksles keliaus.
Kai pirkau ta suknute, kur laukneselyje, irgi buvau nesuprantanciu zvilgsniu palydeta

Kaip as nesuprantu plastikinio su blizguciais , i kuri istatys normalu molini su gele, vazono grozio , taip kiti nesupras kaip grazu kazkoks nusiures ir patrupejes senas molinis.
Atsakyti

Tikt tai tiko, bet kazkaip nelabai jis uzskaite biggrin.gif Tiksliau sake nei uzskaitau, nei neuzskaitau biggrin.gif Tai nezinau kaip cia bus su juo, bet laaaaabai graziai atrodo mano akimis, graziau net nei turimas fred perry smile.gif na, jei ka tai bandysiu i ebay paleist, anksciau draugam atiduodavau, bet dabar kai kurie uzsiima prekyba rubeliu, tai tik paslauga kitam padaryciau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
tik kažkaip kreivai nusifotkino,ir kaip visada spalva nesigavo rolleyes.gif
ir dar vienos sagutės neužsegiau
Atsakyti