Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

woohoo pabaigiau tą blevyzgų temą biggrin.gif

welcom
user posted image
Atsakyti
Penkiolikta bigsmile.gif
Atsakyti
SENA TEMA
Atsakyti
Laba vakara merginoms,

Labai man patinka įlysti paskaitinėti šitą temelę. Kažkaip visada šilta čia pas jumi.

Šiandien atsitiktinai užsukau į vieną padevėtų drabužių pardutuvę ir užmačiau (mano galva) vintage sukneliu. Viena tokia kremplenine puiki buvo, tik dydis man biški per didelis, o pačiai nelabai prie širdies darbščiųjų rankų būrelio užsiėmimai, kad galėčiau pasisiaurinti. Šita parduotuvė yra tarp Baltupių ir Jeruzalės rajonų, kur yra 49 autobuso galutinė stotelė. Adresas Ateities g.,buvusi Ventos gamykla. Ir dar gėris, ad kaip tik išsiparduoda viską, pvz šiandien visi rūbai už 4 lt, o nuo 5 d bus 3lt, dar už kelių dienų 2 lt.

Nu žo...žiūrėdama į tas sukneles pagalvojau, kad biški pavydžiu jums,kad šitą stilių įvaldžiusios esat.

Tikiuosi, kad kažkuriai šita info bus naudinga smile.gif

O gal apie šita pardutuvė jau ir taip žinojot...
Atsakyti
nu va,vel nauja temuke-greitai jus cia varot thumbup.gif
grazus saguciai,zvirbli-nu man artimiau vistiek tas vardas tavo biggrin.gif

laukiam visu vaizdu ir pavasario,bo uz lango pas mumi vel ziema ziemuze-pilna sniego,vos ne kaip pas jumi,Lietuvelej biggrin.gif
Atsakyti
kaip norėčiau į tą parduotuvę ohmy.gif
bet man laabai ne ten
Atsakyti
Zvirbleli, nu gi fainos sagytes 4u.gif , o ir ideja liuxiska thumbup.gif
Tik man cia ne gaidys, o greiciau lakstingala su povaplunksnem apkarpytom mirksiukas.gif Oi lakstingalele, tas grazus paukstelis, tai graziai ji gieda, giesmele vilioja..., nu vsio - uzpuste mano smegenus, nusisneku, nors ir ne navatna... lotuliukas.gif
O del kavos, tai - terla tu terla... lotuliukas.gif , kū ryt blogo sau pasidarysi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 03, 22:12)

oooooo.... pas mumi tunelius po sniegu galima raust... lotuliukas.gif , o kai atleis pavasari, tai su vintage botais visos prie sukienku braidysim biggrin.gif
Atsakyti
jooo tie tuneliai tai mirtis.šian bridau iki pusės blauzdų biggrin.gif
ir kaip tuomet apie kokias suknias ar sijonus galima kalbėti??
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 03, 22:24)
jooo tie tuneliai tai mirtis.šian bridau iki pusės blauzdų biggrin.gif
ir kaip tuomet apie kokias suknias ar sijonus galima kalbėti??

Tai jei ilgi padurkai, tai palei pazastis susisegi, kaip skraiste ir varai per pusnis kaip tankas - cia as is savos patirties kalbu. biggrin.gif
Atsakyti
nu pasiskaitau as jusu kalbu ir susirietus kvatoju-manau,kad dabar labai tiktu ale russian vintage-vailokai,usanka ir simtasiule,o aplink kakla-skara tokia ale cigoniska ir sijonai,jo,ilgi....
o kaip anksciau musu lietuves vaiksciojo,kai budavo tokios ziemos,o juk negalima buvo su trumpais sijonais,visi tik iki kauliuku budavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 03, 22:55)

Kad cia dabar panasiai ir gaunasis, nes apsimuturioji visa iki plauku galiuku ir aini kaip "baba paravoz" biggrin.gif
Atsakyti
Tu , MLP, kvatoji , o as turiu tuos vailokus, su kaliosais, 49 dydzio, kad su paprastais batais tilpciau. Dar prisegu dirzais tokias ala lentas ir brendu ten, kur kitokia avalyne iki pazastu sulysciau. Su visais padurkais smile.gif Atrodau puikiai biggrin.gif . Paziurejau per langa, vel sninga. Pasiuto visai gun_bandana.gif

Sages idomios, geras sumanymas . As po truputi savo pantera gaminu. Bet kada ji bus pasiruosusi pasirodyti, tai nezinau. Karoliukai smulkus, juodi, o dienos sviesos mazai. Dar vienas karoliukas laksto po namus ir viska tempia, ka tik pasiseka nuciupti. Gal kaip nors iki vasaros isgimdysiu blush2.gif

Zazuna, aciu uz balioncika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 03 vasario 2010 - 23:18