Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotų naujagimių krikštas

gal krikštijot vaiką ligoninėje, ar prieš operacijas, pasidalinkit patirtimi 4u.gif

Ir ar reikia krikštyt ligoninėje, ar verčiau palaukti, kol vaikelis pasveiks ir tada pakrikštyt?

Padiskutuokim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 02 03, 13:40)
gal krikštijot vaiką ligoninėje, ar prieš operacijas, pasidalinkit patirtimi  4u.gif

Ir ar reikia krikštyt ligoninėje, ar verčiau palaukti, kol vaikelis pasveiks ir tada pakrikštyt?

Padiskutuokim  4u.gif

Pries 11 metu seses mergyte krikstino namuose naujuju isvakarese, nes labai sirgdavo, tai nusprende pakrikstinti. 4u.gif Tik nezinau ar po to nustojo sirgti g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 02 03, 14:40)
gal krikštijot vaiką ligoninėje, ar prieš operacijas, pasidalinkit patirtimi  4u.gif

Ir ar reikia krikštyt ligoninėje, ar verčiau palaukti, kol vaikelis pasveiks ir tada pakrikštyt?

Padiskutuokim  4u.gif


Kai gulejau po gimdymo, palatoje turejau kaimyne, kurios mergaite gime 1 kg neisnesiotuke, coliuke, tai ja krikstijo ligonineje, atejo kunigas, kriksto tevai na kaip normaliose krikstynose, bijojo, kad neisgyvens mergaite...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo floridija: 03 vasario 2010 - 15:22
na pas mane ta pati situacija buvo,gyme dvynukes labai silpnos ir niekas nieko nezadejo,kad gyvens vos po 1 kg,irgi masciau apie krikstynas,net kazkaip po to ne iki to buvo kai laksciau su sveikatos rupesciais
o dabar va ruosam didziule svente mazyliu gimtadienio proga,tas pirmas taip lauktas gimtadienis plius krikstynas,manau originalu ir puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 10, 10:17)
o dabar va ruosam didziule svente mazyliu gimtadienio proga,tas pirmas taip lauktas gimtadienis plius krikstynas,manau originalu ir puiku  thumbup.gif


na ir smagu thumbup.gif džiaugiuosi, kad mažylėms viskas gerai thumbup.gif aš lygiai taip pat Jūsų vietoje būčiau pasielgusi 4u.gif
Dabar, kai visos bėdos ir rūpesčiai nukrito nuo pečių ir liko toli, toli praeityje, galima ir krikštynas švęsti thumbup.gif wub.gif

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 03 25, 13:34)
na ir smagu  thumbup.gif  džiaugiuosi, kad mažylėms viskas gerai  thumbup.gif  aš lygiai taip pat Jūsų vietoje būčiau pasielgusi  4u.gif
Dabar, kai visos bėdos ir rūpesčiai nukrito nuo pečių ir liko toli, toli praeityje, galima ir krikštynas švęsti  thumbup.gif  wub.gif

sėkmės 4u.gif

man ir dvyniai gyme neisnesioti po 1kg.tai ligoninei pakrikstijom.nes vienas is ju neisgyveno.poto dar krikstijom ir gryze is ligonines
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 03 25, 11:44)
poto dar krikstijom ir gryze is ligonines


O KAM? blink.gif baliaus reikėjo? g.gif

užjaučiu dėl vaikiuko, kuris neišgyveno verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 03 25, 11:44)
man ir dvyniai gyme neisnesioti po 1kg.tai ligoninei pakrikstijom.nes vienas is ju neisgyveno.poto dar krikstijom ir gryze is ligonines

uzjauciu del netekties.
Pirma karta girdziu, kad kas krikstytu du kartus g.gif Kiek girdejau, baznycia antra karta nekrikstija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 03 26, 21:19)
uzjauciu del netekties.
Pirma karta girdziu, kad kas krikstytu du kartus  g.gif Kiek girdejau, baznycia antra karta nekrikstija  unsure.gif


aš skaičiau, kad krikštyt antrą kartą yra blogas ženklas.
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 03 26, 21:59)
aš skaičiau, kad krikštyt antrą kartą yra blogas ženklas.

Na, as "zenklais" netikiu, kaip ir prietarais. Bet jei jau karta krikstytas, tai kam dar karta? Ir kada bus riba? Kiek kartu pakrikstijus pasirodys, kad jau gana? Dvieju? Penkiu? Desimt? O gal davai kiekviena vasara po krikstynas tam paciam vaikui. Bent grazi svente ir palakimas giminej bus... Kazkaip keistai atrodo...
Atsakyti
Leksa sutinku su jūsų išsakytą nuomonę drinks_cheers.gif jeigu jau pakrikštijai, antrą kartą nederėtų krikštyt schmoll.gif



o jei nepatinka, kad krikštynos ligoninėje, gal tada verčiau atidėti tas krikštynas, nekrikštyti, o ne pakrikštyt, o paskui daryt krikštynas antrą kartą doh.gif
Atsakyti