Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 01 29, 15:52)
o man ligoninej sake, jog ant soniuko guldyti  smile.gif  g.gif tai as dzaniausiai ant soniuko ir guldau

As irgi tik ant soniuku guldydavau, bet dabar jau guldyk neguldes, atsigula, kaip paciam reikia tongue.gif
Atsakyti
O mes ant šoniuko nemiegam... tik ant pilvuko visada ir neapversi, nes kitaip nemiega tongue.gif
Atsakyti
O as vaikus ant pilvuko bijojau migdyti iki pat metuku, del SMS. unsure.gif Visa laime, kad maniskiai nesiversdavo ant pilvuko miegot, o jei retkarciais taip ir nutikdavo, tai visad paguldydavau, tai ant vieno, tai ant kito soniuko. smile.gif
Atsakyti
mes tai ant soniukio guldom, vis kas kelias valandas pakeisdami soniuka, bet maziukas jau po truputi verciasi ant nugarytes
Atsakyti
o mum buwo taip kad mazius nugulejo abu soniukus ir galwyte pasiplojo tai teko daryti is ranksluoscio toki slieka ir kaip itwara deti kad nesukinetu galwytes.atrode apgailetinai bet per menesi ar daugiau susitwarke ir db jau normali galwyte o atrode kaip is muliko ZIUWIUKAS NEMO ta plokscia zuwyte tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(witi @ 2011 03 05, 00:16)
o mum buwo taip kad mazius nugulejo abu soniukus ir galwyte pasiplojo tai teko daryti is ranksluoscio toki slieka ir kaip itwara deti kad nesukinetu galwytes.atrode apgailetinai bet per menesi ar daugiau susitwarke ir db jau normali galwyte o atrode kaip is muliko ZIUWIUKAS NEMO ta plokscia zuwyte tongue.gif

Kaip keista, mano pusbrolį guldydavo tik ant nugaros ir pakaušis plokščias pasidarė ir jau nebeatsistė, tai aš visada guldau pakaitom ant šonelių
Atsakyti
Mes tai visai neblogai tvarkomes. Be galo daug padeda mociute, leidzia man issimiegoti, jei maziukas neramus buna.O siaip tai bandom apsiprasti vienas prie kito.Vaikutis ramus kol kas, tik pilveli po truputuka paraizo, bet siaip nera verksnys dar.Naktim nelabai megejas pamiegoti, akys placios ir nors tu ka.
Atsakyti
doh.gif o as vargstu, diena pamiegoti - be sansu! kol vyresnelis metinukas miega, tai dukryte budrauja... na, arba atvirksciai.. ir mazyle tokia besote, nuolat kabo ant papo biggrin.gif sakykit, ar keiciate pampersiuka nakti? pirmajam keisdavau nuolat, o dabar tiesiog neatsikeliu verysad.gif ir dar viena baime turiu - jei mazyle ismiega visa diena, as jau pnikuoju, kad ji nemiegos nakti... vis bijau kad diena su naktim supainios... na, nakti palyginus miega gerai, keliasi kas 4 valandas pavalgyti ir palyginus greit vel uzmiega... aisku, migdausi ja salia saves..
labai prasau mamu pasidalinti patirtim, ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JJmama @ 2011 03 08, 20:27)
doh.gif o as vargstu, diena pamiegoti - be sansu! kol vyresnelis metinukas miega, tai dukryte budrauja... na, arba atvirksciai.. ir mazyle tokia besote, nuolat kabo ant papo biggrin.gif  sakykit, ar keiciate pampersiuka nakti? pirmajam keisdavau nuolat, o dabar tiesiog neatsikeliu verysad.gif ir dar viena baime turiu - jei mazyle ismiega visa diena, as jau pnikuoju, kad ji nemiegos nakti... vis bijau kad diena su naktim supainios... na, nakti palyginus miega gerai, keliasi kas 4 valandas pavalgyti ir palyginus greit vel uzmiega... aisku, migdausi ja salia saves..
labai prasau mamu pasidalinti patirtim, ACIU 4u.gif

aš keičiu jei kiekvieną kart kai ir maitinu naktį. Bijau kad neiššustu, o dar ir jam miegasi geriau tikriausiai,nors tikrai žiauriai tingisi išrenginėti,kad keisti pampį doh.gif
Atsakyti
Sakykit, mamytes, kiek kartu per nakti jusu naujagimiai bundasi valgyti ar siaip pazirsti?
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2011 03 09, 14:45)
Sakykit, mamytes, kiek kartu per nakti jusu naujagimiai bundasi valgyti ar siaip pazirsti?

Manoji keliasi apie du kartus dazniausiai. Taciau antra kart jau keliuosi ir pampi keisti, tai tada dar budrauja apie 1-2 val doh.gif o dar pilvelio bedos prasidejo... tai klykia nakti ir man vyresneli pazadina, tada jau abu choru dainuoja doh.gif kolkas gyvenu KOSMARE doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
maniskis kolkas keliasi apie 2 kartus pavalgyt, bet pampersiuka keiciu tada kai girdziu jog pridare kakuti, o pirmajai dukrytei keiciau naktimis iki 2 men.po to nebekeisdavau, ir niekas neisusdavo, maniskis kazkaip ankti nemoka normaliai kruties paimt, tai zirzena ir kartais prikelia vyresnele, tai tada lekiu maitint i kiat kambari, o idomu kodel jam taip sunkiai sekas nakti apziot speneli nesuprantu, diena normaliai, gal apsimiegojas nemoka smile.gif
Atsakyti