Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

KAip kzkuri minejo, kad buvo baisu ar mokes su vaikiuku uzsiimti gimus, bijojau ir as, visgi pirmagimis smile.gif daug ko nezinojau, vaikas verkia - man stresas, nes nezinau del ko, pradzioj dar ir pati po posma nublaiudavau smile.gif
Voveriukshte, buvo ir mum tokia sloga nesloga, tai mums cia nuo sauso oro, gal ir jums tas pats?

Mano vyriokas tai diena aktyvus, nusnaudzia pora kartu max po 30-40 min ir daugiau aktyvus, miegot einam 1-2val, keliames ~11 val ( aisku kas tris valandas valgom nakti), tai ir pati lyg ir issimiegu. smile.gif

Bijau prisisneketi, nes dar dantukai ateity, bet gan ramus mano vaikinas ir tikrai galvojau, kad bus sunkiau, dbr kai pradejo ciupti viska, tai jis ir pats biski uzsiima, marliuka ciupineja, su pirstukais savo zaidzia,o, jei dar tete ar mama savo pirstus duoda, isvis smagu smile.gif

O del uzemimo, tai savaji as i vibrokedute guldau, tada lovytej kol karusele atsibosta ir siaip daug laiko mudu lovoj praleidziam bendradami ar pro langa spoksom. smile.gif
Atsakyti
smile.gif grizusios namo su dukryte turejom viena prie kitos priprasti mirksiukas.gif bis.gif as negalejau patiketi jog mAno pilvelyje jau nebegyvena niekas soske.gif kad jau galiu savo dukryte ant ranku laikyti ir prisiglaust . aisku pirma diena mama padejo maudyti notworthy.gif nes musiske pirmom dienom buvo verksniuke swoon.gif user posted image

Atsakyti
grizus namo pirmiausia puoliau plaut grindis, nes pilvas nebetrugde thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, kadangi sis mazylis man antras, tai viskas buvo daug paprasciau, sekancia diena po gryzimo ir as jau kambarius tvarkiausi lotuliukas.gif
O su pirmaja dukryte , tai grizom ne i savo namus(remontas nebuvo pabaigtas) o pas uosvius, ir aciu D..Nes nzn nieko doh.gif Maudyti bijojau isvis, uosviene laikydavo, o as su vandneuku apiprausdavau. Atpylinejimas man isvis baisus dalykas buvo, mazyle atpylinedavo nemazai, tai is tos baimes, kad neuzspringtu pradejau salia saves guldytis, i lovyte nebekeldavau nakti. Kai mazyle miegodavo as sededavau SM ir ieskodavau info apie viska...pradedant kakojiu ir baigian vaiko rengimu...Pirma men net bijojau mauti bodziuka per galvyte...O dbr kai prisimenu juokinga atrodo ax.gif Sunu jau 7 gyvenimo diena aprengiau kelnytem ir marskiniais blush2.gif
Atsakyti
sveikos, mane uzpuole pogimdyvine depresija, bijodavau kad lelius verks, nuramindavau gan greit, bet man vis vaidenosi, kad jam kazkas skauda doh.gif namuose bijojau pasilikti kartu su juo vienu du, tipo nesusitvarkysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Superburbule @ 2011 01 03, 16:47)
sveikos, mane uzpuole pogimdyvine depresija, bijodavau kad lelius verks, nuramindavau gan greit, bet man vis vaidenosi, kad jam kazkas skauda doh.gif  namuose bijojau pasilikti kartu su juo vienu du, tipo nesusitvarkysiu biggrin.gif

man ir dabar dar baisu, kai viena lieku, atrodo, kad nesusitvarkysiu su ja ir kartais net nezinau kodel ji verkia ir neina niekaip nuraminti, tada buna baisiausia doh.gif bet po truputi jau ieiname i vezes, manau pirmas menesis yra sunkiausias visoms naujoms mamytems.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 02, 15:37)
Sveikos, kadangi sis mazylis man antras, tai viskas buvo daug paprasciau, sekancia diena po gryzimo ir as jau kambarius tvarkiausi  lotuliukas.gif
O su pirmaja dukryte , tai grizom ne i savo namus(remontas nebuvo pabaigtas) o pas uosvius, ir aciu D..Nes nzn nieko  doh.gif Maudyti bijojau isvis, uosviene laikydavo, o as su vandneuku apiprausdavau. Atpylinejimas man isvis baisus dalykas buvo, mazyle atpylinedavo nemazai, tai is tos baimes, kad neuzspringtu pradejau salia saves guldytis, i lovyte nebekeldavau nakti. Kai mazyle miegodavo as sededavau SM ir ieskodavau info apie viska...pradedant kakojiu ir baigian vaiko rengimu...Pirma men net bijojau mauti bodziuka per galvyte...O dbr kai prisimenu juokinga atrodo  ax.gif Sunu jau 7 gyvenimo diena aprengiau kelnytem ir marskiniais  blush2.gif


As ir taip pat su pirmu jauciausi, bijojau perrenginet, maudyt ir t.t., taip pat kaip pati rasai. Na o su antruoju irgi jau paprasta:-)
Atsakyti
As labiausia irgi bijojau, kad parsivezus sunu nezinosiu ka su juo daryti.Bet kai gulejom ligoninei nuo gimimo, tai spejom priprasti vienas prie kito ir dabar visai neblogai sekasi. Nors buna visko. Jau ir kosuli spejom isgyventi ir dantukus jau isgyvenam. O siaip labai geras mano suniukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snapper @ 2011 01 06, 16:30)
man ir dabar dar baisu, kai viena lieku, atrodo, kad nesusitvarkysiu su ja ir kartais net nezinau kodel ji verkia ir neina niekaip nuraminti, tada buna baisiausia  doh.gif bet po truputi jau ieiname i vezes, manau pirmas menesis yra sunkiausias visoms naujoms mamytems.


neverta nerimauti, as dar savo maziuko neturiu nestuke.gif bet jau aukliavau su trimis kudikiais, galima sakyti esu kudikiu aukle, taip jau susikloste biggrin.gif
siuo metu mano aukletinukui 11men, priziureti pradejau nuo 2men, po metu pertraukos, buvo is pradziu siek tiek neramu vietomis, nes reikejo isivaziuoti i ritma, o juk su tokiais kleckiukais yra pastovus ir beveik nekintantis rezimas, kurio svarbu laikytis, paskui isivaziuoji ir thumbup.gif aisku, svarbiausi du dalykai, buti kantriai ir svelniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 01 10, 15:33)
neverta nerimauti, as dar savo maziuko neturiu  nestuke.gif  bet jau aukliavau su trimis  kudikiais, galima sakyti esu kudikiu aukle, taip jau susikloste  biggrin.gif
siuo metu mano aukletinukui 11men, priziureti pradejau nuo 2men, po metu pertraukos, buvo is pradziu siek tiek neramu vietomis, nes reikejo isivaziuoti i ritma, o juk su tokiais kleckiukais yra pastovus ir beveik nekintantis rezimas, kurio svarbu laikytis, paskui isivaziuoji ir  thumbup.gif aisku, svarbiausi du dalykai, buti kantriai ir svelniai  bigsmile.gif

sutinku, kad svarbiausia kantrybe, kurios kartais truksta po bemiegiu nakciu biggrin.gif
Atsakyti
Oi kokios sunkios buvo pirmos dienos g.gif , niekad negalejau net pagalvoti kad taip sunku:))) Gal po to bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
Liginei praleidom 5 dienas, tai kai grizau namo man gyvenimas prasviesiejo (nors ligoninei buvo gerai, bet labai norejau namo) nieko nebijojau, zinoma buvo baisu kai maziukas verke, buvo abejoniu ar pakankamai pienuko turiu, bet viskas sustojo i savo vezes gal po savaites, pirma kart pati maudziau su vyru, tik bijojau del bambutes, kad prisilietus maziui skauda, bet kai pamaciau kaip gydytoja pavalo ta bammute, tai ir as drasiai viska dariau... pritariu mamytems, kad reikia kantrybes ir rezimas labai svarbu, kai yra rezimas veliau daug lengviau 4u.gif
Atsakyti