Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

sūneliui 1menesiukas. Iki dabar sunku patikėti, kad gali vaikutis būti toks ramus ir tiek daug miegoti, nes pirmajam žiauriai pilvuką skaudėdavo ir niekas negelbėdavo. tad didelių rūpesčių nepatiriam, čia kiek pastebėjau, antri vaikučiai būna lb ramūs, jei pirmasis verksnys buvo.
Atsakyti
QUOTE(sandrulyte @ 2010 11 10, 16:36)
sūneliui 1menesiukas. Iki dabar sunku patikėti, kad gali vaikutis būti toks ramus ir tiek daug miegoti, nes pirmajam žiauriai pilvuką skaudėdavo ir niekas negelbėdavo. tad didelių rūpesčių nepatiriam, čia kiek pastebėjau, antri vaikučiai būna lb ramūs, jei pirmasis verksnys buvo.

Ech, pavydas bamba grauzia... blush2.gif musiskis tai atvirksciai, lb neramus ir miega laaabai mazai, nors pirmoji irgi mazai miegodavo, bet ramesne tikrai buvo... ax.gif ir sakyciau tik grizus namo buvo lengviau...dabar daug sunkiau, nes daugiau valgyt nori, o pieno nespeja pasigaminti, kartais kas valanda tenka duoti papuli.ir nepatinka vienam buti, nori ant ranku, dairytis, buti nesiojamas staciom, kad viska matytu, o svorio jau gerokai priaugo... tai va, kazkaip sunkyn mums reikalai eina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2010 11 11, 09:01)
Ech, pavydas bamba grauzia...  blush2.gif  musiskis tai atvirksciai, lb neramus ir miega laaabai mazai, nors pirmoji irgi mazai miegodavo, bet ramesne tikrai buvo...  ax.gif ir sakyciau tik grizus namo buvo lengviau...dabar daug sunkiau, nes daugiau valgyt nori, o pieno nespeja pasigaminti, kartais kas valanda tenka duoti papuli.ir nepatinka vienam buti, nori ant ranku, dairytis, buti nesiojamas staciom, kad viska matytu, o svorio jau gerokai priaugo... tai va, kazkaip sunkyn mums reikalai eina...  g.gif


O mums jau viskas lengvyn thumbup.gif bet su pienuku susitvarkė rolleyes.gif Nors mano sūnelis dieną irgi mažai miegantis ir be galo aktyvistas nuo gimimo, tai žinau ką reiškia doh.gif Gerai, kad naktim miega puikiai thumbup.gif
Jam pati tinkamiausia padėtis - vertikali ir judanti biggrin.gif Nes viską reikia matyti, apžiūrėti, dabar jau atsirado noras ir būtinybė pačiupinėti thumbup.gif O sveriam nei daug nei mažai beveik 8 kg doh.gif nors mums tik 4 mėnesiukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe1: 11 lapkričio 2010 - 11:05
sveiki,na as gal ir noreciau kazkuo uzsiimti bet mano mazojji nioeko man neleidzia biggrin.gif nors jei tik 3.5men bet l.jau demesio reikalauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrulyte @ 2010 11 10, 16:36)
sūneliui 1menesiukas. Iki dabar sunku patikėti, kad gali vaikutis būti toks ramus ir tiek daug miegoti, nes pirmajam žiauriai pilvuką skaudėdavo ir niekas negelbėdavo. tad didelių rūpesčių nepatiriam, čia kiek pastebėjau, antri vaikučiai būna lb ramūs, jei pirmasis verksnys buvo.

lotuliukas.gif musu mazyciuj kai buvo menesiukas ir buvo ramutis,daug miegojo, net galvojau kokia veikla uzsiimti,bet va ipusejus antram menesiukuj buvo baigta ramybe lotuliukas.gif Diena valgom biskyti pazaidziam ir ant ranku,maniskis ir tik staciom,turi dairytis(galvyte aisku prilaikau ax.gif ). Aciu dievuj(kaip ir kazkuri mamyte rase),nakti miega. Buna kad pirma kart pavalgyt einu tada kai MV gryzta, o jai veluoja tai istaikau momemta kokia 5val. Na bet del maisto ne taip baisu, juk vistiek dar reik ir kg numest,tik va rankytes ir nugaryte tai skauda doh.gif Gal galit pasidalint patirtimi kuo uzemat mazylius, kad nereiktu nesioti ant rankeliu? rolleyes.gif
Atsakyti
na mano mažiukui laaabai patikdavao karuselė virš lovytės smile.gif) aš ją prisukdavau ir jis gulėdavao sau žiūrėdavo kartais nusnūsdavo smile.gif dar labai patikdavo šeip muzika užleista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2010 11 19, 21:04)
na mano mažiukui laaabai patikdavao karuselė virš lovytės smile.gif) aš ją prisukdavau ir jis gulėdavao sau žiūrėdavo kartais nusnūsdavo smile.gif dar labai patikdavo šeip muzika užleista smile.gif

Mano mažylei 6 savaitės, jai irgi patinka ta karuselė. Kartais tiek užsižiūri, kad net pamiršta valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MissMarpl @ 2010 11 19, 21:38)
Mano mažylei 6 savaitės, jai irgi patinka ta karuselė. Kartais tiek užsižiūri, kad net pamiršta valgyti  lotuliukas.gif

neilgai patiks smile.gif na bent jau sprendžiu pagal savo vaikus... jiem vis reik išgalvoti naujų pramogų, nes vis pabosta viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 11 19, 22:57)
neilgai patiks smile.gif na bent jau sprendžiu pagal savo vaikus... jiem vis reik išgalvoti naujų pramogų, nes vis pabosta viskas smile.gif


o maniskei atvirksciai tik dabar susidomejo, t.y. triju menesiuku:)
Kai buvo visai leliukas idomi buvau tik as:), na ir biski tetis smile.gif
Siaip, kai laukiausi skaiciau sia temele, nerimavau ar mokesiu susitvarkyti, bet viskas daug daug paprasciau nei kad isivaizdavau:)

Jei kokia nestuke skaito, tai galiu nuramint, kad ypac pirma men. svarbaiusia bus tik pienuka sureguliuot, kad papuliu neskaudetu, o lelius daug miegos:) kaip ir valgys:D
Atsakyti
Musu mazylei 9 dienos wub.gif dienomis miega, laisvo laiko turiu apsciai thumbup.gif ir tv paziuriu, ir prie kompo pasedziu ir knyga paskaitau ax.gif bet va nakti doh.gif akys stacios ir daryk tu ka nori doh.gif Buvau isitikinusi, kad vaiko pas save i lova miegoti tikrai neimsiu, kad nepriprasiu, spekit, kur mazyle dazniausiai nakti praleidzia blush2.gif vat taip ir griuna visi isitikinimai, pati mazyle nusprendzia, kaip jai geriau happy.gif

mes turime irgi ta karusele, bet tikriausiai dar per anksti ja kabinti g.gif nuo kada jus jau ijungdavot ja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 11 18, 23:34)
Gal galit pasidalint patirtimi kuo uzemat mazylius, kad nereiktu nesioti ant rankeliu? rolleyes.gif



nebandei kudikiu nesiokles? tada bent rankos laisvos bus ir nugaros neskaudes, be to, galesi ivairius darbus nudirbti smile.gif
Atsakyti
Mums jau beveik 3 menesiukai ir jau ismokau laiko sau ispesti. Jau domisi zaisliukais, rankytemis, galiu bent trumpam atsitraukti net kai ir nemiega.
Dabar jau galiu prisiminti ir pirma menesi, o buvo tikrai nelengva. Kankino neaiski sloga, nors daktarai sake, kad nesloga. Bet kimsdavosi nosyte, gal nuo atpylinejimo, nakti budavo baisu, kad uzdus smile.gif

Ir paciai po gimdymo buvo sunku atsigauti. Po 10 dienu po gimdymo teko vel gultis i ligonine su mazaja, bet po to jau atsigavau ir pasaulis nusvito naujomis spalvomis. Prisimenu kokia pirma menesi buvau jautri, truputi kas ir i asaras, ar is skausmo ar is dziaugsmo. Asaros liejosi laisvai smile.gif

Mano mazoji dabar idomiai taip pradejo miegoti diena jau antra savaite - pora valandu pabudrauja, pazaidzia, pabendrauja ir pavargusi numiega 20-30 min. tada vel viskas is pradziu. Kitoms ir taip buna?
Atsakyti