Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

QUOTE(Emanuelle @ 2010 09 22, 12:35)
bet lyg sako jos neslapinti? ar tiesa ?

Anksciau senesniais laikais sakydavo, kad slapinti negalima, bet jau keleta metu vyrauja kita nuomone, gydytojai sako ir netgi rekomenduoja, kad bambyte gali suslapti ir jos saugoti nereikia. Nes taip greiciau nukrenta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerai, kad buvo tėtis šalia ir sesuo, tai visi kažkaip stengėmės kartu viską daryti. Nors su pirmu vaiku, tai viena sėdėjau ir nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei ne vyras, kuris labai padėjo ir ne mama būčiau išprotėjus, nes vaikas toks neramus dėl pilvo pūtimo, kad visiškai nemiegojo, negalėjau net iki tualeto nueiti, o ką bekalbėti apie kitką, nenoriu net prisiminti pirmo ir antro mėn. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Oij sunku buvo pusantro menesio, mazius kas 15 min nakti keldavosi valgyti, diena kas 10 min doh.gif po to pilvo putimas prasidejo doh.gif apie namu ruosa, manikiurus, pedikiurus, net nekalbu, dziaugdavausi, kad speju nusipraust. kai pradejo ilgiau nakti miegoyt, vistiek keldavausi ziuret ar viskas ok... nenoriu net prisimint doh.gif blush2.gif bet uz tat visa ta vargeli maziuko sypseneles, pokstai ir pan. atperka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupena @ 2010 10 24, 03:37)
bet uz tat visa ta vargeli maziuko sypseneles, pokstai ir pan. atperka  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visai gerai mums sekėsi pirmomis dienomis thumbup.gif
Nors MB buvo su mumis pirmąjį mėnesiuką, dažnai jo namie nebūdavo, nes tvarkė visokius "popierinius" reikalus (pašalpos, išmokos, darželiais, deklaravimas ir t.t.) doh.gif
Tiesa, pirmąją savaitę jis, šaunuolis, darė man valgyt ir padėjo tvarkytis bigsmile.gif

Viską spėdavau ir viena - ir su lialka pabūti, ir namus susitvarkyti, ir valgyt paruošti 4u.gif
Ir, žinoma, SM 'pasėdėti' lotuliukas.gif
Tėtukas dažniausiai tik vakare panešiodavo lėlytę, nes ji zyzti pradėdavo apie 22-23 val. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 25 spalio 2010 - 11:55
Pirma savaite vyras dar pabuvo namuose, padejo.Toliau viena sukuos.Is pradziu buvo labai sunku, nes mazai pieno gaminasi, o maziukas labai daznai ir daug nori valgyti.Tada prisidejo pilvuko putimas ir finale nebuvo nei kada i wc nubegti, nei nusiprausti, jei ne ant ranku ar nemiega ir nevalgo, tai verkdavo... doh.gif
Dabar kasdien vis labiau susidraugauja su soske ir nerekia ant papo laikyti po valanda.Leidzia ir paciai pavalgyti ir apsitvarkyti.Beda tik vakarais prasideda, nes per diena maziau pienuko gaminasi nei nakti, o ir maitinti tenka dazniau, tai vakare pas mus koncertai.Uztenka viena karta nedavalgyti ir ratukas uzsisuka...tada dar dazniau praso, dar maziau pavalgo ir dar piktesnis buna.Tada dar pilvo putimas ir stai jau visi einam is proto... blink.gif Laukiam kada praeis tie visi putimai, kol kazkoks valgymo ar miegojimo rezimas atsiras.Tada bus lengviau ax.gif
Atsakyti
mano mergyte dienom buna aktyvi,bet nezinau randu laiko ir sau ir mokslus baigineju smile.gif aisku diena buna aktyvi kiekviena minute kai mazylis miega buna suplanuota tai rasomas referatas,kita dalis namu tvarkymas ir tik vakare galiu truputi atsipusti filma koki paziureti smile.gif
Atsakyti
su dukryte gimusia bakalaurą rašiau, o vat gimus sūneliui net baisu pagalvoti, kas būtų buvę, jei riekėtų dar mokytis... vaikai skiriasi kaip diena ir naktis... su dukryte nebuvo jokių pilvuko problemų, kabėjimo ant papulio, atpylinėjimų ir pan... sūnelis pirmą mėn dieną miegodavo pora kartų po 15 min, na maximum vienas miegas būdavo 30 min...
Atsakyti
Man pirmos dienos buvo tikrai dziugios, nors buvau po cezario, bet ligoninej "gulejom" kartu su MB ir savo dziaugsmeli turejome su savimi. O namuose irgi nebuvo problemu: sunelis gerai miegojo ir gerai valge, ir vyras padejo, taigi vien grazus atsiminimai. Man antras menuo buo zymiai sunkesnis, nes vyras i darba isejo, o mazius dienom pradejo labai mazai miegoti. O dabar vel viskas susirikiuoja, arba as jau priprantu ax.gif
Atsakyti
Pirmosiomis dienomis beveik visa laika su kudikiu praleidome lovoje jis valge ir miegojo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupena @ 2010 10 24, 02:37)
Oij sunku buvo pusantro menesio, mazius kas 15 min nakti keldavosi valgyti, diena kas 10 min  doh.gif  po to pilvo putimas prasidejo  doh.gif  apie namu ruosa, manikiurus, pedikiurus, net nekalbu, dziaugdavausi, kad speju nusipraust. kai pradejo ilgiau nakti miegoyt, vistiek keldavausi ziuret ar viskas ok... nenoriu net prisimint  doh.gif  blush2.gif  bet uz tat visa ta vargeli maziuko sypseneles, pokstai ir pan. atperka  4u.gif



QUOTE(~Beauty~ @ 2010 10 25, 12:52)
Visai gerai mums sekėsi pirmomis dienomis thumbup.gif
Nors MB buvo su mumis pirmąjį mėnesiuką, dažnai jo namie nebūdavo, nes tvarkė visokius "popierinius" reikalus (pašalpos, išmokos, darželiais, deklaravimas ir t.t.) doh.gif
Tiesa, pirmąją savaitę jis, šaunuolis, darė man valgyt ir padėjo tvarkytis bigsmile.gif

Viską spėdavau ir viena - ir su lialka pabūti, ir namus susitvarkyti, ir valgyt paruošti 4u.gif
Ir, žinoma, SM 'pasėdėti' lotuliukas.gif
Tėtukas dažniausiai tik vakare panešiodavo lėlytę, nes ji zyzti pradėdavo apie 22-23 val. smile.gif



Mano vyrukui 11 dienlių ir man rodos, kad Jis sumaišė dieną su naktim. Bandom maudyti vėlai, bet nepadėjo. Dabar dieną miega, o naktį reikalauja. Verkimas grynai ne dėl to, kad alkanas, šlapias (nes tikrai viskuo pasirūpinu), nei skauda ką nors, bet reikalauja. Kartais kaip užrėkia, tai siaubas doh.gif . Nebežinau ką daryti.


O tie dokumentai tai eina jie š... , tik LT gali būti tokios nesąmonės gun_bandana.gif
Atsakyti