Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

QUOTE(Luno @ 2011 08 17, 08:32)
Kaip valote nosytę? Ir kaip dažnai? Mes turime tokį purškiklį su jūros vandeniu, bet ten su tokia srove, kad man baisu, jog vaikiukui skauda  g.gif

Nosyte valau susukusi iš vatos tokį "grąžtuką", jį apipilu jūros vandeniu iš kapsulių (atidaryta kapsulė galioja 24 val) ir įgręžiu į nosytę. Tai būna truputis žyduku, bet ne visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mantuxx @ 2010 06 06, 16:28)
pirmas dienas baisu vieniems, bet po to labai lengva. be to naujagimis didele dali pramiega pirmus  menesius

maniske tai daug nemiega,patirties visiskai neturiu man pirmas vaikiukas kadangi man tik 19metu...bet i aborta ziuriu kaip i keiksmazodi...kad ir kas benutiktu bet aborto gyvenime nesidaryciau...fu...as uz givybe is visos sirdies...bet taip pirmas dienas su mama pratinaus o dabar bandau pati: blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2011 08 17, 19:39)
aciu 4u.gif pas mus akytes mazai traiskonoja nosytei retai labai buna snargliuku,tai gal tikrai uzteks ir tokios chihienos smile.gif


akytes ir pas mus grazios, tai kartais rytai nuvalau virintu vandenuku, o nosytes dar nei karto nevaliau, nes lyg ir neuzsikisusi... maziukas daznai ciaudo, tai buna, kad issiciaudo... g.gif
Atsakyti
Aš dar kol laukiausi 2 - ojo, nerimavau, kaip man seksis susitvarkyt su 2 vaikais, buiti priziuret, pamaitint visus...

Bet dabar esu tokia rami, harmonija viduj jauciu, visas nerimas nepasiteisino 4u.gif Dėmesio ir rūpesčio abiem sūnums ir vyrui užtenka, alkani ir murzini nesėdi tongue.gif
Vyras dirba, tai tik vakarais man padeda. Naktim keliuosi as, jo net nezadinu, nes pati maitinu, o juk, jis pieno fabrikėlio neturi lotuliukas.gif

Taip, kad nosis aukštyn vsoms ir mažiau bėdavotis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelijosmamyte @ 2011 08 28, 19:51)
maniske tai daug nemiega,patirties visiskai neturiu man pirmas vaikiukas kadangi man tik 19metu...bet i aborta ziuriu kaip i keiksmazodi...kad ir kas benutiktu bet aborto gyvenime nesidaryciau...fu...as uz givybe is visos sirdies...bet taip pirmas dienas su mama pratinaus o dabar bandau pati: blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

4u.gif priprasi ir kuo tolyn tuo lengvyn bus tongue.gif

pirmosios 2savaites labai sunkios, o paskui lengviau ir lengviau smile.gif (iki metu, kol lakstyti nepradeda tongue.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes!
Manoji mergyte nuo pirmuju dieneliu rami,pavalgo ir miega, retsykiais pabunda, tai pasiemu ant ranku ir kalbuosi biggrin.gif Tad daug panikos ir nesukele, tik grizus is ligonines buvo baisu maudyti, su vyru imerkaim lialiu i vonia ir bandom praust doh.gif
Ryt bus mums jau menesiukas,tei visai apsipratome,jau pati laukiu nesulaukiu kad prabus... rolleyes.gif
Atsakyti
Mano lelyte dar isvis maziuke tik keturios dieneles tik valgo ir miega tik valgo ir miega,bet dar keistai jauciuos pirma diena grizus,ir net keista ,kad jau mama esu biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2011 08 17, 17:32)
papasakokit ir man apie akyciu ir nosytes valyma pyrma karta girdziu blink.gif
Papildyta:

as pamenu kaip atejo sesele i namus paziurejo nosyte sako o viskas gerai ,nepasake net kad snargletrauki nusipirkciau po kokios savaites snargliuku nosytei buvo nakti ir sunkei kvepavo bent man taip atrode o buvo 2h nakties as pasimeciau nuo 2h nemiegojau ziuredama ar ji kvepuoja ilindau i sm foruma pasiskaiciau ir 6h ryto vyra siunciau i budincia vaistine nuleke su taxu parveze snargletrauki as net drebejau is baimes tai galejo pasakyt bent apie ta snargletrauki o apie akyciu nosytes valyma net nieko negirdejau blink.gif dar ne i tema pasakysiu as toke pasipiktinus zinokit ta sesele kaip pasakeu kad 1saw kudikis valgo ka 15min man liepe duot soske ,o kaip pasakeu kad vakarais labai verke liepe duot misinuka negaliu dar po siandien pyktis ima blink.gif labai isipasakot norejau bet gal ne i tema blush2.gif


Aš irgi tą snargliatraukį įsigijus buvau tik todėl, kad dar ligoninėj laukdama gimdymo pamačiau, kaip kaimynės vaikas užsiverkęs prisisnargliavo (jos dar kažkaip nebuvo išvežę į pogimdyvinę), o ji paprašė vyro jį nupirkti, tai aš ir saviškio paprašiau smile.gif
O įdomu, kaip išsprendėte tą kas 15 minučių valgymą ir verkimą? Nes mums paskutinę naktį ligoninėj taip buvo, davė sesutė mišinuko, ir su tuo mišinuku dar mėnesį kankinomės, kol pientraukio ir didelės valios pagalba prisišaukiau pieną... Tada labai panikavau dėl to mišinio, bet dabar galvoju, o kokia kita išeitis, jei vaikui tikrai trūksta tuo metu pienelio?
Atsakant į temą, pirmos dvi dienos grįžus man buvo košmaras dėl pienelio trūkumo, dėl nedamiegojimo ir nedavalgymo... Žodžiu, galvojau neišgyvensiu doh.gif Užtat dabar kaip per sviestą smile.gif
Atsakyti
uz gero menesiuko musu laukia visi sie rupesteliai, bet nieko labiau nebijau kaip maitinimo krutimi, perskaiciau begale literaturos apie maitinima, bet man vistiek atrodo tai kazkas mistisko
o maitinti ziauriai noriu pati
su pirmuoju vaikiuku nenusise maitinimas, paluzau antra menesi, nemokejau duoti teisingai kruties, valge kas valanda, miegojo per para kokias 3-4 valandas, krutys istino, gavosi uzdegimas ir viskas-baigesi mano kantrybe, idaviau misinuko ir gyvenimas prasviesejo
dabar zinoma gailiuosi, kad buvau tokia silpna ir paluzau
bet antra savo leliuka labai noriu maitinti
Atsakyti
QUOTE(samantulis454 @ 2011 09 24, 23:40)
Mano lelyte dar isvis maziuke tik keturios dieneles tik valgo ir miega tik valgo ir miega,bet dar keistai jauciuos pirma diena grizus,ir net keista ,kad jau mama esu biggrin.gif  nestuke.gif


Kaip panašu į mūsų pirmas dienas namie. Mažoji valgo, miega, po truputį pazirzena, o aš žiūriu ir negaliu patikėt, kad čia mano vaikas ir kad nuo dabar jau visam laikui smile.gif

Dabar kai žiūriu atgal labiausiai padėjo nuostata, kad ne pasaulis sukasi apie mūsų mažiukę, bet ji atėjo į šį pasaulį, kad taptų jo dalimi. Stengiausi, kiek tai įmanoma, išlaikyti įprastą namų gyvenimą, o mažiukė buvo ramus kūdikėlis ir mums pavyko be didelių stresų susigyventi su naujom - tėvų pareigom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Orfeja @ 2011 09 05, 17:14)
Aš dar kol laukiausi 2 - ojo, nerimavau, kaip man seksis susitvarkyt su 2 vaikais, buiti priziuret, pamaitint visus...

Bet dabar esu tokia rami, harmonija viduj jauciu, visas nerimas nepasiteisino  4u.gif  Dėmesio ir rūpesčio abiem sūnums ir vyrui užtenka, alkani ir murzini nesėdi  tongue.gif
Vyras dirba, tai tik vakarais man padeda. Naktim keliuosi as, jo net nezadinu, nes pati maitinu, o juk, jis pieno fabrikėlio neturi  lotuliukas.gif

Taip, kad nosis aukštyn vsoms ir mažiau bėdavotis  thumbup.gif  4u.gif


na kaip smagu tokį teigiamą atsiliepimą skaityt, net mano nerimas sumažėjo... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deimina12 @ 2011 10 27, 08:07)
uz gero menesiuko musu laukia visi sie rupesteliai, bet nieko labiau nebijau kaip maitinimo krutimi, perskaiciau begale literaturos apie maitinima, bet man vistiek atrodo tai kazkas mistisko
o maitinti ziauriai noriu pati
su pirmuoju vaikiuku nenusise maitinimas, paluzau antra menesi, nemokejau duoti teisingai kruties, valge kas valanda, miegojo per para kokias 3-4 valandas, krutys istino, gavosi uzdegimas ir viskas-baigesi mano kantrybe, idaviau misinuko ir gyvenimas prasviesejo
dabar zinoma gailiuosi, kad buvau tokia silpna ir paluzau
bet antra savo leliuka labai noriu maitinti

Pradzioj daug kantrybes ir istvermes, o veliau viskas susitvarko savaime. Man pradzioj taip skaudedavo, kad cypdavau is skausmo kai pradedavo zisti, tai istisai po maitinimo tepdavau bepanteno tepalu spenelius, manau, padejo thumbup.gif , o valgydavom daznai ir pienuka jis iszisdavo, tai nebuvo jokiu problemu su krutine, tik galima sakyti, kad nieko daugiau neveikiau, kaip tik maitinau:), nors po menesio jau karta per diena pradejau duoti misinuko, nes atrodydavo, kad neuztenka jam pienuko, kad daugiau nebegaliu, bet mazdaug po 2 savaiciu nebereikejo mums misinuko, uzteko tik papuko. Nors visi sake, kad jei pradejai misinuku maitint, tai jau dabar vis daugiau ir daugiau teks jo duoti. Bet mums isejo atvirksciai ir viskas gerai thumbup.gif
jau bevei 3 menesiukai mums ir valgom vien pienuka ir toliau, tikrai jo uztenka, tikiuosi taip bus ir toliau:super
Atsakyti