Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

QUOTE(Tekantisaule @ 2011 08 14, 19:52)
Be kepurytes nevezciau tikrai i lauka. Dedu savo mazulei kepuryte bet kokiu oru. Su medvilnine plonute kepuryte tikrai neperkais, o tokiems mazuliams siluma reikalinga.

O daugiau: bodžiukas, šliaužtas ir kojinytės? Ir plius apklotukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 08 14, 19:03)
O daugiau: bodžiukas, šliaužtas ir kojinytės? Ir plius apklotukas  g.gif


Jei silta, velku bodziuka trumpomis rankovytemis, medvilnines kelnytes ir medvilnines kojinytes. Uzklotuka pasiimu irgi visad, bet ne visada jo prireikia. Mazdaug orientuojuosi, jei vejas didesnis-uzklosiu, jei tik saulute spigina, tada uzklotuka i sona. mirksiukas.gif
Jei trupuciuka vesiau, tai uzdedu ilgom rankovem bodziuka (labai megstam lindexiukus smile.gif ) taip pat kelnytes ir kojinytes, uzklotukas pagal poreiki. O kepuryte, kaip ir minejau, visais atvejais, tik jau rudeniop desimes storesne. smile.gif
Atsakyti
prie plius 26 -30laipsniu su kelnytem ir dar kepurytem doh.gif tai kaip ziema rengsit.....
Atsakyti
kai +30 tik bodžiukas, o kepurytė - jei būna ne vežime, o ant rankų. namuose - nuogas.
Kai pasižiūriu į kitų vežimus, dažnai pagalvoju, kad per plonai velku blush2.gif bet nei karto nesirgo, tai, nemanau, kad per didelį nusikaltimą darau...
beje, kojinyčių irgi nededu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 15 rugpjūčio 2011 - 19:20
Noriu paklausti apie akyčių priežiūrą: kas kiek laiko jas plaunate? Nuo kraštelio į vidų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marseta: 16 rugpjūčio 2011 - 14:00
QUOTE(Marseta @ 2011 08 16, 14:56)
Noriu paklausti apie akyčių priežiūrą: kas kiek laiko jas plaunate? Nuo kraštelio į vidų?

Aš plaunu 2 kartus - ryte ir vakare (per maudynes) kiekvieną dieną. Valau su vata, pamirkyta į ramunėlių nuovirą nuo kraščiuko link nosytės.
Atsakyti
Sveikos. Gal kas man patartu . Kaip priziuret vaiko odele.na mum problemu jokiu nera. Ryte nuplaunu uzpakaliu,vakare kekviena diena maudomes po kekvieno rimto reikalo nuplaunu uzpakaliuka. Ka dar praleidau? Kad ir akytes reik valyt? Traiskanas zinoma nuwalau.
Atsakyti
QUOTE(Rasa___ @ 2011 08 16, 22:57)
Sveikos. Gal kas man patartu . Kaip priziuret vaiko odele.na mum problemu jokiu nera. Ryte nuplaunu uzpakaliu,vakare kekviena diena maudomes po kekvieno rimto reikalo nuplaunu uzpakaliuka. Ka dar praleidau? Kad ir akytes reik valyt? Traiskanas zinoma nuwalau.

Dėl akyčių tai aš irgi tik iš gydytojos sužinojau, kur namie lankosi. GN niekas nieko neužsiminė. Dar nosyte reikia valyti, mes kasdien po 1-2 kartus valome smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Impe @ 2011 08 17, 02:50)
Dėl akyčių tai aš irgi tik iš gydytojos sužinojau, kur namie lankosi. GN niekas nieko neužsiminė. Dar nosyte reikia valyti, mes kasdien po 1-2 kartus valome smile.gif

Kaip valote nosytę? Ir kaip dažnai? Mes turime tokį purškiklį su jūros vandeniu, bet ten su tokia srove, kad man baisu, jog vaikiukui skauda g.gif
Atsakyti
papasakokit ir man apie akyciu ir nosytes valyma pyrma karta girdziu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasa___ @ 2011 08 17, 18:24)
papasakokit ir man apie akyciu ir nosytes valyma pyrma karta girdziu blink.gif

as pamenu kaip atejo sesele i namus paziurejo nosyte sako o viskas gerai ,nepasake net kad snargletrauki nusipirkciau po kokios savaites snargliuku nosytei buvo nakti ir sunkei kvepavo bent man taip atrode o buvo 2h nakties as pasimeciau nuo 2h nemiegojau ziuredama ar ji kvepuoja ilindau i sm foruma pasiskaiciau ir 6h ryto vyra siunciau i budincia vaistine nuleke su taxu parveze snargletrauki as net drebejau is baimes tai galejo pasakyt bent apie ta snargletrauki o apie akyciu nosytes valyma net nieko negirdejau blink.gif dar ne i tema pasakysiu as toke pasipiktinus zinokit ta sesele kaip pasakeu kad 1saw kudikis valgo ka 15min man liepe duot soske ,o kaip pasakeu kad vakarais labai verke liepe duot misinuka negaliu dar po siandien pyktis ima blink.gif labai isipasakot norejau bet gal ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa___ @ 2011 08 17, 18:24)
papasakokit ir man apie akyciu ir nosytes valyma pyrma karta girdziu blink.gif

yra įvairių nuomonių, aš laikausi tos, kad kasdien, jei nosis švari, tikrai nereikia valyti, nes jūros vanduo sausina gleivinę, be to, silpninamas imunitetas. akytės, jei netraškanoja, užtenka ir tiek, kiek gauna besiprausdamas vandens mirksiukas.gif mirksiukas.gif
per 5 mėn neturėjom problemų, vėliau - bus matyt.
Atsakyti
aciu 4u.gif pas mus akytes mazai traiskonoja nosytei retai labai buna snargliuku,tai gal tikrai uzteks ir tokios chihienos smile.gif
Atsakyti