Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fusion

Sveiki, domina atsiliepimai apie si automobiliuka - Ford Fusion. Dekui.4u.gif
FORD FUSION
FORD FUSION

Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 02 01, 15:05)
Sveiki, domina atsiliepimai apie si automobiliuka - Ford Fusion. Dekui.4u.gif
FORD FUSION
FORD FUSION


O tu gal ji laimejai??? oi miriau is pavydo, vakar kas ji laimejo per teleloto doh.gif doh.gif man taip reikia dzipo kokiais 4 ratais varomo, nes cia per sniegynus neisvaziuoju blush2.gif
Atsakyti
PaŠarka, biggrin.gif , nelaimejau, rosiuosi pirkti. mirksiukas.gif 4u.gif Man tai jis nera is paciu paciausiu, bet tenkina dydis ir kaina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 02 01, 16:16)
PaŠarka,  biggrin.gif , nelaimejau, rosiuosi pirkti.  mirksiukas.gif  4u.gif Man tai jis nera is paciu paciausiu, bet tenkina dydis ir kaina.  ax.gif


laimingoji tu ax.gif as seile varvinau matydama reklamuojant per teleloto, net paziurejau puse zaidimo kas tie laimingieji laimintys automobilius 4u.gif

perkant auto reikia ir apie detales ir remontus pagalvot, ar bus Lietuvoj, ar l.brangu taisymas... pagooglink informacijos gal ka rasi ax.gif


ar radai info??
Atsakyti
Gal ir niekam neįdomi smulkmena, bet įsiterpsiu....Variklio diržo šiam fordui niekas be oficialių dilerių nepakeis. Nes diržas neturi jokio tempimo mechanizmo, o jam uždėti reikalinga speciali įranga.
Atsakyti
Kiek siuo metu teko nuomoniu isklausyti, visi pries si automobiliuka, o man jis vis mielesnis ir mielesnis darosi, bet jei jau tikrai jis toks prastas, ka, teks atsisakyti jo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 02 02, 23:00)
Kiek siuo metu teko nuomoniu isklausyti, visi pries si automobiliuka, o man jis vis mielesnis ir mielesnis darosi, bet jei jau tikrai jis toks prastas, ka, teks atsisakyti jo.  g.gif


Tai niekas, bent jau čia, nesako kad jis prastas....tiesiog yra niuansų...apie tai skaičiau ZA RULIOM žurnale, pats nesu tokiam net sėdėjęs...
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 03, 09:27)
Tai niekas, bent jau čia,  nesako kad jis prastas....tiesiog yra niuansų...apie tai skaičiau ZA RULIOM žurnale, pats nesu tokiam net sėdėjęs...


Manau, kad daugelis automobiliu turi savu niuansu... mirksiukas.gif O ka manote apie peugoet 206sw? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 02 01, 15:05)
Sveiki, domina atsiliepimai apie si automobiliuka - Ford Fusion. Dekui.4u.gif
FORD FUSION
FORD FUSION

Automobilis kuri verciau verta vengti , turesit su juo daug problemu , zmones ji peikia kaip tik gali , geriausias variantas butu HONDA JAZZ.
Atsakyti
QUOTE(LenkasLT @ 2010 02 03, 20:46)
Automobilis kuri verciau verta vengti , turesit su juo daug problemu , zmones ji peikia kaip tik gali , geriausias variantas butu HONDA JAZZ.


Sakote? g.gif Del ko peikia? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau metai kaip vazineju Ford Fusion. Is pradziu patenkinta nebuvau, bet jau apsipratau ax.gif MAN sio auto trukumai tokie:
-kai reikia vaziuot atbulai (as atsisuku, ne i veidrodelius ziuriu blush2.gif ), tai labai prastas matomumas, t.y. na, langas mazas, stulpeliai l.platus...gal suprantat ka noriu tuo pasakyt g.gif
-kieta masinuke, bent jau lyginant su audi (kuria jau "palaidojom" verysad.gif ).
Siaip, man ji visai nieko cool.gif
Tik noriu dar pasakyt, kad is tiesu, ji nera tokia auksta, kaip atrodo schmoll.gif Apacioj yra tokie plastikai prieki sudeti, tai per pusnynus juos nulauzysit. Ji tik ATRODO kaip dzipas, bet toli jai iki jo.
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(Leksa @ 2010 02 04, 14:16)
Jau metai kaip vazineju Ford Fusion. Is pradziu patenkinta nebuvau, bet jau apsipratau  ax.gif MAN sio auto trukumai tokie:
-kai reikia vaziuot atbulai (as atsisuku, ne i veidrodelius ziuriu  blush2.gif ), tai labai prastas matomumas, t.y. na, langas mazas, stulpeliai l.platus...gal suprantat ka noriu tuo pasakyt  g.gif
-kieta masinuke, bent jau lyginant su audi (kuria jau "palaidojom"  verysad.gif ).
Siaip, man ji visai nieko  cool.gif
Tik noriu dar pasakyt, kad is tiesu, ji nera tokia auksta, kaip atrodo  schmoll.gif Apacioj yra  tokie plastikai prieki sudeti, tai per pusnynus juos nulauzysit. Ji tik ATRODO kaip dzipas, bet toli jai iki jo.



a tai va seile varvinau, tai netiktu ir man, nes is uzmiescio baisus sniegynai atvaryt iki miesto doh.gif
Atsakyti