Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

aiwita, jei numezgei nedaug siulau ardyti, maziau vargo. Jei jau geras galas mezginio, visada galim akis surinkus primegzti mirksiukas.gif bet primezgant ir akis reiktu nuimti nes jei megsi tiesiai kaklas nesumazes, na nebent primegztum atnara su pynelem, pynes gerai sutraukia, tada mazint akiu skaiciaus nereiktu.
reglano rankoves matuoju pagal kita paprasta palaidine.Tik tas reglanas turi buti truputi ilgesnis nei pagal palaidine. Siaip teorisskai esu skaicius apie 23-25 cm moteriskam megztukui. gali buti ir didesnis jei didelio dydzio megztukas.
Atsakyti
aciu labai 4u.gif
nesu as didele tongue.gif tai darysiu 23cm. O ardyti gaila, nes kazkaip ilgai man sikart mezgasi . O be to, nesu tikra, kad pavyks taip kaip reikia, tai bandysiu megzt toliau. Jei jau nieko daugiau nesugadinsiu, tai paskui primegzdama kakla pasiaurinsiu biggrin.gif as ir reglano linija dariau pynutem, tai ir kakla blogiausiu atveju galesiu pynutem padaryti tongue.gif
Atsakyti
merginos reikia jusu patarimo na gal labiau nuomones blush2.gif
mezgiau savo pirmaji reglaniuka ir pritrukau siuliuku ,nusipirkau ,bet tie netiko, tai radau tokios pat sudeties ,bet nelabai pagal spalva deranti siuliuka.pamezgiau kelias eilutes ir nezinau ka daryti ar ardyti ar ne ....kaskaip ta rozine man atrodo perrekia ta virsu ,,,, susimeciau visai - pasakykit savo nuomone, kaip jums toks spalvu derinys unsure.gif unsure.gif unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2010 03 02, 13:52)
merginos reikia jusu patarimo na gal labiau nuomones  blush2.gif
mezgiau savo pirmaji reglaniuka ir pritrukau siuliuku ,nusipirkau ,bet tie netiko, tai radau tokios pat sudeties ,bet nelabai pagal spalva deranti siuliuka.pamezgiau kelias eilutes ir nezinau ka daryti ar ardyti ar ne ....kaskaip ta rozine man atrodo perrekia ta virsu ,,,, susimeciau visai - pasakykit savo nuomone, kaip jums toks spalvu derinys  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Kažkaip man ta ružava irgi ne vietoj ax.gif Labiau norėtusi, kad tai būtų viena iš tų spalvų, kurios jau yra mezginy, pvz oranžine (jei neklystu)
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 03 02, 16:32)
Kažkaip man ta ružava irgi ne vietoj ax.gif Labiau norėtusi, kad tai būtų viena iš tų spalvų, kurios jau yra mezginy, pvz oranžine (jei neklystu)

as ir taip manau ,bet neturiu nei vienos is tu spalvyciu ,o pardej tik sunkus kaskoki etai siulai ,jauciu ardysiu ir bus ramu verysad.gif verysad.gif verysad.gif bent razmierka ateiciai nuimsiu panos ,tai bent viena nauda bus g.gif
Atsakyti
puse bedos tie siuliukai. tik kai jau numegzsi tai gal kokia gelyte virsuj tokia rozine prisiutum. Visai gerai atrodytu. Bet jei pati nejauti, tau paciai nelabai patinka tas derinys tai ir nemegzk taip imk kitus siulus.
Beja reglaniukas labai grazus isejo.


ps man rodos baltas siuliukas cia tikti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 02 kovo 2010 - 14:48

dar vienas klausimelis blush2.gif gal galit pasakyti kiek mazdaug siulu reikia sarafaniukui ant 120 cm ugio paneles? turiu 300 g neperstoriausiu akriliniu siulu 2-3 nr virbalams . ar uzteks? nesinoretu ardyti vel doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 03 02, 16:46)
puse bedos tie siuliukai. tik kai jau numegzsi tai gal kokia gelyte virsuj tokia rozine prisiutum. Visai gerai atrodytu. Bet jei pati nejauti, tau paciai nelabai patinka tas derinys tai ir nemegzk taip imk kitus siulus.
Beja reglaniukas labai grazus isejo.
ps man rodos baltas siuliukas cia tikti


jau isardziau ,nesiziuri man nors tu ka ,tai sakau ,kad velaiu nesimetytu spintoj isardysiu ir bus spakaina blush2.gif verysad.gif
bet reglaniukas man prilipo ,tai megsiu vaikams manau tik juo ,o dar be siuliu gaunas ,tai ner geriau smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 02 kovo 2010 - 15:04
Kalbejot apie virbalus su valu, tai man patys geriausi ADDI, labai patvarus, gerai slysta. Kainuoja jie apie 13 Lt, buna pirkti Gerose akyse ir internetineje kazkurioje siulu parduotuveje maciau. Tikrai geras daiktas.
O reglana tai as taip pamilau, kad dabar tik juo ir varau visus mezginius biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Liniuka,2010 03 02, 17:17]
Kalbejot apie virbalus su valu, tai man patys geriausi ADDI, labai patvarus, gerai slysta. Kainuoja jie apie 13 Lt, buna pirkti Gerose akyse ir internetineje kazkurioje siulu parduotuveje maciau. Tikrai geras daiktas.

grazus darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as dazniausiai skaicuoju pagal metrus, kai sau mezgu tai apie 800 metru. nu sarafaniukui mergaitei tikrai turi uztekti 500-600 metru.

Liniukalabai labai grazus mezginiukai wub.gif wub.gif wub.gif
as ir sakau kamcia kankintis su tu siuliu susiuvimu, reik is vieno megzti.
TEGYVUOJA REGLANAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 02 kovo 2010 - 16:44
[quote=Liniuka,2010 03 02, 15:17]
Kalbejot apie virbalus su valu, tai man patys geriausi ADDI, labai patvarus, gerai slysta. Kainuoja jie apie 13 Lt, buna pirkti Gerose akyse ir internetineje kazkurioje siulu parduotuveje maciau. Tikrai geras daiktas.
O reglana tai as taip pamilau, kad dabar tik juo ir varau visus mezginius biggrin.gif



koks gražumas to reglano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 03 02, 18:42)
as dazniausiai skaicuoju pagal metrus, kai sau mezgu tai apie 800 metru. nu sarafaniukui mergaitei tikrai turi uztekti 500-600 metru.

Liniukalabai labai grazus mezginiukai wub.gif  wub.gif  wub.gif
as ir sakau kamcia kankintis su tu siuliu susiuvimu, reik is vieno megzti.
TEGYVUOJA REGLANAS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu uz atsakyma ir tegyvuoja jis ilgai ilgai thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
ot fainai butu ,kad atsirastu dar tokie virbalai ,kurie kaip lydekai paliepus -mums panorejus ,,, tik prizet tereikai - nors man patinak labai ir paciai narplioti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti