Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Mamyte uogyte labai gražūs mezginiai.
Atsakyti
Nu nuo apacios mezgant paprasciau isimti kakliuka.
imanoma ir nuo virsausmezgant bet butu sudetungiau

*OOOOOOOOOOOOOO*
O*OOOOOOOOOOOO*O
OO*OOOOOOOOOO*OO
OOO*OOOOOOOO*OOO
OOOO*++++++*OOOO
OOOO+----------+OOOO
OOOO+----------+OOOO
OOOO+----------+OOOO
OOOO*+-------+*OOOO
OOO*OO++++OO*OOO
OO*OOOOOOOOOO*OO
O*OOOOOOOOOOOO*O
+ cia uzmestos akys prie kaklo
numezgus kelias eiles prieki +uzdedam tiek akiu kiek truksta kad butu ir priekis ir nugara vienodi, gali buti ir truputi siauresnis nei nugara, bet ne platesnis.
jei cia kas aisku is tos mano primytivios chemutes
*tai cia reglano linija vietos kur daugmaz pridedamos akys.
atleiskit neturiu galimubes padaryt aiskesnes chemos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 01 kovo 2010 - 14:40
QUOTE(*finy* @ 2010 03 01, 14:57)
moniuxx,bandyk nuo virsaus,paskui as pasikabinesiu jei kas man nesigautu  biggrin.gif

mezgu nuo virsaus ,bet lygai su nugara isemimas bus ,nes per prieki sugalvojau daryt susegiojama megztuka ,bet kaskaip prilipo man tie virbaliukai ,tai jei dar rasiu kokiu panasaus storio siuliuku savo lobyne ,tai jauciu tas megztukas peraugs i velykine tunika lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau net ideja turiu su zuikuciais daryt ,bet reik pirmiau siulu pasizet ir pritaikyt laiko kol vyro ner namie ,nes oi kaip gaunu bart ,kad ne bakalauras ,o virbalai galvoj doh.gif doh.gif doh.gif , bet cia kaip liga rolleyes.gif karta pamegines -negali sustot ...
is pradziu maniau ,kad reglanas -aukstasis pilotazas,bet jau susidraugavom is karto ir per nepilnas 3 val.jau beveik iki pazastenu atkeliavau ,na ,bet ir modeliukas mano dar nelabai didelis ,tad kai baigsiu pristatysiu jusu teismui blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 03 01, 16:33)
Nu nuo apacios mezgant paprasciau isimti kakliuka.
imanoma ir nuo virsausmezgant bet butu sudetungiau

*OOOOOOOOOOOOOO*
O*OOOOOOOOOOOO*O
OO*OOOOOOOOOO*OO
OOO*OOOOOOOO*OOO
OOOO*++++++*OOOO
OOOO+----------+OOOO
OOOO+----------+OOOO
OOOO+----------+OOOO
OOOO*+-------+*OOOO
OOO*OO++++OO*OOO
OO*OOOOOOOOOO*OO
O*OOOOOOOOOOOO*O
+ cia uzmestos akys prie kaklo
numezgus kelias eiles prieki +uzdedam tiek akiu kiek truksta kad butu ir priekis ir nugara vienodi, gali buti ir truputi siauresnis nei nugara, bet ne platesnis.
jei cia kas aisku is tos mano primytivios chemutes
*tai cia reglano linija vietos kur daugmaz pridedamos akys.
atleiskit neturiu galimubes padaryt aiskesnes chemos ax.gif

aciu labai yu.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 01 kovo 2010 - 16:20
Na as tai jau labai senai susidraugavau su tokiais virbalais su valu ir kitokiu net i rankas neimu smile.gif . Net salika mezgu su tokiais, lengviau megzti, svorio maziau.
geru darbu visoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 03 01, 19:07)
Na as tai jau labai senai susidraugavau su tokiais virbalais su valu ir kitokiu net i rankas neimu  smile.gif . Net salika mezgu su tokiais, lengviau megzti, svorio maziau.
geru darbu visoms thumbup.gif

o man tai jie ir is pirmo karto atrode ,kad bus superinai ,bet man turbut per plonas siulas pasitaike ,kad niekaip as per ta sujungima nuo sniurelio ant virbalo akiu negaliu perstumt man uzsiverzia (nors mezgu neperverztai), o kai gerai patempiau ,tai ir pabiro akys kaip pupos ,tai mecviau as juos i kampa ir mezgu su penkais virbalais vietoj to ,kad apskritai su vienu megzciau ,,,, na beje negaliu niekaip ikisus to virbalo i ta sniuriuka uztvirtinti ir kaitinau as ta virbaleli ir visvien issitraukia -teks kogero superio ieskot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2010 03 01, 19:14)
o man tai jie ir is pirmo karto atrode ,kad bus superinai ,bet man turbut per plonas siulas pasitaike ,kad niekaip as per ta sujungima nuo sniurelio ant virbalo akiu negaliu perstumt man uzsiverzia (nors mezgu neperverztai), o kai gerai patempiau ,tai ir pabiro akys kaip pupos ,tai mecviau as juos i kampa ir mezgu su penkais virbalais vietoj to ,kad apskritai su vienu megzciau ,,,, na beje negaliu niekaip ikisus to virbalo i ta sniuriuka uztvirtinti ir kaitinau as ta virbaleli ir visvien issitraukia -teks kogero superio ieskot  blush2.gif



Man net tempti nereikėjo, pats iškrito nespėjus nė eilės išmegzti. Ir išvis kažkokie brokiniai, vienas labai šiurkštus, siūlai neslydo doh.gif nebesinori vėl pirkti ir bandyti schmoll.gif
Atsakyti
o tai gal jusu virbaliukai ne valas o guma. as visada perku su valu ir tas valas i pacio virbalo vidu itaisytas. O su guminiu esu bandzius tai joks siulelis juo neslysta.
Atsakyti
O tai būna dar ir tokių su gumyte? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvikte: 01 kovo 2010 - 21:24
esu macius tokiu su slangute plona uzmauta ant dvieju virbalu tai tokie visai niekam tike ir nusimauna ir neslysta. As naudoju tokius su valuo pats valas itaisytas i virbala, tai gerai slysta ir nekliuna. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nebe visai mes cia i tema, bet kad jau isejo kalba...
Su uzmauta slangute as turiu. Nesakyciau, kad jie blogi, bet kadangi jie bambukiniai, tai siulas per pati virbala nenori slysti. O kur i metalini virbala imontuotas valas, tai naudoju labai smagiai. Ir pirkau ne kazkokius labai brangius, o IKI parduotuveje, kai buvo 50 proc nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 03 02, 02:17)
esu macius tokiu su slangute plona uzmauta ant dvieju virbalu tai tokie visai niekam tike ir nusimauna ir neslysta. As naudoju tokius su valuo pats valas itaisytas i virbala, tai gerai slysta ir nekliuna. mirksiukas.gif

vat maniskis tas su slangute ir yra verysad.gif pasvalyje niekur nesu macvius kitokiu pirkti -kaimas cia doh.gif doh.gif doh.gif kaskada devaskese turguj esu uzmacius tuos su valu ,bet jau gerokai padrosti 5 lt prase ,kai uz tuos naujsu su slangute tik 3 mokejau ,tai sakau kaip jau padrosti ri palankstyti biski pobrangiai ,bet jei sakot ,kad tie geresni ,tai gal reiks pasiimt jei dar bus rolleyes.gif

beje vakar iki pazastenu savo reglaniuka pamezgiau ir siulai baiges g.gif nusipirkau 100 g.,spalvyte priderinau ,bet mano buve tokie lengvuciai ,o cia sunkumelis siulo ,tai bijau megzt ,galvoju nutemps man ta virsu negraziai nuūo svorio - na tai reiks savo lobynuose is likuciu zeti ka dar turiu teks durstyti ,o taip tikejaus is vienu siulu ,kad iseis - matyt dukriukas greiciau auga nei mamytes mezgimo tempai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 02 kovo 2010 - 08:50
Mergytes pupytes, pagalbos man reikia... mezgu sau reglana nuo virsaus. siuliukas ne per storiausias. 3 "kalibro" virbalais mezgu tongue.gif darau per prieki uzsagstoma megztuka.
1. Jau matau, kad uzdejau per daug akiu (dejau 76). kaklas gavosi 43 cm. bet galvoju paskui surinkus akis pamegsiu stulpeliu ir bus gerai. Ar gerai mastau? ar ardyt man ka numezgiau?
2. Kaip paskaiciuot kokio ilgio turi buti reglano linija? neturiu nei vieno megztuko reglano rankovem, tai nera pagal ka palyginti schmoll.gif
Mamytes gudruoles, pagelbekit prasau 4u.gif
Atsakyti